Press "Enter" to skip to content

Fortune Business Insights, Küresel Dijital Tansiyon Monitörü Pazarının 2017’de 666,6 Milyon ABD Doları Değerindeydi, Büyümeyi Sağlayacak Son Teknolojik Gelişmeler, diyor

Küresel “dijital tansiyon monitörü pazarının” dünya çapında artan kronik hastalık insidansından kazanç sağlaması bekleniyor. Yakın zamanda Fortune Business Insights, “Dijital Kan Basıncı Monitörleri Pazar Büyüklüğü, Ürün Türüne (Kol Tipi ve Bilek Tipi), Son Kullanıcı (Hastaneler, Ayakta Cerrahi Merkezler ve Klinikler, Evde Bakım Ayarları ve Diğerleri) ve Coğrafyaya Göre Küresel Trend başlıklı bir rapor yayınladı. 2025’e kadar tahmin”, pazardaki büyümeden sorumlu çeşitli faktörlere ışık tutuyor. Rapora göre, 2017 yılında küresel dijital tansiyon monitörleri pazarı 666,6 milyon ABD Doları değerindeydi. Küresel pazarın %10,1’lik bir CAGR’de ilerlemesi ve 2025 yılı sonuna kadar 1440.3 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Rapor, küresel dijital tansiyon monitörü pazarını çeşitli segmentler açısından sınıflandırıyor. Rapora göre, Asya pazarı Pasifik’in nispeten daha yüksek bir CAGR’de genişlemesi bekleniyor. Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki olumlu geri ödeme politikalarının, pazarın Asya Pasifik’teki genişlemesine katkıda bulunması bekleniyor.

Pazarda faaliyet gösteren şirketler arasında Omron Heath, Asya Pasifik’teki yaygın dağıtım ağıyla desteklenen baskın bir paya sahiptir. Raporda belirtildiği gibi, Kuzey Amerika 2017’de küresel pazarda baskın hale geldi. 2017’de 270,4 Milyon ABD Doları değerindeydi. Bölgenin, tahmin dönemi boyunca pazara hakim olmaya devam etmesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, bölgedeki koroner kalp hastalıklarının artan insidansına bağlanabilir. Ayrıca, ABD gibi ülkelerde hükümet kalp hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek için girişimlerde bulunuyor. Bunun dijital tansiyon monitörlerine olan talebi artırması muhtemeldir.

Bilek Segmenti Son Teknolojik Güncellemelerle Pazara Hakim Olacak

Ürün açısından, bilek tipi segmentinin tahmin döneminde etkileyici bir büyümeye tanık olması bekleniyor. EKG sensörlerinin akıllı saate entegrasyonu gibi inovasyon ve teknolojik gelişmeler, segmentteki büyümeyi hızlandıracak gibi görünüyor. Bunun da pazardaki talebi artırması bekleniyor.

Dijital kan basıncı monitörünün geliştirilmiş doğruluğu ve kesinliği ve EKG sensörleriyle yerleşik akıllı saatlerin artan şekilde benimsenmesi, pazarı yönlendirmesi beklenen birkaç faktördür. Ayrıca, sağlık sektöründe tüketici tercihinin dijital okumalara ve otomatik makinelere kayması, pazardaki talebi artırması muhtemeldir.

Bununla birlikte, dijital tansiyon monitörüyle ilişkili yüksek maliyet ve komplikasyonlar, küresel dijital tansiyon monitörü pazarının büyümesini engelleyebilecek bir faktördür.

Omron, Daha Yüksek Pay Kazanmak İçin Operasyonlarını Bölgeler Arasında Genişletecek

Küresel dijital tansiyon monitörü pazarı genişliyor ve yeni oyuncuların girişine tanık oluyor. Şu anda Omron Health, küresel pazara liderlik ediyor ve tahmin döneminde de liderlik etmesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, kuruluşun güçlü marka varlığına ve çeşitli ürün portföyüne atfedilebilir. Bunun pazardaki büyüme oranını artırması bekleniyor. Global dijital tansiyon monitörü pazarında faaliyet gösteren kuruluşlardan bazıları American Diagnostic Corporation, Welch Allyn, Koninklijke Philips N.V., Nihon Kohden Corporation, GE Healthcare, Smiths Group ve Masimo Corporation’dır.

Request a Sample Copy of the Research Report

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/digital-blood-pressure-monitors-market-100066

Some of the organizations operating in the global digital blood pressure monitor market are American Diagnostic Corporation, Welch Allyn, Koninklijke Philips N.V., Nihon Kohden Corporation, GE Healthcare, Smiths Group, and Masimo Corporation.

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/digital-blood-pressure-monitors-market-100066

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]

More from Pazar AraştırmasıMore posts in Pazar Araştırması »