Küresel uçak kabin aydınlatması pazar boyutunun, tahmin dönemi boyunca artan uçak teslimatı sayısı nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından ” Uçak Kabini Aydınlatma Pazarı , 2022-2029 ” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlanmaktadır . Geleneksel ışıkların geliştirilmesi, maliyet, dayanıklılık, verimlilik ve taşınabilirlik gibi dezavantajların üstesinden gelecektir. Gelişmiş LED aydınlatmaya yönelik artan talebin pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor. Enerji tasarrufuna odaklanma nedeniyle, uçak iç mekanlarında LED aydınlatmanın benimsenmesi, pazarın gelişmesi için büyük bir potansiyel sağlayacaktır.

COVID-19, hemen hemen her işletmeyi etkileyen benzeri görülmemiş bir küresel halk sağlığı krizidir ve bunun uzun vadeli yansımalarının, tahmin dönemi boyunca uçak kabini aydınlatma endüstrisinin büyümesi üzerinde bir etkiye sahip olması beklenmektedir. Dikkate alınması gereken tüm faktörler, tüketici davranışı ve talebindeki değişiklikler, satın alma alışkanlıkları, tedarik zincirinin yeniden yönlendirilmesi, seyahat kısıtlamaları, pazar dinamikleri ve hükümet eylemleridir.

 

Uçak Kabin Aydınlatma Pazarı Kademeli Olarak Büyüyecek; Fortune Business Insights, Genişlemeye Yardımcı Olacak Uçak Teslimatlarının Sayısını Artırıyor

 

Bu Raporun Örnek Kopyasını Talep Etme- 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-cabin-lighting-market-104870

 

Segmentler-

Işık tipine göre, uçak kabini aydınlatması pazarı okuma lambaları, tavan ve duvar, tabela, zemin yolu aydınlatması ve tuvalet aydınlatması olarak bölümlere ayrılmıştır. Uçak tipine göre pazar, dar gövde, geniş gövde ve çok büyük uçaklar olarak ayrılmıştır. Son kullanıcı bazında pazar, OEM ve sonrası olarak kategorize edilir. Son olarak, coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak bölünmüştür.

Uçak Kabini Aydınlatması için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi :

  • Astronics Şirketleri (ABD)
  • Cobham Limited (Birleşik Krallık)
  • Diehl Stiftung & Co. KG (Almanya)
  • Dikkat Teknolojileri (ABD)
  • Honeywell Uluslararası (ABD)
  • Aydınlatıcı teknolojisi (ABD)
  • Birleşik Teknolojiler (ABD)

Rapor Ne Sunar?

Bölgedeki başlıca ülkeler, bölgesel pazara bireysel gelir katkılarına göre çizilmiştir. Uçak Kabini Aydınlatma  raporu, uçak kabini aydınlatması için başlıca etkenleri, kısıtlamaları ve pazar fırsatlarını ve bunların kapsamlı etki analizini açıklar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artan Teknolojik İlerleme

Öngörülen dönemde gelişen teknoloji nedeniyle küresel uçak kabini aydınlatma pazarının büyümesi bekleniyor. AI tabanlı teknoloji sistemlerindeki artan gelişme ve havacılık endüstrisindeki düşük maliyetli aydınlatma çözümleri, buna katkıda bulunan en önemli faktördür. LED ambiyans aydınlatma sistemlerinin daha yeni uçaklarda giderek daha fazla benimsenmesi, aynı hizmet kalitesini sağlamak için eski uçaklarda kabin yeniden modelleme çalışmalarına yol açtı. Ambiyans aydınlatma sistemleri, dijital deneyimlerin uçak kabinlerine dahil edilmesi ve ışıldayan acil durum kabin aydınlatmasının kullanıma sunulması gibi önemli gelişmelerin, piyasa katılımcılarına büyüme olanakları sağlaması bekleniyor.

 

Uçak Kabin Aydınlatma Sektörü İlerleme Kazanacak; Astronics Corporation, Ticari Uçaklar İçin Enerji Verimli Aydınlatma Seçeneklerini Piyasaya Sürüyor

 

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Eden Önde Gelen Oyuncuların Varlığı

Kuzey Amerika’nın, tahmin dönemi boyunca en büyük küresel uçak kabin aydınlatması pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, kilit oyuncuların varlığından kaynaklanmaktadır ve bölgedeki pazarı ileriye götürmesi beklenmektedir.

Asya Pasifik’in pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden gelen ticari uçak talebinin artmasıdır. Örneğin, 2019’da Boeing tahminine göre, Hindistan havayolları 2019-2039 döneminde 2.380’e kadar ticari uçak sipariş edecek.

Rekabetçi Manzara-

Kazançlı Fırsatlar Yaratmak İçin Birleşme Sayısını Artırmak

Çalışma, rekabet ortamları, kapasiteleri, birleşmeleri ve satın almaları da dahil olmak üzere pazardaki aşağıdaki ana şirketlerin kapsamlı bir analizini sunar. Ürün ve hizmet uzantılarındaki artış ve teknolojik gelişmeler nedeniyle, pazarın rekabet ortamının öngörülen süre boyunca yoğunlaşması beklenmektedir.

Uçak Kabin Aydınlatma Sanayi Geliştirme-

  • Mart 2019: Astronics Corporation, uçaklardaki ticari kabinler için enerji tasarruflu aydınlatma seçenekleri için Nuancia RGBW Strip ışıklarını piyasaya sürdü. Uçak üreticilerine ve havayolu operatörlerine 16 milyon renk sağlar.

Bu Rapor Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Sorgula- 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-cabin-lighting-market-104870

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9th Floor, Icon Tower,
Baner-Mahalunge Road,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar