Küresel birim yük cihaz pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 2,67 milyar ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması ve 2020 ile 2027 arasında %4,38’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Bu, yükselen havacılık sektörü ve internet gibi ileri teknolojilerin artan şekilde benimsenmesine bağlanabilir. dünya genelinde yenilikçi birim yük cihazlarına olan talebi artırması muhtemel nesnelerin (IoT) sayısı. Pazar 2019’da 2,15 milyar ABD doları seviyesinde gerçekleşti ve 2020 ile 2027 arasında %4,38’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor.

 

COVID-19 Ortasında Büyümeyi Etkilemek İçin Havacılık ve Uzay Endüstrisinde Operasyonları Askıya Aldı

Dünyanın dört bir yanındaki devlet kurumları tarafından açıklanan karantina, küresel olarak çeşitli endüstriyel faaliyetlerin askıya alınmasına yol açtı. Havacılık ve uzay endüstrisi, üretim faaliyetlerinin askıya alınması ve küresel pandeminin yaygın etkisini sınırlamak için uluslararası seyahat yasağı nedeniyle ekonomik bir gerileme yaşıyor. Bunun yakın gelecekte pazarın büyümesini etkilemesi bekleniyor. Ancak, CSafe Global, Cargo Composites ve ACL AIRSHOP gibi birkaç şirket, tahmin süresi boyunca pazar büyümesini hızlandırmak için verimli ULD çözümleri sağlamak için operasyonel faaliyetlerini yeniden başlattı.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/unit-load-devices-market-103550

 

Küresel Birim Yük Cihazı Pazarında Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

 • ACL AIRSHOP (The U.S.)
 • Brambles Group (Australia)
 • Cargo Composites (The U.S.)
 • CSafe Global (The U.S.)
 • Dokasch GmbH (Germany)
 • Envirotainer AB (Sweden)
 • Nordisk Aviation Products AS (Norway)
 • Palnet GmbH Air Cargo Products (Germany)
 • Satco, Inc. (The U.S.)
 • TransDigm Group Incorporated (The U.S.)
 • VRR Aviation (The Netherland)
 • Zodiac Aerospace (France)

 

Bir ULD, bir uçuş sırasında kargo ve bagajı tutmak için havacılık sektöründe yaygın olarak kullanılan bir uçak konteyneri veya bir palettir. ULD’ler, daha büyük miktarlarda bagajın tek bir ünitede paketlenmesine izin verir ve yer ekibinin zaman ve çabasından tasarruf etmesine yardımcı olur. Ek olarak, her ULD, içeriğini takip etmek için kendi paketleme listesinden oluşur.

Fortune Business Insights, “Birim Yük Cihazı Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Ürün Türüne Göre (LD 3 Konteyner, LD 6 Konteyner ve LD 11 Konteyner, M 1 Konteyner, Paletler ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Sivil Hava Taşımacılığı, Kargo Hava Taşımacılığı ve Diğerleri), Malzeme Türüne Göre (Kompozit, Metal ve Diğerleri), Konteyner Türüne Göre (Normal Konteyner, Soğuk Konteyner ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027 ”,

 

Çalışma Amaçları:

 • Küresel Birim Yük Cihazı durumunu, gelecek tahminini, büyüme fırsatını, kilit pazarı ve kilit oyuncuları analiz etmek.
 • Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da Birim Yük Cihazı geliştirmesini sunmak.
 • Kilit oyuncuları stratejik olarak profillemek ve gelişim planlarını ve stratejilerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek.
 • Pazarı ürün tipine, pazar uygulamalarına ve kilit bölgelere göre tanımlamak, tanımlamak ve tahmin etmek.

Bu rapor, değer (milyon USD) ve hacim (K Birim) için pazar büyüklüğü tahminini içerir. Birim Yükleme Cihazı pazarının pazar büyüklüğünü tahmin etmek ve doğrulamak, genel pazardaki çeşitli diğer bağımlı alt pazarların büyüklüğünü tahmin etmek için hem yukarıdan aşağıya hem de aşağıdan yukarıya yaklaşımlar kullanılmıştır. İkincil araştırmalarla pazardaki kilit oyuncular, birincil ve ikincil araştırmalarla pazar payları belirlendi. Tüm yüzdelik paylar, bölünmeler ve kırılımlar, ikincil kaynaklar ve doğrulanmış birincil kaynaklar kullanılarak belirlenmiştir.

 

Rapor Ne Sağlar?

Piyasa raporu, piyasayı etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sağlar. Ayrıca, rapor, tahmin süresi boyunca pazar büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri içeren bölgesel öngörülere ilişkin önemli bilgiler içermektedir. Önde gelen şirketleri içeren ve yeni ürünler tanıtmak, ortaklıkları duyurmak, işbirliği yapmak ve pazar büyümesine katkıda bulunacak diğer şirketleri satın almak için stratejiler benimseyen rekabet ortamını içerir.

Ayrıca araştırma analisti, 2020 ve 2027 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi edinmek için PESTEL analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

 

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Teşvik Etmek için IoT özellikli ULD’lerin Artan Kabulü

Nesnelerin interneti (IoT) gibi gelişmiş teknolojiler, çevik altyapının uygulanması için bir platform sağlar. Bu, kargo şirketlerinin kargo yükleme ve boşaltma işlemlerini hızlandırmalarını sağlar. Bunun yanı sıra, yer personelinin zamandan ve iş gücünden önemli ölçüde tasarruf sağlarken, rötarlı uçuşları da önleyen bu teknoloji sayesinde birim yük cihazına atanan kargo doğru bir şekilde takip edilebilmektedir. Yükselen havacılık sektörü, kargo operasyonları sırasında en düşük dara ağırlığına sahip ve en yüksek güç-ağırlık performansını sergileyen hafif ULD’lere olan talebi daha da artırıyor. Bu nedenle, bu faktörlerin tahmin süresi boyunca küresel birim yük cihazları pazarının büyümesini artırması muhtemeldir .

 

Birim Yük Cihazı Pazar Segmentasyonu:

BÖLÜMLEME

Soğuk Konteyner Segmenti Önemli Pazar Payı Elde Edecek

Konteyner tipine bağlı olarak, soğuk konteyner segmentinin, sağlık sektörü tarafından COVID-19 pandemisi sırasında hayati aşılar ve tıbbi yardım sağlamak için soğuk konteynerlerin artan şekilde benimsenmesi nedeniyle önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/unit-load-devices-market-103550

 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika Hakim Kalacak; Büyümeyi Beslemek için Ürün Geliştirmeye Artan Odaklanma

Tüm bölgeler arasında, Kuzey Amerika’nın tahmin süresi boyunca küresel birim yük cihazı pazarında hakim olması ve en yüksek pozisyonu tutması bekleniyor. Bu hakimiyet, yerleşik şirketlerin gelişmiş birim yük cihaz yönetimi çözümleri geliştirmeye artan odaklanmasına ve bölgede artan ULD tedarikine atfedilebilir. Kuzey Amerika, 2019’da 0,84 milyar ABD doları seviyesindeydi.

Avrupa pazarının önümüzdeki yıllarda katlanarak büyümesi bekleniyor. Bu, 2020 ve 2027 yılları arasında bölgedeki soğuk zincir uygulamaları için gelişmiş sıcaklık yönetimi çözümlerinin giderek daha fazla benimsenmesi gibi faktörlere atfedilebilir.

 

REKABETÇİ PEYZAJ

Üstün Şirketlerin Hakimiyetlerini Korumak İçin Ürün İnovasyonu

Küresel birim yük cihazı pazarı, rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmeye ve konumlarını daha da güçlendirmeye çalışan birkaç şirkete bölünmüştür. Havacılık, lojistik ve sağlık sektörlerinden artan talebi karşılamak için yenilikçi ULD’leri tanıtmaya odaklanıyorlar. Ayrıca, diğer kilit oyuncular tarafından varlıklarını sürdürmek için organik ve inorganik stratejilerin benimsenmesinin, küresel pazarın büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

 

Anahtar Endüstri Geliştirme:

Mart 2020: VRR, küresel olarak hava kargo taşımacılığı hizmetlerinin verimliliğini artırmak için tasarlanan şişirilebilir AKE konteynerinin güncellenmiş tasarımını tanıttı. Şirkete göre konteyner, bagaj ve bagaj hizmetlerinin kapasite kullanımını artırıyor.

 

ARAŞTIRMA RAPORU DETAYLI ÖZETİ GÖZ ATIN:

www.fortunebusinessinsights.com/unit-load-devices-market-103550

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

 

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

 

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn Facebook Twitter