Fortune Business Insights™ , “ Face Primer Market, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, eğlence endüstrisinden artan yüz astarı talebi nedeniyle küresel yüz astarı pazar boyutunun üretken bir hızla büyümesi bekleniyor .

Günümüzde yüz astarı, makyaj, stil ve diğer amaçlar için geniş kullanımı nedeniyle özellikle eğlence ve film endüstrisinde önem kazanmıştır. Bu nedenle, tahmin döneminde bu pazarın büyümesini desteklemesi beklenen eğlence endüstrisinden yüz astarı için artan bir talep var. Ayrıca, yüz astarı makyaj için pürüzsüz bir temel oluşturmaya yardımcı olur, iltihaplanmayı ve kızarıklığı azaltır ve cildi nemlendirir. Dolayısıyla, bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir nedendir.

Bununla birlikte, silikon veya mineral partiküller kullanılarak yapılan yüz astarları, bu pazarın büyümesini engelleyeceği öngörülen cilde zarar verebilir.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/face-primer-market-104680

COVID-19 Etkisi:

Yüz astarı talebi, dünya çapında artan karantina kısıtlamaları nedeniyle COVID-19 salgını sırasında azaldı ve bu da endüstrileri kapalı kalmaya ve üretimlerini ve diğer faaliyetlerini durdurmaya zorladı. Bu nedenle, yüz astarı pazarının büyümesi devam eden COVID-19 salgını sırasında engellendi.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, piyasayı yönlendiren çeşitli faktörler ve eğilimler hakkında birincil, ikincil ve üçüncül kaynaklara dayalı bütünsel araştırmalar sunar. Bu rapor aynı zamanda kilit piyasa oyuncuları ve onların baskın büyüme stratejileri hakkında kapsamlı bir anlayış içermektedir. Bununla birlikte, rapor pazarın nüanslı bir segmentasyonunu ve her bir segmentin kapsamlı bir analizini sunar. Son olarak rapor, piyasanın gelecekteki görünümünü şekillendiren bölgesel gelişmelere ilişkin geniş tabanlı bir çalışmayı paylaşıyor.

Pazar Segmentasyonu:

Tip bazında bu pazar silikon bazlı ve su bazlı olarak sınıflandırılmaktadır. Ürüne göre, piyasa fondöten astarı, maskara astarı, göz kapağı astarı, dudak astarı ve diğerlerine ayrılmıştır. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/face-primer-market-104680

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Canlandırmak İçin Kadınların Makyaj ve Stil İçin Artan Harcamaları

Tarz, makyaj ve yüz çekiciliğine artan ihtiyaçla birlikte, dünyadaki kadınların çoğunluğunun makyaj harcamalarında önemli bir artış oldu. Bu nedenle, televizyon ve film endüstrisinde çalışan kadınlardan yüz astarı için artan bir talep var. Bu nedenle, bu pazarın çeşitli bölgelerde büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Kozmetik ve Kişisel Bakım Harcamalarının Artması

ABD ve Kanada gibi ülkelerde kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine yapılan harcamaların artması nedeniyle yüz astarı pazar payına Kuzey Amerika bölgesinin hakim olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan nüfus nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

Avrupa’nın, bu bölgedeki insanların artan harcanabilir geliri nedeniyle bu pazarda makul bir hızla büyümesi öngörülmektedir.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Yoğunlaştırmak için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İttifaklar

Yüz astarı pazarının önde gelen şirketleri, çeşitli bölgelerde üretim kapasitelerini artırmak için kimya ve malzeme sektörlerindeki şirketlerle stratejik ortaklıklar geliştirmeye odaklanıyor. Bu, iş portföylerini genişletmelerine ve pazar konumlarını genişletmelerine yardımcı olacak kilit şirketler arasında artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Eylül 2020 : Chanel, Boy de Chanel kozmetik koleksiyonunu genişletti. Koleksiyona, fondöten astarı olarak da işlev gören güçlendirici jel nemlendirici geliyor.

Face Primer Piyasa Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Smashbox kozmetik,
  • MAC kozmetik,
  • NYX kozmetik,
  • Kanal,
  • avon,
  • Revlon,
  • Laura Mercier Kozmetik,
  • LVHM,

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/face-primer-market-104680

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

 E-posta:  [email protected]

LinkedIn | Facebook | twitter