Fortune Business Insights, ” Uydu Görüntüleme Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi, Uygulamaya Göre (Jeo-uzamsal Veri Toplama ve Haritalama, Doğal Kaynak Yönetimi, Gözetim ve Güvenlik, İnşaat ve Geliştirme, Koruma ve Araştırma, Savunma ve İstihbarat, Afet Yönetimi), Son Kullanıma Göre (Devlet, Savunma, Ormancılık ve Tarım, İnşaat) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2029. Genişbant hizmetlerine yönelik artan talebin önümüzdeki yıllarda pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Koronavirüs vakası, dünya genelinde birçok sektörde devasa kayıplara neden oldu. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı başlattı. Bu tür planlar üretim ve tedarik zincirinde aksamalara neden oldu. Ancak zaman ve kararlılıkla bu sert zamanla mücadele edebileceğiz ve normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacak ve böylece gerekli stratejileri buna göre uygulayabileceksiniz. Uydu görüntüleme pazar raporu, pazarla ilgili temel bilgileri, önde gelen oyuncular hakkında her şeyi içeren verileri, ayırt edici gerçekleri ve rakamları, en son gelişmeleri, temel itici güçleri ve kısıtlamaları ve baskın bölgeler hakkında zorunlu bilgileri içerir. Dahası,

Örnek Rapor İste PDF –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/satellite-imaging-market-103372

 

Rapor, Uydu Görüntüleme Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

  • Google Inc. (ABD)
  • DigitalGlobe, Inc. (ABD)
  • GeoEye, Inc. (ABD)
  • ImageSat International NV (ABD)
  • Airbus Savunma ve Uzay (Almanya)
  • Galileo Group, Inc. (ABD)
  • SpaceView Inc. (ABD)
  • L3Harris Şirketi (ABD)
  • Avrupa Uzay Görüntüleme (Almanya)

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Konum Tabanlı Hizmetlere (LBS) Yönelik Artan Talep

Artan güvenlik endişeleri, hükümetin savunma operasyonlarını güçlendirmek için uydu görüntüleme çözümlerinin kullanımını artırmasına yol açtı ve bu da pazarın geleceğini iyileştirebilir. Hükümetin savunma sektörüne yönelik artan yatırımlarının pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ayrıca, genişbant hizmetlerine yönelik artan talebin önümüzdeki yıllarda pazarın hızla genişlemesini sağlaması muhtemeldir. Ayrıca, yaşamı tehdit eden durumları ve felaketleri önlemek için gerçek zamanlı jeo-uzamsal bilgi sağlayan konum tabanlı hizmetlere (LBS) duyulan ihtiyacın pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Ancak karasal ve havadan görüntülemenin sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntü, pazarın gelişimini engelleyebilir.   

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/satellite-imaging-market-103372

 

Büyümeyi Arttırmak İçin Şirketler Arası Sözleşmeler ve Birleşmeler

Birleşmeler, satın almalar, ortaklıklar ve diğerleri gibi çeşitli stratejilerin giderek daha fazla benimsenmesi pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, Temmuz 2019’da Maxar Technologies, Vivid ve Metro uydu görüntü mozaiklerini Esri’nin ArcGIS Living Atlas of the World’e sunmak için üç yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu yeni sözleşme, Esri ve Maxar Technologies’in uzun vadeli ortaklığına dayanmaktadır ve Esri’nin ArcGIS kullanıcılarına mevcut olan en yüksek kaliteli uydu görüntüleri temelini sağlama taahhüdünü göstermektedir.

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika Pazarına Yardımcı Olacak Önde Gelen Şirketlerin Varlığı

Pazarda artan araştırma ve yatırım sayısı nedeniyle Kuzey Amerika’nın pazara hakim olması bekleniyor. Google Inc., GeoEye, Inc., ImageSat International NV ve diğerleri gibi önde gelen şirketlerin varlığının bölgedeki büyümeyi hızlandırması bekleniyor. ABD hükümeti mevcut uzay düzenlemelerini yeniliyor ve bunun bölgedeki ticari uzay faaliyetlerini artırması bekleniyor. Asya Pasifik’teki pazarın, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ekonomilerdeki gelişmelere bağlı olarak daha yüksek oranda büyümesi beklenmektedir. Çin’in pazar talebine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor. Avrupa ülkelerinde artan ticarileşme nedeniyle Avrupa’nın tahmin dönemi boyunca radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor.

Önemli Gelişmeler:

Kasım 2019 : Vricon CitySuite, şehir ölçeğinde doğruluk gerektiren 3B jeo-uzamsal kullanıcıların birçok ve değişken talebini karşılıyor. Vricon CitySuite, planlamacılara şehir çapında varlık yönetiminden akıllı 3B haritalamaya kadar çeşitli etkinliklerde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Haziran 2019 : Airbus, uçtan uca görüntüleme operasyonlarını kullanmak ve Vision-1, SSTL S1-4 Uydularını geliştirmek için Surrey Satellite Technology Limited ile ortaklığını duyurdu.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgula –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/satellite-imaging-market-103372

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlıyor, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimize faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü vererek bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9th Floor, Icon Tower,
Baner-Mahalunge Road,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
BK: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | Twitter  | Bloglar