Küresel yer destek ekipmanı pazar boyutunun 2030 yılına kadar 7.819,6 milyon ABD Dolarına ulaşarak önemli bir büyüme kaydetmesi bekleniyor. Bu büyüme, yenilenmiş yer destek ekipmanına yönelik artan talebe ve gelişmiş GSE talebini dünya çapında artıran katı emisyon kontrol düzenlemelerinin varlığına bağlanabilir. Dünya. Bu bilgi, Fortune Business Insights tarafından en son raporunda yayınlandı: “Türe Göre Yer Destek Ekipmanı Pazar Büyüklüğü, Payı ve COVID-19 Etki Analizi (Römorkörler ve Traktörler, Geri İtmeli Traktörler, Yolcu Biniş Kaldırma ve Basamakları, Bantlı Yükleyici, Yüksek Kaldırmalı Yükleyici, Buzlanmayı Önleme/Buzlanmayı Önleme Aracı, Su Hizmeti Aracı, Lavabo) Servis Aracı, Diğerleri), Güç Kaynağına Göre (Elektriksiz GSE, Elektrikli GSE, Hibrit GSE, Yakıt Hücreli Araç, Gelişmiş GSE), Mülkiyete Göre (Yeni Satışlar, Kullanılmış Satışlar, Kiralama/Kiralama) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2030 ” Rapor ayrıca, pazarın 2019’da 5.279,5 milyon ABD Doları olduğunu ve 2020 ile 2030 arasında %6,41’lik bir YBBO sergilemesinin muhtemel olduğunu belirtiyor.

Örnek PDF Broşürü Alın – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/ground-support-equipment-market-101823

Küresel Pazarda Profili Olan Şirketlerin Listesi:

 • AERO SPECIALTIES INC. (ABD)
 • Cavotec SA (İsviçre)
 • Curtis Instruments Inc. (ABD)
 • Guangtai (Çin)
 • ITW GSE (ABD)
 • Jalux Inc. (Japonya)
 • JBT (ABD)
 • Kalmar Motor AB (İsveç)
 • Mallaghan (İrlanda)
 • Rheinmetall AG (Almanya)
 • SINFONIA TEKNOLOJİ LTD.ŞTİ. (Japonya)
 • Sojitz Havacılık ve Uzay Şirketi (Japonya)
 • Textron Yer Destek Ekipmanları A.Ş. (ABD)
 • TLD (Fransa)
 • Tronair (ABD)

Havacılık Sektörü COVID-19 Nedeniyle Çalkantılı Zamanlarla Karşı Karşıya

Dünyanın dört bir yanındaki hava taşıyıcıları aşırı mali sonuçlarla karşı karşıya ve daha az yolcu nedeniyle kapasitelerini benzersiz oranlarda azalttı. Bazı havayolları tamamen kapandı. Havacılık endüstrisi, COVID-19 nedeniyle azalan uçuşlar ve çeşitli kısıtlamalar nedeniyle büyük bir gerileme yaşıyor. Bunun pazar büyümesini bir ölçüde etkilemesi bekleniyor. Bununla birlikte, sosyal mesafe normlarına bağlı kalarak uçuşların yeniden başlamasının pazarın büyümesi için iyiye işaret olması bekleniyor.

Rapor Neleri Kapsıyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niteliksel ve niceliksel analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler ve işbirliğini duyurmak için onlar tarafından stratejiler benimsenmesini içerir. Ayrıca araştırma analisti, 2020 ile 2030 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek olan mevcut trendler ve sektördeki gelişmeler hakkında bilgi elde etmek için Porter’ın Beş Kuvvet analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/ground-support-equipment-market-101823

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Yenilenmiş GSE’ye Artan Talep

Havalimanlarının artan modernizasyonu, havayollarını yenilenmiş yer destek ekipmanlarını kullanmaya odaklanmaya itiyor. Yenilenmiş malzemelere yönelik artan talebin önemli maliyetleri düşürmesi ve ekipmanın ömrünü uzatması muhtemeldir. Örneğin, Londra Luton havaalanı, uçak merdivenleri, bantlı yükleyiciler ve diğerleri gibi ekipmanların toplu bir havuzda toplandığı devrim niteliğinde bir sistemi benimsiyor. Bu, uçak gecikmelerini önlerken tıkanıklığı azaltmaya ve maliyetlerden tasarruf etmeye yardımcı olur. Ek olarak, devlet kurumları tarafından uygulanan katı emisyon normları, önümüzdeki yıllarda küresel yer destek ekipmanı pazarının büyümesine katkıda bulunacak sürdürülebilir ve çevre dostu ekipman talebini artırıyor.

SEGMENTASYON:

İkinci El Satış Segmenti 2019’da %10,80 Pazar Payına Sahip Oldu

Sahipliğe dayalı kullanılmış satış segmentinin, kullanılmış GSE’yi kullanmak için havayolları arasında artan popülariteyle desteklenen önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Segment, 2019’da yaklaşık %10,80’lik bir yer destek ekipmanı pazar payına sahipti.

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Kuzey Amerika Ön Planda Kalacak; Büyümeyi Hızlandırmak İçin Havacılık Sektörü Kuruldu

Tüm bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın tahmin dönemi boyunca küresel yer destek ekipmanında en yüksek pozisyonu tutması bekleniyor. Bu, 2020 ile 2030 yılları arasında bölgede gelişmiş yer destek ekipmanı talebini artıran köklü bir havacılık endüstrisinin varlığına bağlanabilir. Kuzey Amerika, 2019’da 1732,9 milyon ABD Doları olarak gerçekleşti. Dünyanın Geri Kalanındaki pazarın önemli deneyimler yaşaması bekleniyor. büyüyen havacılık endüstrisi ve Türkiye, Suudi Arabistan ve İsrail gibi Orta Doğu ülkelerinde artan hava trafiğinin desteklediği büyüme.

REKABET GÖRÜNÜMÜ

Seçkin Şirketler Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Ürün Yeniliklerine Odaklanıyor

Küresel GSE pazarı, artan havacılık sektörü talebini karşılamak için yenilikçi yer destek ekipmanı sunarak hakimiyetlerini korumaya çalışan büyük şirketlerin varlığıyla parçalanmıştır. Ek olarak, diğer kilit oyuncular, küresel pazardaki konumlarını güçlendirmesi muhtemel olan organik ve inorganik stratejiler benimsiyor.

ENDÜSTRİ GELİŞİMİ:

 • Haziran 2020:  JBT, Continental Airlines ile 100 yolcu biniş köprüsü ve üç bagaj sistemi için havaalanı tesisi bakım hizmetleri sağlamak üzere yedi yıllık bir sözleşme imzaladı. Şirket, sözleşme kapsamında George Bush Uluslararası Havalimanı’na (IAH) hizmet verecek.

Raporda özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/ground-support-equipment-market-101823

Hakkımızda:                                 

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Survey No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar