Küresel üre gübreleri pazarı, ürün Ar-Ge’sine yapılan artan yatırımlardan büyüme sağlayacaktır. Temiz etiketli ürünlere yönelik artan talep, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Fortune Business Insights’ın “ Üre Gübreleri Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürün Tipine Göre (Konvansiyonel Üre Gübresi, Özel Üre Gübresi) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029 ” başlıklı bir raporuna göre, pazar varlığı nedeniyle önemli ölçüde yükseliyor dünya çapında birçok büyük ölçekli üreticinin

Son zamanlarda ortaya çıkan koronavirüs salgını, büyük işletmeleri durma noktasına getirdi. Seyahat yasakları nedeniyle, bu sektördeki şirketlerin önümüzdeki yıllarda büyük bir darbe alması muhtemeldir. Sonuç olarak, hastalığın hızla yayılması hükümetleri katı önlemler almaya çağırdı. Rapor, Covid-19 pandemisinin küresel pazardaki etkisini içeriyor ve büyük şirketlerin bununla nasıl başa çıktığını tartışıyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Üre, zengin bir besin kaynağıdır ve öncelikle verimi artırmak için mahsuller ve bitkiler için gübrelerde yaygın olarak kullanılır. Olumsuz etkileri azaltmanın yanı sıra ürünle ilgili maliyetleri düşürmeyi amaçlayan üre gübreleriyle ilgili kapsamlı araştırma faaliyetleri, önümüzdeki yıllarda genel pazarın büyümesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Bu sektörde birkaç büyük ölçekli üreticinin varlığı, öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesine ivme kazandıracaktır. Ürüne yönelik artan talep, mahsul verimi ve ürün kalitesi ile ilgili artan farkındalığın sonucudur. Ayrıca temiz etiketli ürünlere olan talep de pazardaki şirketler için çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır.

Örnek Araştırma Raporu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/urea-fertilizers-market-102620

Yiyecek ve İçecek Endüstrisinin Yükselişi Pazar Büyümesi için Muazzam Fırsatlar Yaratacak

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Yiyecek ve içecek endüstrisinin son on yılda yükselişi, pazarda faaliyet gösteren şirketler için büyüme platformu verdi. Tüketiciler temiz etiketli ürünlerin önemi konusunda giderek daha fazla bilinçlendikçe, tüketiciler bunu büyüme için bir fırsat olarak tanımladılar. Kimyasal içermeyen ürünlerin geliştirilmesine yönelik artan yatırımlar, pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Bu tür ürünlere yönelik artan talebe bağlı olarak, son yıllarda çok sayıda yenilik yapılmıştır. Yiyecek ve içecek endüstrisindeki büyük yatırımların etkisiyle hammaddeleri işlemek daha kolay hale geldi. 

Asya Pasifik’in Önde Gelen Bölge Olarak Ortaya Çıkması Muhtemeldir; Üre Gübrelerinin Tarımsal Ürünlerde Yoğun Kullanımı Büyüme İçin Çeşitli Fırsatlar Yaratacaktır

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında Asya Pasifik’teki pazarın önümüzdeki yıllarda baskın hale geleceği tahmin ediliyor.  Hindistan, Çin, Japonya gibi ülkelerde artan tarımsal faaliyetler bu bölgede faaliyet gösteren şirketler için çeşitli büyüme fırsatları yaratacaktır. Birkaç büyük ölçekli üreticinin varlığı, pazar büyümesine ivme kazandıracaktır. Temiz etiketli ürünlere ve bitki bazlı protein kaynaklarına yönelik artan talep, bölgesel pazarın büyümesi lehine ortaya çıkacaktır.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/urea-fertilizers-market-102620

Raporda yer alan şirketlerin listesi:

 • Coromandel Uluslararası Sınırlı
 • Nagarjuna Gübreler ve Kimyasallar Limited Şirketi
 • OSTCHEM Holding AG
 • KRİZ Sınırlı
 • Ulusal Gübre Sınırlı
 • Koch Tarım Hizmetleri
 • Hayfa Grubu
 • Yingkou Manyezit Chemical Ind Group Co. Ltd.
 • Accela ChemBio IncBasit.
 • Biyo-Teknoloji
 • BioAgilytix Laboratuvarları

Sektörel Gelişmeler:

Şubat 2019:  Coromandel International Limited, şirketin ülkedeki günlük üretim kapasitesini artırma kararı aldığını duyurdu.

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/urea-fertilizers-market-102620

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar