Rapora göre, Araç Kiralama pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 123,87 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Küresel Araç Kiralama Pazarı 2020’de 69,27 milyar ABD Doları değerindeydi ve tahmin döneminde %7,8’lik bir CAGR sergileyecek. Hızlı şehirleşme ve artan sayıda akıllı şehirlerin, küresel olarak otomotiv kiralama hizmetlerine olan talebi artırması bekleniyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/car-leasing-market-105417

Araç Kiralama Piyasası Raporunda Kapsanan Kilit Şirketlerin Listesi:

Avis Bütçe Grubu
orix
ALD Otomotiv
altmış
Hertz
Arval
Kiralama Planı
Europcar
Daimler Finansal Hizmetler
Pazar -%-20,6 Negatif Büyüme Oranı Sergiledi; COVID-19 Operasyonların Kapatılmasına Neden Oluyor

Analizimize göre, pazar 2020’de yaklaşık -%20,6’lık bir negatif büyüme oranı sergiledi. Birkaç ülkede sokağa çıkma yasağı uygulanması gibi faktörler, birçok endüstriyel operasyonun durmasına neden oldu. Bu, genel pazar büyümesini etkileyen birkaç otomotiv kiralama şirketinin kapatılmasına yol açtı. Ancak yılın son çeyreğinde endüstriyel faaliyetlerin kademeli olarak yeniden başlaması şirketlerin normale dönmesine neden oldu. Pazarın birkaç yıl içinde pandemi öncesi seviyelerine dönmesi bekleniyor.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/car-leasing-market-105417

Büyük Şirketler Pazar Beklentilerini Aydınlatmak İçin Ar-Ge Faaliyetlerine Yatırıma Odaklanıyor

Pazar, bir kaleyi korumaya çalışan küçük, orta ve büyük şirketlerden oluşmaktadır. Önde gelen şirketler, dünya çapında tüketicilerden gelen yüksek talep karşısında yenilikçi araç kiralama çözümleri geliştirmek için Ar-Ge faaliyetlerine yatırım yapıyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, öngörülebilir gelecekte son derece rekabetçi küresel pazardaki konumlarını korumak için organik ve inorganik büyüme stratejileri benimsiyor.

Ağustos 2020 – Büyük araç kiralama şirketlerinden biri olan AVIS Budget Group, araç aboneliği mobilite hizmetleri çözümü AVIS Flexi 12’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre çözüm, müşterinin istediği arabayı seçmesine olanak tanıyor. şirketin özel lisans plakası altında kayıtlıdır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
LinkedIn | heyecan | Bloglar