Fortune Business Insights’ın “Kızılötesi Görüntüleme Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Teknolojiye Göre (Soğutmalı Kızılötesi Görüntüleme, Soğutmasız)” başlıklı raporunda, kalite kontrol ve denetim uygulamalarında kızılötesi kameralara yönelik artan talebin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesinin beklendiğini belirtiyor. Kızılötesi Görüntüleme), Dalga Boyuna Göre (Yakın Kızılötesi, Kısa Dalga Kızılötesi, Orta Dalga Kızılötesi, Uzun Dalga Kızılötesi), Uygulamaya Göre (Güvenlik ve Gözetim, İzleme ve Teftiş), Dikey (Endüstriyel, Endüstriyel Olmayan) ve Bölgesel Tahmin, 2022- 2029.” Soğutmasız kızılötesi kameraların artan popülaritesinin önümüzdeki yıllarda pazar için iş fırsatlarını teşvik etmesi bekleniyor.

Örnek Rapor İste PDF –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/infrared-imaging-market-102601

 

Kızılötesi Görüntüleme Pazarı Büyüyecek; Büyümeyi Arttırmak İçin Soğutmasız Kızılötesi Kameralara Artan Hayranlık

Rapor, Kızılötesi Görüntüleme Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • Cox (Güney Kore)
 • C-TERMAL (Avusturya)
 • DALI Teknolojisi (Çin)
 • FLIR Systems, Inc. (ABD)
 • Fluke (ABD)
 • Sınırsız Sensörler (ABD)
 • Episenorsa (İrlanda)
 • IRCameras LLC (ABD)
 • L3Harris Technologies, Inc. (ABD)
 • Princeton Instruments, Inc. (ABD)
 • Raptor Photonics (Birleşik Krallık)
 • Tonbo Görüntüleme (ABD)

COVID-19 oluşumu, farklı sektörlerdeki çeşitli işletmeleri etkiledi. Bu sağlık felaketinin dünya çapında çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu oldukça bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Aşağı yukarı, hemen hemen her sektörün bu salgından etkileneceği tahmin ediliyor. Zamanın bu çok önemli ihtiyacında işletmeleri yükseltmek için sonsuz çaba harcıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında toparlanmaya yardımcı olacak çok büyük faydalar sağlayabilir. 

Kademeli İlerlemek İçin; Fırsatları Teşvik Etmek İçin Askeri Sektörden Yoğun Talep

DRS ve Raytheon Arasında Büyümeyi Teşvik Eden Anlaşma

Muhabere ve silah sistemlerinin önde gelen liderlerinden DRS Network & Imaging Systems LLC, pilotların zorlu hava koşullarında hava yollarını analiz etmelerine yardımcı olacak bir sistem için kızılötesi sistem parçaları geliştirmek üzere Raytheon Co ile 79,3 milyon ABD Doları tutarında bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Şirketler arasındaki ortak girişimin pazarın gelirini artırması ve dolayısıyla pazar için fırsatları hızlandırması bekleniyor. Ayrıca, tüketici elektroniği endüstrisinde kızılötesi kameralara yönelik artan talebin, tahmin döneminde pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Teknolojik olarak gelişmiş Kızılötesi Görüntüleme teknolojisi, çıplak gözle görülemeyen görüntüler üretebilir. Benzer şekilde, teknoloji 9.000 ila 14.000 nanometre (nm) elektromanyetik spektrumda çalışır. Özellikle koronavirüs pandemisi döneminde havalimanlarında kızılötesi görüntüleme kameralarına yönelik artan talebin, pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Örneğin kamera, vücut ısısı yüksek yolcuları tanıyabilir ve tanımlayabilir. Ancak, katı İthalat ve ihracat düzenlemeleri

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’teki Büyümeye Katkıda Bulunmak İçin Artan Savunma Harcamaları

Coğrafi olarak, kızılötesi görüntüleme pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak sınıflandırılmıştır. IRCameras LLC, L3Harris Technologies, Inc., Princeton Instruments, Inc. ve Tonbo Imaging gibi ABD’deki mevcut sektör oyuncuları sayesinde pazarın küresel pazarda en büyük paya sahip olması bekleniyor. Asya Pasifik’in, çeşitli sektörlerde kızılötesi görüntüleme teknolojisine yönelik artan talep nedeniyle tahmin dönemi boyunca muazzam bir artış göstereceği tahmin ediliyor. Artan savunma bütçesi ve harcamaları, bağlayıcılara herhangi bir izinsiz girişi tespit etmek için kızılötesi kameralara olan talebi artıran hayati bir faktör olabilir ve bu da pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır. Avrupa’nın öngörülebilir gelecekte hızlı bir büyüme hızına tanık olacağı tahmin edilmektedir.

Kızılötesi Görüntüleme Pazarı Katlanarak Gelişecek; Gelişen Tüketici Elektroniği Sektörü Pazar İçin İyiye İşaret Olacak

Anahtar Geliştirme :

Ocak 2019 : FLIR Systems, Inc., Fransız Silahlı Kuvvetleri operasyonlarını desteklemek üzere FLIR Black Hornet 3 nano insansız hava aracı (İHA) ve Kişisel Keşif Sistemi (PRS) sağlamak için Fransız silahlı kuvvetleriyle 89 Milyon ABD Doları değerinde bir sözleşme imzaladı.

Kızılötesi görüntüleme pazarı hakkındaki rapor şunları açıklıyor :

 • İşi Geliştirmek için kilit oyuncular tarafından hangi metodolojiler kullanılıyor?
 • Piyasadaki son trendler nelerdir?
 • Pazar payına göre hangi bölge hakim?
 • Gelecekte piyasa senaryosu ne olacak?
 • Pazar satışlarını iyileştirmenin farklı yolları nelerdir?

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgula –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/infrared-imaging-market-102601

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9th Floor, Icon Tower,
Baner-Mahalunge Road,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar