Küresel gelişmiş muharebe kaskı pazarının 2027 yılına kadar 3,64 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve 2020 ile 2027 yılları arasında %6,73’lük bir YBBO sergileyeceği tahmin edilmektedir. Pazar oyuncularının uygun maliyetli ve hafif muharebe kasklarının geliştirilmesi için artan güçlü Ar-Ge yatırımları, önemli olabilir. Fortune Business Insights,  “Malzemeye Göre (Balistik Elyaf, Termoplastik ve Metal), Uygulamaya Göre (Askeri ve Savunma ve Kolluk) ve Regional Forecast, 2020-2027”  pazar büyüklüğü 2019’da 2,31 milyar ABD Doları olarak gerçekleşti.

Covid-19 Etkisi

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin, farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecektir. Hükümetlerden ve çeşitli şirketlerden artan destek, bu oldukça bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, neredeyse her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

İşletmenizin COVID-19 pandemisi sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız.

Örnek bir PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/advanced-combat-helmet-market-103089

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Hızlandırmak İçin  Teknolojik Olarak Gelişmiş Savaş Kasklarının Tanıtımı 

Gelişmiş asker güvenliği ve muharebe taktik avantajı için artan askeri ve savunma harcamaları, tahmin dönemi boyunca pazarın talebini artıracaktır. Artan sınır anlaşmazlıkları, terörist faaliyetler ve ulusal güvenlik tehditleri, önümüzdeki yıllarda pazar üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olacaktır. Üreticilerin daha iyi korumaya sahip hafif ve yanmaz ordu kasklarının geliştirilmesine yönelik artan odaklanması, pazarın büyümesini artıracaktır. Örneğin, 2019’da akıllı 5G+AI+AR giyilebilir cihazlarda lider olan JARVISH Inc, Tayvan’ın NCSIST’inden (Ulusal Chung-Shan Bilim ve Teknoloji Enstitüsü) onay aldıktan sonra artırılmış gerçeklik (AR) akıllı savaş kaskı sistemini piyasaya sürdüğünü duyurdu. . Gelişmiş AR kaskları şeffaf baş üstü ekranı, 4k gece görüş kamerası, Yapay zeka destekli tehdit tespiti ve durumsal farkındalık, kendinden güvenli askeri sınıf pil ve uzun menzilli geniş bant geçici iletişim. Buna ek olarak, çeşitli ülkelerin kamu güvenliği ve kolluk kuvvetleri, afet yönetimi ve ilk müdahale ekiplerinin yanı sıra hükümetin kritik altyapı güvenliğine artan vurgusu, önümüzdeki sağlıklı yılları teşvik edecektir.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Hızlı Genişleme Büyümesini Sağlayacak Modernizasyon Programları

Kuzey Amerika’nın, ABD ve Kanada’daki artan savunma harcamaları nedeniyle tahmin döneminde mükemmel bir şekilde yükseleceği tahmin ediliyor. Artan Ar-Ge faaliyetleri ve askeri modernizasyon programları dolayısıyla önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini destekleyecektir. Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Bölgedeki büyüme, hükümetin sınır güvenliğine yönelik artan eğilimine bağlanıyor. Çin, Hindistan ve Japonya gibi ülkelerde gelişmiş savaş kasklarına yönelik artan talep, bölgedeki pazarın gelişimini daha da destekleyecektir. Benzer şekilde, artan sınır ötesi çatışmalar ve terör saldırıları, ülkeleri askeri programlarını iyileştirmeye itecek ve bu da Asya Pasifik pazarı için iyiye işaret edecektir. Bölgedeki büyük üreticilerin varlığı nedeniyle Avrupa’nın hızla büyümesi bekleniyor. Gelişmiş ve sağlam muharebe kaskı için devam eden geliştirme, daha sonra pazarın büyümesini hızlandıracaktır.

Anahtar Geliştirme :

Mart 2018: Bir Amerikan çok uluslu holdingi olan 3M, balistik kask tedariki için ABD Ordusu ile 34 milyon ABD Doları tutarında bir sözleşme imzaladı.

Rapor, Gelişmiş Savaş Kaskı Pazarındaki Başlıca Şirketleri Listeliyor:

  • ArmorSource LLC (ABD)
  • BAE Sistemleri  (İngiltere)
  • GENTEX CORPORATION  (ABD)
  • Morgan Advanced Materials  (Birleşik Krallık)
  • Revizyon Askeri  (ABD)
  • 3M  (ABD)
  • MKU Limited  (Hindistan)
  • Honeywell International Inc.  (ABD)
  • Point Blank Enterprises Inc.  (ABD)
  • DuPont  (ABD)

Satın Almadan Önce Sorgulama:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/advanced-combat-helmet-market-103089

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedInFacebooktwitter