Fortune Business’ın ” Reoloji Değiştiriciler Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Ürün Türüne Göre (Hidrokollidler, Emülgatörler, Diğerleri), Uygulamaya Göre (Mandıra ve dondurulmuş, Şekerleme, Fırın, Diğerleri) Diğerleri ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 ” unlu mamullerin artan tüketiminin önümüzdeki yıllarda pazarın talebini artıracağı tahmin ediliyor.

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/rheology-modifiers-market-102267

Raporlar, Reoloji Değiştiriciler Pazarındaki Ana Şirketleri listeler:

  • Kerry Group plc.
  • Archer-Daniels-Midland Şirketi
  • DuPont de Nemours, Inc.
  • Tate & Lyle Plc Cargill
  • Anonim
  • Ingredion Incorporated

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Artırmak için Paketlenmiş Gıdaya Yıldız Talebi

Soslar, unlu mamüller, çorbalar, salata sosları ve diğerlerini içeren işlenmiş yiyecek ve içecek ürünleri gibi çeşitli gıda formülasyonlarında reoloji değiştiricilerin artan uygulaması, pazarın gelişmesine yardımcı olması beklenen hayati bir faktör olabilir. Yiyecek ve içecek ürünlerinin tat, ağızda bıraktığı his ve raf ömrü stabilitesi gibi dokusal nitelikleri geliştirmek için reolojinin kullanımına ilişkin artan farkındalığın pazar için iyiye işaret etmesi muhtemeldir. Unlu mamüller, fonksiyonel içecekler, tuzlu atıştırmalıklar ve diğerleri gibi hazır gıdalara yönelik artan talebin, pazarın sağlıklı büyümesini teşvik edeceği tahmin edilmektedir. Reoloji değiştiricilerin işlenmesinde kullanılması nedeniyle gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde paketlenmiş gıda ürünlerinin artan tüketimi, pazar için kazançlı iş fırsatları yaratması bekleniyor. Tüketiciler arasında organik gıda ve sağlıklı yaşam tarzına doğru artan kaymanın pazar için iyiye işaret etmesi bekleniyor. Tam buğday ekmeği, çörek, kurabiye ve diğerleri gibi unlu mamüllere artan ihtiyacın pazarın büyümesini daha da artıracağı tahmin ediliyor. Buna ek olarak, ilaç, yapıştırıcılar ve yiyecek ve içecek sektörlerinde artan reoloji değiştirici uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Bununla birlikte, reoloji değiştiricilerinin yüksek fiyatı, pazarın büyümesini yavaşlatması beklenen bir faktördür. ve diğerlerinin pazarın büyümesini daha da artıracağı tahmin ediliyor. Buna ek olarak, ilaç, yapıştırıcılar ve yiyecek ve içecek sektörlerinde artan reoloji değiştirici uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Bununla birlikte, reoloji değiştiricilerinin yüksek fiyatı, pazarın büyümesini yavaşlatması beklenen bir faktördür. ve diğerlerinin pazarın büyümesini daha da artıracağı tahmin ediliyor. Ek olarak, ilaç, yapıştırıcılar ve yiyecek ve içecek sektörlerinde artan reoloji değiştirici uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Bununla birlikte, reoloji değiştiricilerinin yüksek fiyatı, pazarın büyümesini yavaşlatması beklenen bir faktördür.

 

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/rheology-modifiers-market-102267

Bölgesel Analiz :

Süt Ürünlerinin Yüksek Tüketimi Asya Pasifik’te Pazarı Artıracak

Coğrafi olarak, pazar büyüklüğü Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Latin Amerika’ya bölünmüştür. Asya Pasifik’in çeşitli endüstriyel uygulamalarda reoloji değiştiricilerin kullanılması nedeniyle önümüzdeki yıllarda pazara hakim olması bekleniyor. Hindistan ve Çin, süt ürünlerinin en büyük üreticilerinden ve tüketicilerinden biridir. Lor, paneer, dondurma, milkshake ve işlemede gıda reolojisi değiştiricileri gerektiren diğerleri dahil olmak üzere süt ürünlerine yönelik artan talebin bölgedeki büyümeyi artıracağı tahmin ediliyor. Tüketicilerin artan beslenme ve lezzet tercihlerinin bölgedeki büyümeye olumlu katkı sağlaması bekleniyor. İnsanların artan harcanabilir gelirinin pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunması bekleniyor. Ek olarak,

Satın Almadan Önce Soruşturma :

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/rheology-modifiers-market-102267

Anahtar Geliştirme:

Şubat 2019: Bir Amerikan kimya şirketi olan DuPont de Nemours, Inc. (ABD), ACULYN Siltouch Reology Modifier’ı duyurdu. Yenilikçi değiştirici, anında kalınlaşma ve su viskozitesi sağlar.

İlgili Haberleri Okuyun:

expressafrica.et/post/126552_aquafeed-market-sales-revenue-and-key-drivers-analysis-research-report-2028-fort.html

www.mumblit.com/thread/90751

trumpbookusa.com/posts/573041

www.globhy.com/post/18355_aquafeed-market-growth-insights-opportunities-challenges-statistics-dynamics-and.html

elitedolphin.com/post/16781_aquafeed-market-insights-share-trend-and-forecast-research-report-2028-the-globa.html

www.rolonet.com/posts/126479

tokemonkey.com/post/85067_aquafeed-market-analysis-by-key-players-share-revenue-trends-and-regional-foreca.html

www.reusealways.com/post/235904_aquafeed-market-growth-size-regional-analysis-and-global-forecast-to-2028-the-gl.html

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar