Diş Protez Pazarı 2026’ya Kadar %6,0’lık Bir CAGR Sergileyecek; Fortune Business Insights™, Büyümeyi Teşvik Etmek için 3D Teknolojilerinde Artan Gelişmeyi belirtiyor

Küresel “diş protez pazarı” büyüklüğünün, tahmin döneminde %6,0’lık bir CAGR sergileyerek 2026 yılına kadar 9,71 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Periodontal hastalıkların artan prevalansı, tahmin döneminde diş protez pazarı geliri üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Artan diş çürüğü ve diş kaybı vakaları, tahmin süresi boyunca pazar için fırsatlar yaratacaktır. Fortune Business Insights, “Diş Protezleri Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sektör Analizi, Türe Göre (Kronlar, Köprüler, Abutmentler, Protezler ve Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Diş Hastaneleri ve Klinikleri, Diş Laboratuvarları ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026” pazar büyüklüğü 2018’de 6,09 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/dental-protez-market-102677
Rapor, Diş Protez Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

Dentsply Sirona
Enstitü Straumann AG
Nobel Biocare Services AG (Danaher)
Henry Schein, Inc.
IvoclarVivadent AG
3 milyon
Planmeca OY
dentiyum
Zimmer Biomet
BioHorizons
biyoteknoloji diş

COVID-19’un Bu Pazar Üzerindeki Etkisine Genel Bir Bakış:

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

COVID-19’un bu Pazar üzerindeki kısa ve uzun vadeli etkisini görmek için buraya tıklayın.

Lütfen şu adresi ziyaret edin: www.fortunebusinessinsights.com/dental-prosthetics-market-102677

Rekabetçi Manzara:

Büyümeyi Desteklemek için Henry ScheininCliniclands’in Alınması

Amerikalı bir sağlık ürünleri ve hizmetleri distribütörü olan Henry Schein, Inc., İsveç, Danimarka ve Norveç genelinde dişhekimliği uygulamalarına hizmet veren yenilikçi bir distribütör olan Cliniclands’in hisselerinin çoğunluğunu satın aldığını duyurdu. Henry Schein’in yeni gelişimi, implantlar, protez ve ortodontik çözümler gibi diş sarf malzemelerinin çeşitliliği ve ayrıca küçük ve ofis ekipmanları nedeniyle diş protezi pazar trendlerini artırmada önemli bir faktör olabilir. Ayrıca Henry Schein’in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Stanley M. Bergman yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Cliniclands, değerli bir iş modeli üzerine kurulmuş, hızla büyüyen, başarılı bir şirkettir. Kurucu ortaklar ve tüm Cliniclands ekibiyle ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. İki şirketimiz, müşterilerimizin başarılı, kârlı işler yürütmelerine yardımcı olmak için ileri teknoloji kullanımına ortak bir bağlılığa sahiptir. İskandinav dental müşterilerine ürünlerin teslimatını hızlandırırken anlamlı işletim sinerjileri ve kategori genişlemesi elde etmeyi umuyoruz.”

Ek olarak, dişlerin özelleştirilmesi için 3D baskı ve CAD/CAM teknolojileri gibi teknolojilerdeki artan ilerleme, öngörülebilir gelecekte pazarın hızlı büyümesini sağlayacaktır. Bununla birlikte, mini dental implantların non-invaziv doğası ve düşük maliyeti gibi faydaları nedeniyle artan kullanımı, önümüzdeki yıllarda diş protezlerine olan talebi artıracaktır.

Rapor, Diş Protez Pazarındaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

Dentsply Sirona
Enstitü Straumann AG
Nobel Biocare Services AG (Danaher)
Henry Schein, Inc.
IvoclarVivadent AG
3 milyon
Planmeca OY
dentiyum
Zimmer Biomet
BioHorizons
biyoteknoloji diş

Previous post Hidrojen Üretim Pazarı Durum 2021, Talep Büyümesi ve COVID-19 Etkisiyle Küresel Görünüm
Next post Yenidoğan Yoğun Bakım Pazar Büyüklüğü, 2027 yılına kadar %6,7’lik bir CAGR Sergileyecek ve Inspiration Healthcare Group ve Masimo Corporation gibi Şirketlerin Büyük Hisselerini Kapsadığı 2027 yılına kadar 7,72 Milyar ABD Dolarına Ulaşacak