2020 ile 2027 arasında %31,05’lik mükemmel bir YBBO sergilerken, küresel uzak kuleler pazar boyutunun 2027 yılına kadar 584,3 milyon ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Bu, dünya çapında havalimanlarının modernizasyonuna artan odaklanmaya bağlanabilir. Fortune Business Insights, “Operasyona Göre Uzak Kuleler Pazar Büyüklüğü, Payı ve Sektör Analizi (Tek Çoklu ve Beklenmedik Durum), Sisteme Göre (Havaalanı Ekipmanı, Uzak Kule Modülleri, Ağ Çözümleri), Uygulamaya Göre (İletişim, Bilgi ve Control, Surveillance, Visualization) ve Regional Forecast, 2020-2027.”, pazarın 2019’da 40 milyon ABD doları değerinde olduğunu ve önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olma ihtimalinin yüksek olduğunu gözlemliyor.

T Örnek PDF Broşürü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/remote-towers-market-102523

 

İşletmenizin COVID-19 pandemisi sırasında ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba harcıyoruz. Deneyimimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler genelinde bir koronavirüs salgını etki analizi sunacağız.

Uzak kule, bir havalimanının genel hava trafik hizmetlerinin yerel kontrol kulesinden farklı bir yerde yönetildiği modern bir konsepttir. Havaalanında bulunan konvansiyonel hava trafik kontrol sistemlerine göre çeşitli avantajlar sunarlar. Güvenliği artıran ve havalimanının operasyonel faaliyetlerini iyileştiren kapsamlı destek araçları sağlarlar. Ek olarak, çeşitli maliyet tasarrufu seçenekleri sunarlar ve bakım maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olurlar. Bu kuleler, optimum kalitede hava trafik hizmetleri sağlayan sensörler, yüksek çözünürlüklü kameralar ve donanımlarla donatılmıştır ve dünya çapında birçok havalimanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rapor Neleri Kapsıyor?

Pazar raporu, pazar büyümesini etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin niceliksel ve niteliksel analizini içerir. Rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri ve 2020 ile 2027 arasında pazarın büyümesine katkıda bulunacak yeni ürünler geliştirmek, ortaklıkları ve işbirliğini duyurmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. PESTEL ve SWOT analizi olarak, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini sağlayacak mevcut trendler ve sektörel gelişmeler hakkında bilgi elde etmek için.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Artırmak İçin Havalimanlarının Modernizasyonuna Odaklanma Artıyor

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’ne göre, 2019 yılında küresel hava yolcu trafiği 2018 yılına göre %4,2 arttı. Artan hava yolcu trafiği, birçok havalimanındaki terminal ve yer tesislerinde ağır bir yük oluşturuyor. Ayrıca, bu küresel olarak büyük şehirler üzerinde tehlikeli hava sıkışıklığına yol açmaktadır. Havalimanları, herhangi bir istenmeyen olayı ve aksiliği önlemek için, havalimanı olanaklarını modernleştirmeye ve operasyonel hizmetleri yükseltmeye giderek daha fazla odaklanıyor. Havalimanlarının modernizasyon sürecinde yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi gibi teknolojilerin giderek daha fazla benimsenmesinin, tahmin dönemi boyunca küresel uzak kuleler pazarının büyümesi için iyiye işaret olması bekleniyor. 

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/remote-towers-market-102523

 

BÖLGESEL GÖRÜŞLER

Büyümeyi Desteklemek İçin Avrupa’daki Büyük Üreticilerin Varlığı

Tüm bölgeler arasında, Avrupa’daki pazarın önemli bir büyümeye tanık olması ve tahmin dönemi boyunca en yüksek küresel uzak kuleler pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki Thales Group, Saab ve Frequentis Group gibi birkaç üreticinin varlığına bağlanabilir. Öte yandan Kuzey Amerika’nın öngörülen ufukta pazarda ikinci sırayı alması bekleniyor. Bu, 2020 ile 2027 yılları arasında havalimanlarının modernizasyonuna odaklanan büyük şirketlerin varlığı nedeniyle modern teknolojinin benimsenmesi gibi faktörlere bağlanabilir.

REKABET GÖRÜNÜMÜ

LVNL, Uzak Kule Sistemleri Sağlamak İçin Saab ile Sözleşme İmzaladı

Aralık 2019’da Hollanda Hava Trafik Kontrolü (LVNL), Saab Digital Air Traffic Solutions (SDATS) ile 20 yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdu. LVNL’ye göre sözleşme, Saab’ın Maastricht Havaalanı ve Groningen Havaalanı Eelde’de uzak kuleler kuracağı bir anlaşmayı içeriyor. Ayrıca Saab, Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda uzak bir kule merkezi inşa edecek. Şirketler tarafından sözleşme imzalama, ortaklık, birleşme ve satın alma gibi stratejilerin benimsenmesinin önümüzdeki yıllarda küresel uzak kule pazarının büyümesine katkıda bulunması bekleniyor.

Piyasada Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

  • Sık Grup
  • Saab Grubu
  • Searidge Teknolojileri
  • Indra Sistemleri
  • avcı
  • Thales Grubu
  • Harris Şirketi
  • Indra Navia A.Ş.
  • Leonard Martin Şirketi
  • Raytheon Şirketi

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/remote-towers-market-102523

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimize, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak yeni çözümler uyarlıyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazarın ayrıntılı bir genel görünümünü sağlayarak onları bütünsel pazar zekasıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, Simge Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharaştra, Hindistan

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter