Küresel soya içecekleri pazarı, soya ekstraktlarına yapılan artan yatırımlardan ve bunun süt alternatifleri olarak kullanılmasından büyüme sağlayacaktır. Glutensiz ürünlere yönelik artan talebin önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi üzerinde büyük etkisi olacaktır. Fortune Business Insights’ın “ Soya İçecek Pazar Büyüklüğü, Hisse & Sektör Analizi, Türüne Göre (Organik, Konvansiyonel), Lezzete Göre (Aromalı, Aromasız), Dağıtım Kanalına Göre (Süpermarketler/Hipermarketler, Bakkallar, Özel Mağazalar ” başlıklı raporuna göre , Online Retail, Others) and Regional Forecast, 2022-2029 ”, dünya genelinde bitki bazlı proteinlere yönelik artan talep nedeniyle pazar önemli ölçüde yükselecek.

Son zamanlarda ortaya çıkan koronavirüs salgını, büyük işletmeleri durma noktasına getirdi. Seyahat yasakları nedeniyle, bu sektördeki şirketlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir darbe alması muhtemeldir. Sonuç olarak, hastalığın hızla yayılması hükümetleri katı önlemler almaya çağırdı. Rapor, küresel soya içecekleri pazarında Covid-19 pandemisinin etkisini içeriyor ve büyük şirketlerin bununla nasıl başa çıktığını tartışıyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/soy-beverage-market-102654

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Soya içecekleri, yağ oranı düşük ve düşük kolesterol içeren süt alternatifleri olarak kullanılmaktadır. Laktoz içermezler, bu da onu laktoz intoleransı olmayan insanlar için uygun bir seçenek haline getirir. Soya sütü ile ilgili artan araştırma faaliyetleri, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren çok sayıda büyük ölçekli şirketin varlığı, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için iyiye işaret olacaktır. Soya özleri, yüksek protein içeriği ve önemli miktarda vitamin ve mineral gibi özellikleri nedeniyle diğer birçok gıda ürününe oldukça besleyici alternatifler olarak kabul edilir. Dünya çapında faaliyet gösteren büyük ölçekli şirketlerin ürün tekliflerindeki farklılıklar, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır.

Ürün Lansmanlarının Artan Sayısının Pazar Büyümesi Üzerinde Büyük Etkisi Olacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Tüm faktörler arasında, artan ürün lansmanı sayısı, pazarın büyümesi üzerinde en büyük etkiyi yaptı. Mart 2020’de Japonya merkezli Aashi, bitki bazlı bir versiyonun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, kültürlü sütü ‘Calpis’in bitki bazlı versiyonunu tanıttı. Şirket, süt sütüne alternatif olarak soya sütü kullanacağını iddia ediyor. Değişen tüketici alışkanlıkları ve sağlıklı beslenme tercihi göz önüne alındığında, bu tür girişimler artık küresel pazarda nadir olmayacak. Artan sayıda ürün inovasyonu, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

Özelleştirilmiş PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/soy-beverage-market-102654 

Kuzey Amerika’nın Önde Gelen Bölge Olarak Ortaya Çıkması Muhtemeldir; Artan RTD İçecek Tüketimi Pazar Büyümesi Lehinde Ortaya Çıkacak

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında Kuzey Amerika pazarının önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin ediliyor.  Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde soya içeceklerine yönelik artan talebin bölgesel pazarın büyümesi üzerinde büyük etkisi olacaktır. Laktoz içermeyen ürünlerin tüketimi ve bitki bazlı proteinlere artan talep, bölgesel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Soya içecekleri ile ilgili artan araştırma faaliyetleri ve soya ekstraktlarının diğer ürünlere entegrasyonu, bölgesel pazarın büyümesi için iyiye işaret edecektir.

Raporda yer alan şirketlerin listesi:

  • Nestle SA
  • Danone SA
  • Tofusan Ltd.
  • WhiteWave Hizmetleri A.Ş.
  • Hershey Co.
  • Hain Gök Grubu
  • Pano Markaları
  • Eden Gıda A.Ş.
  • Amerikan Soya Ürünleri A.Ş.
  • Canlandırıcı Gıdalar

Sektörel Gelişmeler:

Ocak 2018: Hershey, Hindistan’daki muazzam başarısının ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde soya sütü içeceği ‘Sofit’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu .

Analistle Konuş

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/soy-beverage-market-102654

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar