Helikopter hizmetleri pazarının büyüklüğü 2021’de 31,89 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Pazarın, tahmin döneminde %3,58 YBBO ile 2022’de 33,34 milyar ABD dolarından 2029’da 42,64 milyar ABD dolarına çıkması bekleniyor.  Fortune Business Insights™ , ” Helikopter Hizmetleri Pazarı2022-2029  ” başlıklı en son araştırma raporunda bu bilgileri derinlemesine incelemiştir .

Araştırmaya göre, acil tıbbi hizmetlerin penetrasyonunun genişletilmesi, sektör görünümü için iyi bir işaret olacak. Belirgin bir şekilde, son kullanıcılar, helikopter hizmetlerinin yaygınlaşması nedeniyle ticari uygulamalardan gelen taleplere tanık olabilir. Ayrıca, kentsel alanlarda altyapı geliştirme, COVID-19 salgını sırasında yatırım portföyünü daha da ileriye taşıyacaktır.

COVID-19 Etkisi

Ürün Teklifini Desteklemeye Yönelik Yükselen Hükümet Politikaları

COVID-19 salgınının ortasında, hükümetler gelişmiş helikopter hizmetleri için artan bir eğilim sergilediler. Hizmet talebi, hastaneler ve sağlık sigortası şirketlerinde Helikopter Acil Sağlık Hizmetlerine (HEMS) yönelik talep zemininde fark edilebilir olacaktır. Önde gelen şirketler, tedarik zincirini desteklemek için envanter yönetimini vurgulayabilir.

Örnek PDF Broşürü İsteyin :-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/helicopter-services-market-102529

Segmentler

Tipe göre, pazar ağır helikopter, orta ağırlık helikopter ve hafif helikopter olarak bölümlere ayrılmıştır.

Uygulama açısından pazar, hava ambulansı, açık deniz helikopteri, iş/kurumsal seyahat, ulaşım, boş zaman kiralama, afet ve insani yardım, ölçme ve havadan görüntüleme ve tıbbi ve eğlence olarak bölünmüştür.

Coğrafya temelinde, pazar Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Dünyanın Geri Kalanı olarak ayrılmıştır.

 

Rapor Kapsamı

Rapor, kapsamlı bir piyasa görüşü sunacak şekilde niceliksel ve niteliksel değerlendirmeler yapılarak titizlikle hazırlanmıştır. Özellikle, önemli paydaşlar ve tedarikçilerle birçok birincil görüşme yapılmıştır. Birincil veriler anketler, telefon görüşmeleri ve e-postalar aracılığıyla toplanmıştır. Ayrıca rapor, hükümet web siteleri, SEC dosyaları ve basın bültenleri gibi ikincil kaynakları da içerir. Rapor ayrıca pazar büyüklüğü, payı, geliri, hacmi hakkında derinlemesine bir görüş sunar ve SWOT analizine girer.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

İnovasyonları Teşvik Etmek İçin Helikopter Acil Tıp Hizmetinin Artan Yaya Sayısı

Endüstri oyuncuları, HEMS’in Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik’teki şehir hastanelerinde ilgi görmesini bekliyor. Ayrıca, insan organı sevkiyatındaki artış, tahmin dönemi boyunca helikopter hizmetleri pazarının büyümesini destekleyebilir. Ayrıca, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomiler, altyapı projelerinde bir artışa tanık oldu. Örneğin, Kasım 2021’de Global Medical Response (GMR), 2023’te teslim edilmesi beklenen altı adet Bell 407GXi helikopter acil servis uçağı satın almak için Bell Textron Inc. ile bir anlaşma imzaladı.

Paydaşların, gerçek zamanlı veri yönetimi yazılımını düzene sokmak için pazar varlıklarını artırmaları bekleniyor. Uçuş yönetim yazılımlarının helikopter portföyünde ivme kazandığını belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, artan helikopter kazası vakalarının ortasında katı düzenlemeler, büyüme beklentisini engelleyebilir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/helicopter-services-market-102529

Bölgesel Görüşler

Paydaşlar, HEMS Tekliflerini Desteklemek için Kuzey Amerika’daki Fırsatları Keşfediyor

Kuzey Amerika helikopter hizmetleri pazar payı, ABD ve Kanada’daki önde gelen şirketlerin varlığı sayesinde kayda değer bir artışa tanık olacak. Son zamanlarda, HEMS ve isteğe bağlı helikopter hizmetine yönelik eğilim fark edilir hale geldi. Ek olarak, elverişli hükümet düzenlemeleri ile birlikte altyapı tesislerinin genişletilmesi bölgesel büyümeyi artıracaktır.

Önde gelen oyuncuların Birleşik Krallık, Fransa, Almanya ve İtalya’daki geçerli fırsatlardan para kazanmaları bekleniyor. Son teknoloji bulut bilgi işlem teknolojileri, kiralama tesislerinin artan genişlemesiyle ivme kazanacak. Ayrıca eğlence sektöründeki artan talep de önümüzdeki dönemde kazançlı fırsatlar sunacaktır.

Asya Pasifik sektörü tahmini, havacılık sektörünün artan ziyaretçi trafiğinin ardından güçlü olacak. Çin, Hindistan ve Avustralya, helikopter operasyonlarının sayısında bir artışa tanık oldu. Hükümetlerin arama ve kurtarma operasyonlarını artırmak için bu tür hizmetleri araması muhtemeldir. Hafif ve orta ağırlıklı helikopterler, son kullanım uygulamalarından ivme kazanmıştır. Trend, tahmin dönemi boyunca bölgesel genişleme için iyi bir işaret olacak.

Rekabetçi Manzara

Tanınmış Şirketler İlerlemek İçin Ürün Portföyünü Genişletmeye Vurguluyor

Sektör oyuncularının teknolojik gelişmelere, ürün lansmanlarına, ortaklıklara ve birleşme ve satın almalara fon sağlaması bekleniyor. Önde gelen şirketler, stratejik bir tutuş elde etmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanabilir.

Anahtar Sektör Geliştirme

  • Temmuz 2020  – NHV Group, yeni bir uzun vadeli sözleşme kapsamında Shell UK & NAM için helikopter hizmetleri sağlayabilir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/helicopter-services-market-102529

Pazar Raporunda Profili Oluşturulan Başlıca Oyuncular:

  • Air Methods Corporation (ABD)
  • Alpine Helicopters Inc. (Kanada)
  • Bristow Helicopters Limited (Birleşik Krallık)
  • Carson Helicopters Inc. (ABD)
  • Ericson Incorporated (ABD)
  • Körfez Helikopterleri (Katar)
  • Heli Air Limited (İngiltere)
  • PHI Inc. (ABD)

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları