Küresel birim yüklü cihaz pazarının 2027 yılına kadar 2,67 milyar ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması ve 2020 ile 2027 yılları arasında %4,38’lik bir YBBO sergilemesi bekleniyor. dünya çapında yenilikçi birim yük cihazlarına olan talebi artırması muhtemel şeyler (IoT). Fortune Business Insights, “Ürün Türüne Göre Birim Yük Cihazı Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi”  başlıklı son raporunda  (LD 3 Konteyner, LD 6 Konteyner ve LD 11 Konteyner, M 1 Konteyner, Paletler ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Sivil Hava Taşımacılığı, Kargo Hava Taşımacılığı ve Diğerleri), Malzeme Cinsine Göre (Kompozit,  Metal ve Diğerleri), Konteyner Türüne Göre (Normal Konteyner, Soğuk Konteyner ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.”,  pazarın 2019’da 2,15 milyar ABD doları olduğunu ve 2020 ile 2027 arasında %4,38’lik bir YBBO sergilemesinin öngörüldüğünü belirtiyor.

COVID-19 Ortamında Büyümeyi Etkilemek İçin Havacılık ve Uzay Sektöründe Askıya Alınan Operasyonlar

Dünya çapında devlet kurumları tarafından duyurulan sokağa çıkma yasağı, dünya çapında birçok endüstriyel faaliyetin askıya alınmasına yol açtı. Havacılık ve uzay endüstrisi, küresel salgının yaygın etkisini kontrol altına almak için üretim faaliyetlerinin askıya alınması ve uluslararası seyahat yasağı nedeniyle ekonomik bir gerileme yaşıyor. Bunun yakın gelecekte pazarın büyümesini etkilemesi bekleniyor. Bununla birlikte, CSafe Global, Cargo Composites ve ACL AIRSHOP gibi birkaç şirket, tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesini desteklemek için verimli ULD çözümleri sağlamak üzere operasyonel faaliyetlerini yeniden başlattı.

ULD, bir uçuş sırasında kargo ve bagajı tutmak için havacılık sektöründe yaygın olarak kullanılan bir uçak konteyneri veya bir palettir. ULD’ler, daha büyük miktarlarda bagajın tek bir ünitede paketlenmesine izin verir ve yer ekibinin zamandan ve çabasından tasarruf edilmesine yardımcı olur. Ek olarak, her bir ULD, içeriğini izlemek için paketleme listesinden oluşur.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/unit-load-devices-market-103550

Rapor Ne Sağlar?

Piyasa raporu, piyasayı etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sunar. Ayrıca rapor, tahmin dönemi boyunca pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri içeren bölgesel içgörülere ilişkin önemli bilgiler içerir. Önde gelen şirketleri içeren ve pazarın büyümesine katkıda bulunacak yeni ürünler sunmak, ortaklıkları duyurmak, işbirliği yapmak ve diğer şirketleri satın almak için stratejiler benimsemeyi içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca araştırma analisti, 2020 ile 2027 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek mevcut trendler ve sektördeki gelişmeler hakkında bilgi edinmek için PESTEL analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin IoT Etkin ULD’lerin Artan Kabulü

Nesnelerin interneti (IoT) gibi gelişmiş teknolojiler, çevik altyapının uygulanması için bir platform sağlar. Bu da kargo firmalarının kargo yükleme ve boşaltma işlemlerini hızlandırmalarını sağlamaktadır. Buna ek olarak, yer personelinin zamandan ve emeğinden önemli ölçüde tasarruf sağlayan bu teknoloji sayesinde, birim yük cihazına atanan kargo doğru bir şekilde takip edilebilmekte ve gecikmeli uçuşların önüne geçilmektedir. Yükselen havacılık sektörü, kargo operasyonları sırasında en düşük dara ağırlığına sahip ve en yüksek mukavemet-ağırlık performansı sergileyen hafif ULD’lere olan talebi daha da artırıyor. Bu nedenle, bu faktörlerin tahmin dönemi boyunca küresel birim yük cihazları pazarındaki büyümeyi artırması muhtemeldir.

SEGMENTASYON:

Soğuk Konteyner Segmenti Önemli Pazar Payına Sahip Olacak

Konteyner tipine bağlı olarak, soğuk konteyner segmentinin, sağlık sektörü tarafından COVID-19 salgını sırasında hayati aşılar ve tıbbi yardım sağlamak için soğuk konteynerlerin giderek daha fazla benimsenmesi nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Kuzey Amerika Hakim Kalacak; Büyümeyi Desteklemek İçin Ürün Geliştirmeye Odaklanma Artıyor

Tüm bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca küresel birim yük cihazı pazarında hakim olması ve en yüksek konumu elinde tutması bekleniyor. Bu hakimiyet, yerleşik şirketlerin gelişmiş birim yük cihaz yönetimi çözümleri geliştirmeye artan odaklanmasına ve bölgede ULD’lerin artan tedarikine atfedilebilir. Kuzey Amerika, 2019’da 0,84 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Avrupa’daki pazarın önümüzdeki yıllarda üstel bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Bu, 2020 ile 2027 yılları arasında bölgede soğuk zincir uygulamaları için gelişmiş sıcaklık yönetimi çözümlerinin artan şekilde benimsenmesi gibi faktörlere bağlanabilir.

Özelleştirilmiş PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/unit-load-devices-market-103550

REKABET GÖRÜNÜMÜ

Seçkin Şirketlerin Hakimiyetlerini Sürdürmeleri İçin Ürün Yenilikleri

Küresel birim yük cihazı pazarı, rakipleri karşısında rekabet avantajı elde etmeye ve konumlarını daha da güçlendirmeye çalışan birkaç şirkete bölünmüştür. Havacılık, lojistik ve sağlık sektörlerinden artan talebi karşılamak için yenilikçi ULD’leri sunmaya odaklanıyorlar. Ayrıca, diğer kilit oyuncuların varlıklarını sürdürmek için organik ve inorganik stratejileri benimsemesinin küresel pazarın büyümesi için iyi bir işaret olması bekleniyor.

Endüstri Geliştirme:

 • Mart 2020:  VRR, küresel olarak hava kargo taşımacılığı hizmetlerinin verimliliğini artırmak için tasarlanan şişirilebilir AKE konteynerinin güncellenmiş tasarımını ortaya koyuyor. Şirkete göre konteyner, bagaj ve bagaj hizmetlerinin kapasite kullanımını artırıyor.

Küresel Pazarda Profili Olan Şirketlerin Listesi:

 • ACL AIRSHOP (ABD)
 • Brambles Grubu (Avustralya)
 • Kargo Kompozitleri (ABD)
 • CSafe Küresel (ABD)
 • Dokasch GmbH (Almanya)
 • Envirotainer AB (İsveç)
 • Nordisk Aviation Products AS (Norveç)
 • Palnet GmbH Hava Kargo Ürünleri (Almanya)
 • Satco, Inc. (ABD)
 • TransDigm Group Incorporated (ABD)
 • VRR Havacılık (Hollanda)
 • Zodiac Havacılık (Fransa)

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/unit-load-devices-market-103550

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

LinkedIn  | Twitter  | Bloglar