Press "Enter" to skip to content

Küresel İdrar Drenaj Torbaları Pazarı% 4,9’luk YBBO’da Artacak; Fortune Business Insights, Mesane Kanseri Prevalansının Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Artırıldığını söylüyor

Geriatrik popülasyondaki artışın, tahmin döneminde küresel idrar drenaj torbaları pazarını güçlendireceği tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “İdrar Drenaj Torbaları Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Ürüne Göre (Bacak Torbaları ve Büyük Kapasiteli Torbalar), Kapasiteye Göre (0-500 ml, 500-1000 ml, 1000- 2000 ml ve 2000 ml’den fazla), Oda Sayısına Göre (Tek Odacıklı, 2 Odacıklı, 3 Odacıklı), Son Kullanıcı (Hastaneler, Klinikler, Ayaktan Cerrahi Merkezleri, Evde Bakım ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026 , “Pazarın 2026 yılına kadar 1,475,60 Milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde% 4,9 YBBO sergileyeceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte, piyasa 2018’de 1.007,81 Milyon ABD Doları olarak değerlendi.
Rapor, idrar drenaj torbalarının pazar boyutunu değer ve hacim açısından öngörür ve analiz eder. Tüm segmentler hakkında ayrıntılı bilgi sağlar ve öncü segmentlerden ayrı ayrı bahsetmeyi başarır. Ayrıca, birleşmeler, genişletmeler, yeni ürün lansmanları ve satın almalar gibi rekabetçi gelişmeleri vurgulamaktadır.

Request a Sample Copy of the Research Report

Alzheimer Hastalığı ve Pelvik Organ Sarkması İdrar Drenaj Torbaları için Fırtına Talebi
Alzheimer Hastalığı Gerçekleri ve Rakamları yakın zamanda bir rapor yayınladı. Şu anda yaklaşık 5,8 milyon Amerikalının Alzheimer demansından etkilendiğini belirtiyor. ABD’de 65 yaş ve üzeri gruba ait yaşlanan nüfusun artması nedeniyle önümüzdeki yıllarda bu sayının hızla artacağını varsayıyorlar. Alzheimer hastalığından muzdarip hastaların idrar tutamama sorunları vardır. Dahası, dünyadaki birçok kadın her yıl pelvik organ sarkmasından etkilenmektedir. Durum, kadının pelvik organının normal konumundan kaymasına neden olur. Üretra işlevini devre dışı bırakır. Bu iki hastalık idrar kaçağına neden olmakta ve dolayısıyla idrar drenaj poşetlerinin pazar satışlarını arttırmaktadır.
Ayrıca, Avrupa ülkeleri çok sayıda kar amacı gütmeyen kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. İdrar toplama torbaları ve idrar sondaları gibi çeşitli idrar kaçırma ürünleri hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı oluyorlar. Tüm bu faktörlerin, önümüzdeki yıllarda bu bölgedeki idrar drenaj torbaları pazarının büyümesini hızlandırması beklenmektedir. Öte yandan Asya Pasifik, artan hastaneye yatış vakaları ve uygun maliyetli üriner toplama poşetleri için artan talep nedeniyle kayda değer bir büyüme göstermesi muhtemeldir. Ek olarak, kronik hastalıkların, yani diyabetin görülme sıklığındaki bir artış, buradaki pazar büyümesini artıracaktır.

Please Visit:

www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/urinary-drainage-bags-market-101596

Fortune Business Insights profiles some of the most prominent companies operating in the urinary drainage bags market. They are as follows:

  • Coloplast A/S
  • ConvaTec Group PLC
  • Clinisupplies Ltd. (Healthium Medtech)
  • Flexicare Medical Limited
  • Teleflex Incorporated
  • BD
  • Medline Industries, Inc.
  • Hollister Incorporated
  • Manfred Sauer GmbH
  • Other key market players

İlgili Rapor:

Subperiosteal Dental Implants Market Demand

Clinical Laboratory Services Market Key Players

Chronic Inflammatory Demyelinating Polyneuropathy Therapeutics Market Business Opportunities

Neuroendocrine Tumors Treatment Market Analysis

Non-Surgical Skin Market Growth

Urinary Drainage Bags Market Trends

Sharps Containers Market Share

Aesthetic Implants Market Size

Urinary Drainage Bags Market Key Players

Urinary Drainage Bags Market Business Opportunities

Urinary Drainage Bags Market Analysis

Urinary Drainage Bags Market Growth

Urinary Drainage Bags Market Trends

Urinary Drainage Bags Market Share

Urinary Drainage Bags Market Size

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işlerinden farklı zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
Bizimle iletişime geçin:
Fortune Business Insights ™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Karayolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
Asya Pasifik: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]

More from DünyaMore posts in Dünya »