Küresel uzak kuleler pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 584,3 milyon ABD Dolarına ulaşması ve 2020 ile 2027 arasında %31,05’lik bir yıldız CAGR sergilemesi bekleniyor. Bu, dünya genelinde havalimanlarının modernizasyonuna artan odaklanmaya atfedilebilir. Fortune Business Insights, “Uzak Kuleler Pazar Büyüklüğü, Pay ve Operasyona Göre Sektör Analizi (Tekli Çoklu ve Acil Durum), Sisteme Göre (Havaalanı Ekipmanı, Uzak Kule Modülleri, Ağ Çözümleri), Uygulamaya Göre (İletişim, Bilgi ve Control, Surveillance, Visualization) and Regional Forecast, 2020-2027.”, pazarın 2019’da 40 milyon ABD doları değerinde olduğunu ve önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olacağını gözlemliyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/remote-towers-market-102523

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi

Sıkışma Önleyici Antenlere Yönelik Üstel Talep, Endüstrinin Büyümesini Bozacak

Havacılık endüstrisinin COVID-19 pandemisinin üstesinden gelmeye çalıştığı bir zamanda, Rusya-Ukrayna savaşı pazar tahminini bozdu. Özellikle, algılama önleme sistemlerine ve GPS’e olan talep arttı. Öyle ki Avrupa ülkeleri güvenli iletim sistemlerine yoğun talep gösterdi. Endüstri oyuncuları, düşmanların algılamasını ve izinsiz girişini önlemek için kullanılan çok platformlu parazit önleyici antenlere yönelik güçlü bir talebe tanık oldu. Çatışmanın hava trafiği ve hammadde tedarik zinciri üzerinde dolaylı bir etkisi oldu.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Güçlendirmek için Havalimanlarının Modernizasyonuna Artan Odaklanma

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ne göre, 2019’da küresel hava yolcu trafiği 2018’e kıyasla %4,2 arttı. Artan hava yolcu trafiği, birçok havalimanındaki terminal ve yer tesislerine ağır bir yük getiriyor. Ayrıca, bu, küresel olarak büyük şehirlerde tehlikeli hava tıkanıklığına yol açmaktadır. İstenmeyen olayları ve aksilikleri önlemek için havalimanları giderek artan bir şekilde havalimanı olanaklarını modernize etmeye ve operasyonel hizmetleri iyileştirmeye odaklanıyor. Havaalanlarının modernizasyon sürecinde yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi gibi teknolojilerin artan şekilde benimsenmesinin, tahmin süresi boyunca küresel uzak kuleler pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/remote-towers-market-102523

 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Avrupa’daki Büyük Üreticilerin Varlığı Büyümeye Yardımcı Oluyor

Tüm bölgeler arasında, Avrupa pazarının önemli bir büyümeye tanık olması ve tahmin döneminde en yüksek küresel uzak kule pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki Thales Group, Saab ve Frequentis Group gibi birçok üreticinin varlığına bağlanabilir. Kuzey Amerika’nın ise öngörülen ufukta pazarda ikinci sırada yer alması bekleniyor. Bu, 2020 ve 2027 yılları arasında havalimanlarının modernizasyonuna odaklanan büyük şirketlerin varlığı nedeniyle modern teknolojinin benimsenmesinin artması gibi faktörlere bağlanabilir.

REKABETÇİ PEYZAJ

LVNL, Saab ile Uzak Kule Sistemleri Tedarik Sözleşmesi İmzaladı

Aralık 2019’da Hollanda Hava Trafik Kontrolü (LVNL), Saab Dijital Hava Trafik Çözümleri (SDATS) ile 20 yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdu. LVNL’ye göre sözleşme, Saab’ın Maastricht Havalimanı ve Groningen Havalimanı Eelde’ye uzak kuleler kuracağı bir anlaşmayı içeriyor. Ayrıca Saab, Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda uzak bir kule merkezi inşa edecek. Şirketler tarafından sözleşme imzalama, ortaklık, birleşme ve satın alma gibi stratejilerin benimsenmesinin, önümüzdeki yıllarda küresel uzak kuleler pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor.

Piyasada Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

  • Sık Grup
  • Saab Grubu
  • Searidge Teknolojileri
  • Indra Sistemleri
  • avinor
  • Thales Grubu
  • Harris Şirketi
  • Indra Navia AS
  • Leonard Martin Şirketi
  • Raytheon Şirketi

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/remote-towers-market-102523

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter