Tekinalp Ucuncu
Şef editör

Hem güzel hem de acımasız hikayeler yazıyorum. Ben ödüllü bir yazar, şair ve akademisyenim. Beş romanı olan ödüllü bir yazar, 25 yılı aşkın bir süredir bizi insan yapan şeyler hakkında yazıyorum. Dünyayı farklı görmek için yazıyorum.

Erdemli Yasin
Editör

Ben oldukça iyi bir dinleyiciyim ve aynı zamanda bir problem çözücüyüm. Her türden startup ile çalışma deneyimim var ve şirketinizin büyümesine yardımcı olmayı çok isterim. Çeşitli sektörlerde 10 yılı aşkın deneyime sahip bir danışmanım. Yaptığım işi ve birlikte çalıştığım insanları seviyorum. Harika Haberler yazıyorum.

Ertunc Sarikaya
Yazar

Ben ödüllü bir gazeteciyim ve Pulitzer Ödülü finalistiyim. Hikayeyi hayatın her köşesinde, huysuz ve çıtır köşesinde bulmayı seviyorum. Bilgilendirici ve mevcut dünyayla ilgili şeyler yazmayı seviyorum. Umarım işimi beğenirsin. Düzenleme ve içerik yazma alanında birçok ödül aldı.

Olcayto Karadag
Yazar

Serbest yazar ve gazetecilik alanında uzmanım. Bu şirket veya mutfak dünyasındaki bu son trendler hakkında ne düşündüğümü bilmek ister misin? Senin için kepçem var. Dünyanın dört bir yanından seyahat, kültür ve yemek hakkında yazıyorum.