Fortune Business Insights™ tarafından yapılan araştırma çalışmasına göre, küresel sıvı atık yönetimi pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 85,02 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve tahmin döneminde %3,3’lük bir CAGR sergileneceği tahmin edilmektedir. Dünya genelinde artan nüfus, önümüzdeki yıllarda pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecek etkin sıvı atık yönetimi ihtiyacını doğurmuştur. Birleşmiş Milletler araştırmasına göre dünya nüfusunun 2030’da 8,5 milyara, 2050’de 9,7 milyara ve 2100’de 11 milyarı aşması bekleniyor. Ayrıca gelişmekte olan ülkelerde devam eden su arıtma tesisleri projeleri akabinde sıvı atık yönetimini hızlandıracak. Önümüzdeki yıllarda pazar geliri, 2018 yılında pazar büyüklüğü 65,93 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/liquid-waste-management-market-102643

Rapor, Sıvı Atık Yönetimi Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor

 • Veolia Çevre Hizmetleri
 • SUEZ Çevre SA
 • ksilem
 • Evoque Su Teknolojileri Şirketi
 • Covanta Holding Şirketi
 • Temiz Limanlar, Inc.
 • GFL Çevre A.Ş.
 • temiz alan
 • Aqua America Inc.
 • Hulsey Çevre Hizmetleri
 • sebzeler
 • Çevresel Geri Kazanım Şirketi
 • AB Çevre

Rekabetçi Peyzaj :

İş Beklentilerini Artırmak için Xylem’in Teknolojik Merkezinin Genişletilmesi

Konut, ticari, tarımsal ve endüstriyel ortamlar için önde gelen bir Amerikan su teknolojisi şirketi olan Xylem Inc., şirketin Singapur’daki bölgesel merkezinde su, atık su ve enerji teknolojileri için yenilikçi çok disiplinli merkezinin lansmanını duyurdu. Genişletme projesi, şirketin su dağıtımı ve atık su arıtımı için su teknolojilerine sürdürülebilir yatırımlara yardımcı olmanın yanı sıra Ar-Ge yeteneklerini geliştirmesine yardımcı olacak. Xylem’in su arıtma projesinin genişletilmesi, Institute of High-Performance Computing (IHPC) ile olan işbirliği sayesinde sıvı atık yönetimi piyasası eğilimleri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Ayrıca, Xylem’in Başkanı ve CEO’su Bay Patrick Decker yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu yeni çok disiplinli merkez, su kıtlığı, satın alınabilirlik ve altyapı esnekliği dahil olmak üzere bölgenin en büyük su sorunlarının üstesinden gelmek için onlarla birlikte çalışırken, müşterilerimizle yenilik yapmak ve onlarla işbirliği yapmak için bol fırsatlar yaratacaktır. Ayrıca, “Singapur’daki bölgesel merkezimize araştırma ve geliştirme kapasitesi getirmek, Xylem’in tüm pazar lideri teknoloji kapasitesini, bölgenin su teknolojisi ve altyapı çözümlerine odaklanan tek bir yerde topluyor” diye ekledi. Ayrıca, büyük pazar oyuncuları arasında artan işbirlikleri ve ortaklıklar, öngörülebilir gelecekte pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. “Singapur’daki bölgesel merkezimize araştırma ve geliştirme kapasitesi getirmek, Xylem’in pazar lideri teknoloji kapasitesinin tamamını, bölgenin su teknolojisi ve altyapı çözümlerine odaklanan tek bir yerde topluyor.” Ayrıca, büyük pazar oyuncuları arasında artan işbirlikleri ve ortaklıklar, öngörülebilir gelecekte pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. “Singapur’daki bölgesel merkezimize araştırma ve geliştirme kapasitesi getirmek, Xylem’in pazar lideri teknoloji kapasitesinin tamamını, bölgenin su teknolojisi ve altyapı çözümlerine odaklanan tek bir yerde topluyor.” Ayrıca, büyük pazar oyuncuları arasında artan işbirlikleri ve ortaklıklar, öngörülebilir gelecekte pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/liquid-waste-management-market-102643

Rapor Amacı ve Kapsamı:

 • Raporda, coğrafi kapsam, segmentasyon ve kilit oyuncuların finansal performansına dayalı olarak pazara genel bir bakış sunulmaktadır.
 • Rapor, tahmin döneminin sonuna kadar tahmini pazar büyüklüğünü sunar. Ayrıca, raporda tarihsel ve güncel pazar büyüklüğü de incelenmektedir.
 • Çeşitli göstergelere dayalı olarak, verilen tahmin dönemi için Yıllık büyüme (%) ve bileşik yıllık büyüme oranı (CAGR) sunulmaktadır.
 • Rapor, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Avrupa’da sektördeki mevcut eğilimleri ve pazarın gelecekteki kapsamını sunmaktadır.
 • Pazarın büyümesini hızlandıran çeşitli parametreler araştırma raporuna dahil edilmiştir.
 • Rapor, tahmin süresi boyunca pazarın büyüme oranını, pazar büyüklüğünü ve değerlemesini analiz eder.

Bölgesel Analiz:

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyen Büyük Su Arıtma Tesislerinin Varlığı

Kuzey Amerika’daki pazar 2018’de 19,75 milyar ABD doları olarak gerçekleşti ve çeşitli piyasa oyuncularının varlığı nedeniyle tahmin döneminde hızla büyümesi bekleniyor. ABD’deki en büyük su arıtma tesisleri bölgedeki büyümeyi olumlu etkileyecek. Örneğin, Chicago ve Boston, sırasıyla günde 1,44 milyar galon ve günde 1,27 milyar galon kapasiteli atık su arıtma tesisine sahiptir. Asya Pasifik’in Çin, Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerdeki artan nüfus nedeniyle tahmin döneminde yüksek büyümeye tanık olması muhtemeldir. Temiz su gereksinimlerini karşılamak için sıvı atık arıtma ve geri dönüşüm ihtiyacı, pazarın hızlı büyümesini sağlayacaktır. Merkezi Kirlilik Kontrol Kurulu tahminine göre, Hindistan’ın su talebinin 2030 yılına kadar 1,5 trilyon metreküpe çıkması bekleniyor. Avrupa’nın yakın gelecekte yüksek bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor. Su kirliliğini azaltmak için artan hükümet girişimleri, Avrupa’daki sıvı atık yönetimi pazarının büyümesine olumlu katkıda bulunacaktır.

 

Daha İlgili Bağlantılar:

Düzcam Pazar Büyüklüğü

Düzcam Pazar Payı

Düzcam Pazar Büyümesi

Düzcam Pazar Tahmini

Düzcam Pazar Analizi

Düzcam Pazar Fırsatları

Düzcam Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter