Küresel otel odası kasası pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda katlanarak artması muhtemeldir. Artan iş seyahatleri, yüksek sayıda otel konaklamasıyla sonuçlanmakta ve bu da otel odası kasası talebini artırabilmektedir. Fortune Business Insights™ , ” Otel Odaları Güvenli Pazar, 2022-2029 ”  başlıklı raporunda , otellerde artan kasa kullanımının pazar büyümesini hızlandırması muhtemel görünüyor.

Son yıllarda yeni iş organizasyonlarının ve girişimlerin ortaya çıkması, seyahatlerin artmasına neden olmuştur. Müşterinin pahalı ve önemli eşyalarını güvence altına almak için bir otel odası kasası kullanılır. Oteller, müşterilerine konfor ve güvenlik sunmak için müşteri odalarına kasa kurmaktadır. Müşterilerin sık sık giriş çıkışları, müşteriye ait belgeler, elektronik cihazlar, önemli evraklar, pasaport, mücevher ve diğerleri gibi eşyalarının güvenliğinin talep edilmesini gerektirmektedir. Kasa, parmak izi, göz algılama, yüz algılama, ses algılama ve diğerleri ile kilidin açılabilmesi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sunar. Otel odası kasasında hızlı bir şekilde benimsenmesi, öngörülebilir yıllarda pazar büyümesini artırabilir. 

Pazar Büyümesini Azaltmak İçin Seyahat Kısıtlamaları

Hükümet karantinası nedeniyle seyahat kısıtlamaları pazar büyümesini bozdu. Artan COVID-19 hastaları, hükümetleri enfeksiyonun yayılmasını kontrol etmek için gerekli önlemleri almaya teşvik etti. Kilitlenme ve sokağa çıkma yasakları nedeniyle otel kasasının üretim faaliyetleri durma noktasına geldi. Kasaları üretmek için hammadde eksikliğinin pazar büyümesini şaşırtması muhtemeldir.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hotel-room-safes-market-104194

Segmentler

Türüne göre, pazar mekanik ve dijital olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulamalara göre yerleşik, bağımsız ve diğerlerine ayrılmıştır. Coğrafi olarak, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya yayılmıştır.

Raporun Önemli Noktaları

 • Rapor, önde gelen pazar eğilimlerinin ve üst segmentlerin bir analizini sunar.
 • Sürükleyici ve kısıtlayıcı faktörleri ve COVID-19’un küresel pazar üzerindeki etkisini kapsamlı bir şekilde inceler.
 • Bu rapor, bölgesel gelişmeleri ve pazarın kilit oyuncuları tarafından geliştirilen stratejileri incelemektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesini Desteklemek için Güvenlik Özellikleri Hakkında Artan Farkındalık

Tüketicinin otel odası kasasının faydaları konusundaki farkındalığı, ürün talebini artıracaktır. Artan seyahat ve endişeler, birkaç motelde otel odası kasasının geliştirilmesine yol açmıştır. Hırsızlık endişeleri, üreticileri güvenliği artırmak için gelişmiş güvenlik özelliklerini ve ileri teknolojiyi kullanmaya teşvik etti. Güvenliği sağlamak için mekanik ve dijital tipleri mevcuttur. Dijital kasa, tüketici ürünlerinin güvenliğini sağlamak için göz izleme, parmak izi, yüz tanıma ve diğer teknolojileri kullanır. Bu nedenle, güçlü ürün talebinin otel odası güvenli pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

Ancak, pazardaki yoğun rekabet muhtemelen pazar büyümesini sınırlayabilir.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/hotel-room-safes-market-104194

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Pazar Büyümesini Artıracak Gelişmekte Olan Ülkelerde Ekonomik İlerleme

Asya Pasifik, gelişmekte olan ülkelerdeki ekonomik ilerleme nedeniyle otel odası güvenli pazar payına hakim olacak. Ek olarak, müşterinin mallarını güvence altına almak için gelişmiş güvenlik özelliklerine yönelik güçlü talebin, bölgedeki pazar büyümesini hızlandırması muhtemeldir.

Kuzey Amerika’da artan suç, teknik ilerlemeler, artan altyapı güvenliği, artan son kullanım uygulamaları ve araştırma ve geliştirme stratejilerine yapılan sermaye yatırımı gibi faktörlerin pazar büyümesini desteklemesi muhtemeldir. 

Avrupa’da artan seyahat ve kasanın güvenlik özellikleriyle ilgili artan farkındalık muhtemelen pazar büyümesini artıracaktır.

Rekabetçi Peyzaj

Marka İmajını Geliştirmek için Tanınmış Oyuncular Tarafından Yeni Teknolojinin Birleştirilmesi

Önde gelen şirketler, ürünlerinde en iyi teknolojileri ve özellikleri bir araya getiriyor. Bu, varlıklarının geliştirilmiş koruması nedeniyle birçok tüketiciyi cezbeder ve böylece marka imajını geliştirir. Ayrıca, ortaklık stratejilerinin dahil edilmesi, şirketlerin ürün tekliflerini geliştirmelerini ve küresel pazardaki erişimlerini geliştirmelerini sağlar. Ayrıca şirketler, ürün portföylerini geliştirmek için ürün yelpazesini genişletmeye odaklanmaktadır. Bu faktör rekabeti teşvik edebilir ve bu da pazar büyümesini teşvik edebilir.

Sektörel Gelişmeler

 • 2020: Gunnebo adlı İsveçli bir güvenlik çözümleri sağlayıcısı, Bengaluru’da ‘Deneyim Merkezini’ tanıttı. Ayrıca şirket, bir dizi harici koruma cihazı duyurdu. Bu merkezin lansmanı, şirketin Hallmark ve Chubbsafes biyometrik güvenli koruma serisini Steelage markası altında Hindistan’da sergilemesine yardımcı olabilir.

Otel Odası Güvenli Pazar Raporunda Profili Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi

 • Küresel Güvenli Şirket
 • Indel B
 • KONFOR
 • Günnebo AB
 • ARREGUİ
 • ASSA ABLOY Hospitality (Eski adıyla VingCardElsafe)
 • JVD
 • FAS
 • Yurtiçi Otel Ekipmanları
 • itec
 • VITRIFIGO
 • Minibar Sistemleri
 • TEKNOMAX
 • POITOUX
 • STACKINGER ısmarlama kasalar

İlgili Mesajlar:

Düz Cam Kaplama Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyunculara Göre Düzcam Kaplama Pazar Analizi ve Tahmin

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düzcam Kaplamalar Pazar Geliri

Düzcam Kaplama Pazar Talebi

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düz Cam Kaplamalar Pazarının Gelecek Trendleri

İlgili Mesajlar:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter