Küresel savunma siber güvenlik pazarı, durum, konum, kullanım ve sıcaklık gibi durumsal ölçümlerle ilgili verileri iletmek ve toplamak için Nesnelerin İnterneti’nin (IoT) artan kullanımından ivme kazanmaya hazırlanıyor. Örneğin, Mart 2020’de Northrop Grumman Corporation, savaşçılara birinci sınıf siber ve elektronik savaş yetenekleri sağlamak için ABD Ordusundan 982 milyon ABD Doları değerinde yeni bir sözleşme imzaladı. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi ” Savunma Siber Güvenlik Pazarı, 2021-2028  ” başlıklı yeni bir raporda sundu . Rapor ayrıca, savunma siber güvenlik pazar büyüklüğünün   2020’de  19,96 milyar ABD dolarından 2028’de % 5,36’lık  bir YBBO ile  29,81 milyar ABD dolarına çıkacağının tahmin edildiğini belirtiyor. tahmin dönemi boyunca.

PDF Örnek Rapor İste-

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/defense-cyber-security-market-105139

Küresel pazarda faaliyet gösteren ünlü savunma siber güvenlik sağlayıcılarının listesi:

 • Leidos Holding A.Ş.
 • Accenture
 • IBM Şirketi
 • General Dynamics Şirketi
 • BAE Sistemleri PLC
 • DXC Teknoloji Şirketi
 • Dell Inc.
 • Northrop Grumman Şirketi
 • Unisys Şirketi
 • Eylemler SE
 • kendine hakim ol
 • Fujitsu Sınırlı
 • Oracle Şirketi
 • SAP SE
 • Microsoft şirketi
 • Amazon, Inc.
 • AT&T Fikri Mülkiyet
 • CACI Uluslararası A.Ş.
 • Atkins
 • Safran SA

Segmentler-

Donanım Segmenti Yükselen Modernizasyon Programlarıyla İstikrarlı Bir Şekilde Büyüyecek

Platforma bağlı olarak, savunma siber güvenliği pazarı hizmet, donanım ve yazılım olarak üçe ayrılıyor. Bunlardan donanım segmenti  , 2020 yılında savunma siber güvenlik pazar payı açısından %43,47’lik  bir pay elde etti. Bu büyüme, Hindistan, Çin ve ABD gibi ülkelerde savunma BT altyapısını modernize etmeye yönelik artan programlardan kaynaklanmaktadır. güvenlik türü, ağ güvenliği, siber tehdit istihbaratı, BT altyapısı, lojistik ve operasyon güvenliği ve eğitim hizmetleri olarak sınıflandırılır.

Rapor Kapsamı-

Savunma siber güvenliği pazarı raporu, yeni ürün geliştirmeleri, Ar-Ge faaliyetleri ve gelecekteki teknolojiler hakkında akıllı içgörüler sağlar. Aynı zamanda, son yatırımlar, gelişmeler ve kullanılmayan coğrafyalar hakkında ayrıntılı bilgiler sunar. Ayrıca analistlerimiz, önde gelen kuruluşların üretim yetenekleri, stratejileri ve payları hakkında bir değerlendirme yaptı.

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/defense-cyber-security-market-105139

COVID-19 Pandemisi: Yerleşik Sözleşmelerin İptal Edilmesi Büyümeyi Engelleyebilir

COVID-19 salgını, hizmet ve donanım ithalat ve ihracatında kesintiler yarattı. Devlet kurumları ile özel firmalar arasında kurulan sözleşmeleri de erteledi veya iptal etti. Bu nedenle, savunma siber güvenlik sektörü 2020’de %1,8’lik daha düşük bir büyüme sergiledi   . Araştırma raporlarımız, yalnızca işinize yönelik en iyi stratejiyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Gelişmekte Olan Ülkelerin Büyümeye Yardım Etmek İçin Artan Savunma Harcamaları

Analizimize göre, bölgesel savunmaya yaptığı yüksek harcama nedeniyle Kuzey Amerika, 2029’un sonunda Asya Pasifik’in yerini alacak. Hindistan, Japonya ve Çin gibi önemli ülkelerde, devlet kurumları tarafından askeri hizmetlerin güvenliğini iyileştirmeye yönelik artan harcamalar, yakın gelecekte savunma siber güvenlik pazarının büyümesini hızlandıracak. Örneğin 2020’de Güney Kore’nin savunma bütçesi 44 milyar dolardı. Bununla birlikte, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) genellikle birden fazla şirketle sağlam ortaklıklar sürdürmek için kalite sertifikalarından yoksundur. Savunma siber güvenlik hizmetlerine olan talebi engelleyebilir.

Bölgesel Görüşler-

Avrupa’nın İkinci Pozisyonda Kalmasına Yardımcı Olacak Tanınmış Şirketlerin Varlığı

Coğrafi olarak, Kuzey Amerika   2020’de gelir açısından 7,34 milyar ABD dolarını elinde tuttu. Şirketler ve ilçeler arasında imzalanan anlaşmaların artmasıyla desteklenen ön planda kalmaya hazırlanıyor. Örneğin ABD ve Hindistan, eski hassas askeri istihbaratına erişim elde etmek için Ekim 2020’de yeni bir anlaşma imzaladı. Öte yandan Avrupa, BAE Systems PLC, Atos SE ve SAP gibi tanınmış savunma siber güvenlik firmalarının varlığı nedeniyle önümüzdeki yıllarda ikinci sırada yer alacak.

Rekabetçi Manzara-

Kilit Oyuncular, Rekabet Üstünlüğü Kazanmak İçin Satın Almalara ve Sözleşme İmzalamalarına Odaklanıyor

Küresel savunma siber güvenliği pazarı, rekabet avantajı elde etmek için ısrarla çabalayan birkaç şirketi içeriyor. Bunu yapmak için, esas olarak satın alma ve yeni sözleşmeler yapma gibi stratejiler benimsiyorlar. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Haziran 2019 : Accenture, BCT Solutions’ın teknik uzmanlığını, derin siber güvenliğini ve siber savunmasını artırmak için bir teknoloji danışmanlığı şirketi olan BCT Solutions’ı satın almak üzere bir anlaşma imzaladı. Şirket, sektördeki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/defense-cyber-security-market-105139

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları