Press "Enter" to skip to content

Fortune Business Insights, Küresel Estetik İmplant Pazar Tahmininin Giderek Artan Ürün Lansmanlarından Kazanacağını söylüyor

Artan sayıda kozmetik prosedürlerin küresel “estetik implant pazarı” büyümesini artırması bekleniyor. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Estetik İmplantlar Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Ürüne Göre (Göğüs İmplantları, Diş İmplantları, Yüz İmplantları ve Diğerleri), Cinsiyete Göre (Kadın, Erkek), Son kullanıcıya göre başlıklı rapora göre (Hastaneler, Uzmanlık Klinikleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026 ”küresel estetik implant pazarının 2026 yılına kadar 6,14 Milyar ABD Dolarına ulaşması ve böylece tahmin döneminde% 6,6 YBBO sergileyeceği tahmin edilmektedir. Küresel pazar 2018’de 3,67 Milyar ABD doları olarak değerlendi. Artan harcanabilir gelir, insanların harcama kapasitesinin artması ve yeni implantların piyasaya sürülmesi, küresel estetik implant pazar satışlarının artmasına da katkıda bulunuyor.

Quick Buy Aesthetic Implants Market

Rapor, derinlemesine birincil ve ikincil araştırma yoluyla oluşturulmuştur. Sağlanan bilgileri derlemek için birincil araştırma yöntemleri, yani gözlemler, anketler ve görüşmeler kullanılmıştır. İkincil araştırma yöntemleri endüstri veri tabanı, ticaret dergileri ve iyi kurulmuş ücretli kaynaklardan oluşur. Rapor ayrıca, temel endüstri gelişmeleri, rekabetçi manzara, büyüme etkenleri ve engeller gibi küresel estetik implant pazarının çeşitli yönleri hakkında ayrıntılı bilgiler sağlar.

Allergen, Keller Medikal’i, Keller Hunisini Portföyüne Getirmek İçin Satın Aldı
İrlanda merkezli bir ilaç şirketi olan Allergan, Haziran 2017’de cerrahi ve diğer tıbbi aletlerin distribütörü olan Keller Medical, Inc.’i başarıyla satın aldığını duyurdu. Satın almanın ana amacı, ikincisinin en yüksek puan alan Keller Funnel ürününü getirmekti. Allergan’ın portföyü altında. Keller Huni, meme rekonstrüksiyonu ve büyütme prosedürleri sırasında hasta ve cerrahın temasını azaltan, kayganlaştırılmış, koni şeklinde bir plastik hunidir. Allergan’a göre, tüketici cerrahlarına prosedürleri iyileştirmede yardımcı olacak ürünler ve gelişmiş teknolojiler sunmaya odaklanıyor. Keller Huni, Allergan’ın amacına çözüm olan tam da bu üründür.

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/aesthetic-implants-market-100711

Fortune Business Insights profiles some of the most prominent market players operating in the global aesthetic implants market. They are as follows:

  • Surgiform Technologies LLC.
  • ALLERGAN
  • POLYTECH Health & Aesthetics GmbH
  • Mentor Worldwide LLC
  • Sientra, Inc.
  • GC Aesthetics
  • Dentsply Sirona
  • Institut Straumann AG
  • Other Players

İlgili Rapor:

Urinary Drainage Bags Market Search Analysis

Urinary Drainage Bags Market Growth Analysis

Urinary Drainage Bags Market Revenue

Urinary Drainage Bags Market Manufacturers

Urinary Drainage Bags Market Drivers

Urinary Drainage Bags Market Research Methodology

Urinary Drainage Bags Market Future Growth

Urinary Drainage Bags Market Devlopment Strategy

Urinary Drainage Bags Market Industry

Urinary Drainage Bags Market Overview

Sharps Containers Market Segments

Sharps Containers Market Competitive Landscape

Sharps Containers Market Demand

Sharps Containers Market Key Players

Sharps Containers Market Business Opportunities

Sharps Containers Market Analysis

Sharps Containers Market Growth

Sharps Containers Market Trends

Sharps Containers Market Share

Sharps Containers Market Size

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Karayolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
Asya Pasifik: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]

More from DünyaMore posts in Dünya »