Küresel termoform plastik pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 59.74 milyar ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %5.7’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, hijyenik paketlenmiş gıda ürünlerine ilişkin artan farkındalığın pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesinin beklendiğini bildirdi.

Termoform plastik pazarına ilişkin rapor şunları vurgulamaktadır :

 • Pazarın geniş kapsamlı analizi
 • Bölgelere ilişkin değerli bilgiler
 • Önemli pazar trendleri ve itici güçler
 • COVID’in sektöre ciddi etkisi
 • Önemli oyuncular hakkında önemli

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/thermoformed-plastics-market-104032

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Sağlamak İçin Paketlenmiş Gıdaya Yönelik Önemli Talep

Tüketicilerin değişen alışkanlıkları nedeniyle artan paketlenmiş gıda talebi, pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Artan gelir ve giderlerin pazar büyümesine olumlu katkı sağlaması beklenen faktörlerdir. Termoform plastiklerin yüksek bariyer özellikleri, uzatılmış raf ömrü, kontaminasyon önleme özelliği, onu gıda ambalajı için uygun hale getirmekte ve böylece pazarın büyümesini hızlandırmaktadır. Ayrıca, hazır gıda ürünlerinde sağlam ambalajlara yönelik artan ihtiyaç, bu tür plastiklere olan talebi artıracaktır. Artan nüfus, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için gıda üretiminin artmasına ve dolayısıyla pazarın büyümesine yardımcı oldu. Kırsal kesimde artan kentleşme piyasayı olumlu etkileyecektir.

Korona Virüs Ortasında İşi Engelleyen Plastik Üretiminin Bozulması

Düşen plastik üretimi ve arzının küresel pazar üzerinde ciddi bir etkisi olması bekleniyor. Hükümetler tarafından uygulanan karantina nedeniyle kapanan üretim tesisleri, önümüzdeki yıllarda işleri ağırlaştıracak. Pandeminin neden olduğu aksama, süt ürünleri, ilaçlar, dezenfektanlar, gıda, dezenfektanlar, yüz maskeleri ve diğerlerinin tedarik zincirini ciddi şekilde etkiledi. Bununla birlikte, iyileşen durum hükümetleri tecritleri kaldırmaya, dolayısıyla imalat sektörünü istikrara kavuşturmaya ve piyasayı teşvik etmeye zorlayacaktır.

Bölgesel Analiz :

Gelişen Sağlık Sektörü Kuzey Amerika’da Büyümeye Yardımcı Oluyor

Kuzey Amerika’daki pazarın, ambalaj endüstrisindeki hızlı sanayileşme ve teknolojik gelişmeler nedeniyle tahmin döneminde yüksek bir büyüme oranı yaşaması bekleniyor. Sağlık sektöründe ilaç ve ilaçlara yönelik artan talep, pazara mükemmel bir katkı sağlayacaktır. Gelişen tüketici yaşam tarzı ve harcanabilir gelir, bölgedeki pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Asya Pasifik’in Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde artan polimer formülasyonları nedeniyle tahmin döneminde önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Çin, plastik ürünlerin en büyük tedarikçisidir. Hızlı kentleşme ve insanların yaşam standartlarının artması, bölgedeki pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olabilir. Dahası,

Anahtar Geliştirme :

Temmuz 2020: Anchor Packaging LLC, Panoramic Inc.’i termoform ürünler üreticisini satın aldığını duyurdu. Bu satın alma, unlu mamuller, şekerleme müşterileri ve şarküteri üretmek, cezbetmek için teklifleri genişletecek.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/thermoformed-plastics-market-104032

Rapor, Termoform Plastik Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor:

 • Fabri-Kal Corp. (AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ)
 • Pactiv LLC (ABD)
 • Amcor Ltd. (Avustralya)
 • Berry Global Inc. (ABD)
 • D&W Fine Pack LLC (ABD)
 • Genpak LLC (ABD)
 • Dart Container Corp. (ABD)
 • Sabert Şirketi (ABD)
 • Çapa Paketleme (ABD)
 • Sonoco Ürünleri Şirketi (ABD)
 • M. Ambalaj (Hollanda)
 • Diğer Önemli Oyuncular

İlgili Haberleri Okuyun:

Düzcam Pazar Büyüklüğü

Düzcam Pazar Payı

Düzcam Pazar Büyümesi

Düzcam Pazar Tahmini

Düzcam Pazar Analizi

Düzcam Pazar Fırsatları

Düzcam Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter