Press "Enter" to skip to content

Uzak Kuleler Pazar Büyüklüğü: 2027’ye Kadar Fırsatlar, Güncel Trendler ve Sektör Analizi | Frequentis, Saab AB, Searidge Technologies, Indra Sistemas, Avinor, Thales Grubu

Küresel uzak kuleler pazar büyüklüğünün 2020 ve 2027 yılları arasında %31,05’lik yıldız CAGR sergilerken 2027 yılına kadar 584,3 milyon ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Bu, dünya çapındaki havalimanlarının modernizasyonuna artan odaklanmaya atfedilebilir. Fortune Business Insights, “Uzak Kuleler Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve COVID-19 Etki Analizi, Operasyonla (Tek Çoklu ve Acil Durum), Sisteme Göre (Havaalanı Ekipmanları, Uzak Kuleler Modülleri, Ağ Çözümleri), Uygulamaya Göre (İletişim, Bilgi ve Kontrol, Gözetim, Görselleştirme) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.“, pazarın 2019’da 40 milyon ABD doları değerinde olduğunu ve önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olması muhtemeldir.

COVID-19 Etki Analizi:

Koronavirüs oluşumu, dünya genelinde endüstrilerde ciddi kayıplara ve hasarlara neden oldu. Birçok ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını önlemek için kilitlenmeyi teşvik etti. Bu tür planlar üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak, zaman ve çözünürlükle, bu sert zamanla savaşabileceğiz ve normale dönebileceğiz. İyi revize edilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi almasına yardımcı olacaktır, böylece gerekli stratejileri buna göre benimseyebilirsiniz.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin sürdürülebilir ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Deneyim ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

 

Örnek PDF Broşürü Alın (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/remote-towers-market-102523

Uzak Kule Pazarında Faaliyet Gösteren Önde Gelen Şirketlerin Listesi:

 • Frequentis Group
 • Saab Group
 • Searidge Technologies
 • Indra Systems
 • Avinor
 • Thales Group
 • Harris Corporation
 • Indra Navia AS
 • Leonard Martin Corporation
 • Raytheon Corporation

Rapor, şirket profilleri, ürün resmi ve spesifikasyonu, kapasite, üretim, fiyat, maliyet, gelir ve iletişim bilgileri gibi bilgileri sağlayan pazarın önde gelen küresel lider sektör oyuncularına odaklanmaktadır. Bu rapor, Veteriner Ultrason Cihazları Pazar Trendi, küresel düzeyde hacim ve değer, bölgesel düzeyde ve şirket düzeyinde odaklanmıştır. Küresel bir bakış açısıyla, bu rapor geçmiş verileri ve gelecekteki beklentileri analiz ederek genel Uzak Kuleler Pazar Boyutunu temsil eder.

Dünya çapında analize yardımcı olan tablolar ve rakamlarla Uzak Kuleler Pazar Tahmini, sektörün durumu hakkında önemli istatistikler sağlar ve pazarla ilgilenen şirketler ve bireyler için değerli bir rehberlik ve yön kaynağıdır.

Raporda belirtildiği gibi Kuzey Amerika pazarda önemli bir paya sahiptir. Trendin değişmesi olası değildir ve Kuzey Amerika konumunu sürdürmeye devam edebilir. Tanık olunanın büyümesi, Kanada ve ABD gibi ülkelerde önemli geliştiricilerin yüksek varlığına atfedilebilir.

Asya Pasifik Uzak Kuleler Pazarı’nın tahmin döneminde gelecek vaat eden bir CAGR’de genişlemesi bekleniyor. Bölgede sürekli gelişen sağlık altyapısının Asya Pasifik pazarının genişlemesine katkıda bulunmasının bekleniyor.

Raporda yapılan analizler endüstri lideri araç ve tekniklere dayanmaktadır. Fortune Business Insights tarafından hazırlanan rapor, çeşitli analizlere dayalı yenilikçi stratejiler sunuyor. Sunulan bilgiler güvenilir birincil ve ikincil kaynaklardan toplanır. Rapor ayrıca piyasada faaliyet gösteren önemli şirketler hakkında da bilgi vermektedir.

Bu Araştırma Raporu aşağıdaki gibi özellikler sunar;

 • Bölgesel pazar fırsatlarını ve trendlerini keşfedin
 • Gelişmekte olan pazar talebini ve dinamiklerini belirleyin
 • Kalite ve doğrulukla pazar istihbaratı
 • PDF, PPT, bulut vb.
 • Rakiplere karşı kıyaslama ve küresel endüstri
 • Rekabet stratejisini ve pazar payını keşfedin

Uzak kuleler pazar büyümesi, bir havaalanının genel hava trafik hizmetlerinin yerel kontrol kulesinden farklı bir yerde yönetildiği modern bir kavramdır. Havaalanında bulunan geleneksel hava trafik kontrol sistemlerine göre çeşitli avantajlar sunarlar. Güvenliği artıran ve havaalanının operasyonel faaliyetlerini geliştiren kapsamlı destek araçları sağlarlar. Ayrıca, çeşitli maliyet tasarrufu seçenekleri sunar ve bakım maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı sağlarlar. Bu kuleler, optimum kalitede hava trafiği hizmetleri sunan sensörler, yüksek çözünürlüklü kameralar ve donanımlarla donatılmıştır ve dünya çapında çeşitli havaalanlarında yaygın olarak benimsenmiştir.

Rapor Neleri içeriyor?

Pazar raporu, pazar büyümesini etkileyecek temel sürücüler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin nicel ve nitel analizini içerir. Rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizler hakkında öngörüler sunmaktadır. 2020 ve 2027 yılları arasında pazarın büyümesine katkıda bulunacak yeni ürünler, ortaklıklar ve işbirliği yapmak için önde gelen şirketleri ve stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi almak için PESTEL ve SWOT analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.


SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Augur Büyümesine Havalimanlarının Modernizasyonuna Artan Odaklanma

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği verilerine göre, 2019 yılında küresel hava yolcu trafiği 2018 yılına göre %4,2 arttı. Artan hava yolcu trafiği, birkaç havalimanındaki terminal ve yer tesislerine ağır bir yük bindiriyor. Ayrıca, bu küresel olarak büyük şehirler üzerinde tehlikeli hava sıkışıklığına yol açtı. Herhangi bir uygunsuz olay ve aksiliği önlemek için, havaalanları giderek artan bir şekilde havaalanı olanaklarını modernize etmeye ve operasyonel hizmetleri yükseltmeye odaklanmaktadır. Havalimanlarının modernizasyon sürecinde yapay zeka (AI) ve makine öğrenimi gibi teknolojilerin giderek benimsenmesinin, tahmin döneminde küresel uzak kuleler pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

BÖLGESEL İÇGÖRÜLER

Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Avrupa’daki Büyük Üreticilerin Varlığı

Tüm bölgeler arasında, Avrupa’daki pazarın önemli bir büyümeye tanık olması ve tahmin döneminde en yüksek küresel uzak kule pazar payını elinde tutması bekleniyor. Bu, bölgede Thales Group, Saab ve Frequentis Group gibi çeşitli üreticilerin varlığına atfedilebilir. Öte yandan Kuzey Amerika’nın öngörülen ufukta pazarda ikinci sırada yer tutması bekleniyor. Bu, 2020 ve 2027 yılları arasında havalimanlarının modernizasyonuna odaklanan büyük şirketlerin varlığı nedeniyle modern teknolojinin benimsenmesinin artırılması gibi faktörlere tabidir.

COMPETITIVE LANDSCAPE

LVNL Signs Contract with Saab to Supply Remote Tower Systems

In December 2019, Air Traffic Control the Netherlands (LVNL) announced that it has signed a 20-year agreement with the Saab Digital Air Traffic Solutions (SDATS). According to the LVNL, the contract involves an agreement by Saab, wherein it will install these towers at the Maastricht Airport and Groningen Airport Eelde. Additionally, Saab will construct a remote tower center at the Amsterdam Airport Schiphol. Adoption of strategies such as contract signing, partnership, and merger and acquisition by the companies is expected to contribute to the global remote towers market growth in the forthcoming years.

Objectives of Studies:

 • To provide strategic profiling of key players in the market, comprehensively analysing their core competencies, and drawing a competitive landscape for the market.
 • To provide insights about factors affecting the market growth. To analyse the Remote Towers Market based on various factors- price analysis, supply chain analysis, porter five force analysis etc.
 • To provide detailed analysis of the market structure along with forecast of the various segments and sub-segments of the global Remote Towers Market
 • To provide country level analysis of the market with respect to the current Remote Towers Market size and future prospective.
 • To provide country level analysis of the market for segment by application, product type and sub-segments.
 • To provide historical and forecast revenue of the market segments and sub-segments with respect to four main geographies and their countries- North America, Europe, Asia, and Rest of the World.
 • To track and analyse competitive developments such as joint ventures, strategic alliances, new product developments, and research and developments in the global Veterinary Ultrasound Devices Market

Key Questions Answered:
Why Choose Fortune Business Insights?
What are the key demands and trends shaping the market?
What are the key opportunities in the market?
What are the key companies operating in the market?
Which company accounted for the highest market share?
What is the market size and growth rate of the global and regional market by various segments?
What is the market size and growth rate of the market for selective countries?
Which region or sub-segment is expected to drive the market in the forecast period?
What Factors are estimated to drive and restrain the market growth?

Browse Detailed Research Insights

Reasons to Purchase this Report:

 • Comprehensive analysis of the global Remote Towers Market growth drivers, obstacles, opportunities, and other related challenges.
 • Tracks the developments, such as new product launches, agreements, mergers and acquisitions, geographical expansions, and joint ventures.
 • Identifies market restraints and boosters.
 • Identifies all the possible segments present in the market to aid organizations in strategic business planning.

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Supreme Headquarters,

Survey No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Highway,

Pune – 411045, Maharashtra, India.

Phone:

US :+1 424 253 0390

UK : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

Email: [email protected]

Connect us via Social Media Channels:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd

Read Press Release

More from Pazar AraştırmasıMore posts in Pazar Araştırması »