Küresel polikarboksilat eter pazar büyüklüğünün, inşaat endüstrisindeki artan fayda nedeniyle önümüzdeki yıllarda büyüme göstermesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından ” Polikarboksilat Eter Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Ürün, çimento hamurundaki polimer absorpsiyonunun yüksek akışkanlığını muhafaza etmesine rağmen, öncelikle beton endüstrisinde bir su indirgeyici olarak kullanılır. Bu, karışımın verimli performansını sağlar ve kendiliğinden yerleşen beton üretimine olanak tanır. Buna ek olarak, çeşitli bölgelerde altyapının hızlı gelişimi, ürün büyümesini artırıyor. 

COVID-19 Etkisi

COVID-19 Sonrası Ürün Talebini Arttırmak için İşletmelerin Yeniden Açılması

COVID-19 salgını, inşaat ve inşaat dahil olmak üzere birçok sektörde önemli kayıplara neden oldu. Karantinaya ilişkin hükümet normları dünya çapında katıydı ve acil bir durum olmadıkça bakım hizmetine veya inşaata izin vermedi. Sosyal mesafenin varlığı da hizmet sürecini engelledi ve küresel olarak büyük kayıplara neden oldu. Bazı bölgelerde karantina son zamanlarda artırılıyor ve iş hacminin kademeli olarak normalleşmesi bekleniyor. Ayrıca, çeşitli son kullanıcıların yeniden açılmasının polikarboksilat eter için pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polycarboxylate-ether-market-104574

Pazar Segmentasyonu

Ürün tipine göre piyasa katı ve sıvı olarak ikiye ayrılır. Uygulamaya göre, polikarboksilat eter pazarı konut binaları, konut dışı binalar ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, piyasada bulunan en son teknolojilerin tümü hakkında ayrıntılara sahiptir. Sektörde yapılan teknolojik gelişmeler ve bununla ilişkili potansiyel fırsatlar vurgulanmıştır. Rapor, pazarın zorluklarını belirlemekte ve bunlara çeşitli çözümler önermektedir. Ayrıca büyümeyi teşvik eden faktörlerden, kısıtlamalardan, tüketim modelinden, dağıtım kanallarından ve pazarla ilgili diğer tüm hayati bilgilerden bahseder.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

İnşaat Sektöründen Artan Talep, Pazar Büyümesine Yardımcı Oluyor

İnşaat sektöründeki artan yatırım, önemli polikarboksilat eter pazar büyümesini artırıyor. Örneğin, 2020 yılında MDPI tarafından yayınlanan ‘Sürdürülebilirlik – Raporu’, inşaat sektörü harcamalarının 2025 yılına kadar 14 trilyon ABD dolarına kadar yükselmesinin kuvvetle muhtemel olduğunu belirtti. ölçeğin ürün satışlarını artırması bekleniyor.

Buna ek olarak, beton priz süresini ve su kullanımını en aza indirmek için polikarboksilat eterin artan şekilde benimsenmesi, ürün için önemli bir gelir sağlıyor.

Özelleştirme Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/polycarboxylate-ether-market-104574

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’te Yüksek Tüketim ve Ürün Üretimi Talebi Artıracak

Asya-Pasifik’in öngörülebilir gelecekte polikarboksilat eter pazar payına liderlik etmesi bekleniyor. Bunun nedeni, bileşiğin yüksek tüketimi ve üretimi ile bölgede gelişen altyapıdır. Ayrıca, daha uzun raf ömrüne sahip güçlü yapı malzemelerine olan yüksek talep, ürün büyümesine neden oluyor.

Kuzey Amerika’nın da önümüzdeki yıllarda belirgin bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bunun nedeni, ürünün bölgede bulunabilirlik kolaylığıdır. Ayrıca ABD, bölgedeki üretim ücretlerini kolaylaştıran küresel düzeyde önde gelen bir kimyasal üreticisidir.

Rekabetçi Peyzaj

Rekabet Avantajı Kazanmak İçin Pazar Oyuncuları Tarafından Stratejik Ürün Lansmanları

Polikarboksilat eter pazarı, birkaç küresel ve bölgesel oyuncu ile konsolide edilmiştir. Bu, gelişmiş ürünleriyle hedeflenen bir tüketici tabanına hakim olan BASF SE gibi önde gelen oyuncuları içerir. Seçkin şirketlerin böyle bir varlığı, pazar rekabetini yoğunlaştırır ve teknolojik ilerlemeyi artırır. Bu, ürünleri yükseltmek için araştırma ve geliştirme ile sonuçlandı. Ayrıca, pazara yeni girenlerin stratejik ürün lansmanları ve işbirlikleri, pazar gelişimini gözler önüne seriyor.

Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • BASF SE
  • Chembond Kimya Ltd.
  • Sika AG
  • Ruia Kimyasalları
  • Arkema SA
  • Rossari Biyoteknoloji
  • Kaşyap Sanayi
  • Fosroc Uluslararası Sınırlı
  • Sakshi Kimya Bilimleri Özel Ltd
  • Mapei SPA

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/polycarboxylate-ether-market-104574

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

 E-posta:  [email protected]

LinkedIn | Facebook | twitter