Küresel kaynaklı hasır pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda sarmal bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Hafif ürün, yüksek çekme mukavemeti, yüksek kalite, yüksek sertlik gibi sayısız avantaj sunar. Ayrıca kolay kurulum ve uygun maliyetli avantajlar sunar. Bu özellikler endüstriyel, inşaat, gıda, ulaşım ve tarım endüstrisindeki ürün talebini besler. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi “Welded Wire Mesh Market, 2021-2028” başlıklı bir sonraki raporda sundu .

Piyasanın birkaç nedenden dolayı önümüzdeki yıllarda dik bir ivme kazanması bekleniyor. Örneğin, hızlı kentleşme ve sanayileşme inşaat sektörünün büyümesini artırıyor. İnşaat endüstrisinden gelen artan ürün talebinin kaynaklı hasır pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

 

COVID-19 Etkisi-

Küresel salgın, çeşitli endüstrilerin ve pazarların büyümesi üzerinde olumsuz bir etki yarattı. Karantinalar, sosyal mesafe normları ve sokağa çıkma yasakları gibi katı hükümet önlemleri, küresel tedarik zinciri ağlarını ve operasyonlarını bozdu. Küresel pandeminin ortasında üretim seviyelerinde bir düşüş gözlemlendi. Birçok işletme pandemi sırasında küçülen gelirler yaşadı. Bununla birlikte, ekonomilerin karantinaları kademeli olarak artırmasıyla piyasanın önümüzdeki yıllarda pandemi öncesi seviyelere dönmesi bekleniyor.

 

segmentasyon-

Tür bazında, pazar, kaynaklı tel çit panelleri, elektro galvanizli kaynaklı hasır, kaynaklı paslanmaz çelik hasır, PVC kaplı kaynaklı hasır, sıcak daldırma galvanizli kaynaklı hasır vb. mayın tarlası, bahçecilik, inşaat, sanayi, gıda, tarım, ulaşım vb. içine. Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

 

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, piyasanın kapsamlı bir değerlendirmesini sunar.
 • Rapor, farklı coğrafyalar hakkında bilgi sunar; Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika.
 • Rapor, ortaklıklar, satın almalar, birleşmeler vb. gibi önemli gelişmeleri vurgulamaktadır.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin etkisini analiz ediyor.
 • Rapor, en son teknolojik gelişmeleri ve önemli pazar eğilimlerini vurgulamaktadır.

 

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/welded-wire-mesh-market-104252

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İnşaat Sektöründen Akaryakıt Pazarının Büyümesine Artan Ürün Talebi

Ticari ve konut sektörleri, dekoratif tabela, güvenlik muhafazaları, tavan panelleri, korkuluk sistemleri ve dolgu panelleri, duvar kaplaması ve oda bölücü gibi çeşitli amaçlar için kaynaklı tel örgü kullanır. Bu uygulamalar inşaat sektöründeki ürün talebini besliyor. Dünya çapında artan yenileme ve inşaat faaliyetlerinin, küresel kaynaklı tel örgü pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

Hızlı sanayileşmenin de pazar büyümesini artırması bekleniyor. Ürün, makineler arasında uygun bir ayrım sağlanmasına ve müşteriler için odaların küçük bölümlerinin yapılmasına yardımcı olur. Süpermarket ve depolarda raf ve depolama amaçlı da kullanılmaktadır.

Tel çitler ucuz bir güvenlik çözümü olarak hizmet eder ve özel konutlarda, düşük güvenlikli cezaevlerinde, askeriyede vb. uygulamalarını bulur. Bu uygulamaların önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini sağlaması bekleniyor.

Ek olarak, ürünün maliyet etkinliği ve kolay uygulanmasının, son kullanım endüstrilerindeki talebi yönlendirmesi ve pazar büyümesini artırması bekleniyor.

Bununla birlikte, kaynak işlemi sırasındaki korozyon, pazar büyümesinin önünde bir engel olarak hareket edebilir.

 

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik, Genişleyen İnşaat Sektörü Nedeniyle En Yüksek Büyümeye Tanıklık Edecek

Artan nüfus, hızlı sanayileşme ve şehirleşme oranları, Hindistan, Japonya, Çin, Güney Kore vb. ülkelerde inşaat faaliyetlerinde ürün talebini artırmaktadır. Ürün, güvenlikli muhafaza ve korkuluk sistemleri ve dolgu panelleri için yüksek talep görmektedir. Bunun Asya Pasifik’in küresel kaynaklı tel örgü pazar payında baskın hale gelmesine yardımcı olması muhtemeldir.

Sıcak daldırma galvanizli kaynaklı hasır için artan talebin, Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyümeye tanık olmasına yardımcı olması muhtemeldir. Pazarın büyüyen gıda endüstrisinden de faydalanması muhtemeldir.

Kuzey Amerika’da büyüyen bahçecilik endüstrisinin PVC kaplı kaynaklı hasır talebini artırması muhtemeldir. Bunun kaynaklı hasır pazarının büyümesini tamamlaması bekleniyor.

Büyüyen konut dışı sektörde paslanmaz çelik hasır için artan talebin, Orta Doğu ve Afrika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme elde etmesine yardımcı olması bekleniyor.

 

Rekabetçi Peyzaj-

Yeni Oyuncuların Girişiyle Artacak Pazar Rekabeti

Pazarda küresel ve bölgesel düzeyde faaliyet gösteren kilit oyuncular, gelirlerini ve pazar konumlarını geliştirmek için yeni stratejiler geliştiriyor. Yeni ürünler piyasaya sürmeye, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini artırmaya, yeni teknolojiler geliştirmeye vb. odaklanıyorlar. Ayrıca pazardaki varlıklarını sağlamlaştırmak için satın almalar, birleşmeler, ortaklıklar vb. gibi inorganik büyüme stratejilerine vurgu yapıyorlar. Pazara yeni girenlerin pazar rekabetini artırması bekleniyor. Örneğin Atkore, Ocak 2021’de Eagle Basket’i piyasaya sürdü. Yeni Amerikan yapımı tel sepet, endüstrinin en güçlü kaynaklı tel örgü kablo yönetim sistemlerinden biridir.

 

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/welded-wire-mesh-market-104252

 

Sektörel Gelişmeler-

 • Mart 2020: Premier Handling Solutions, süpermarketlerin, depoların vb. depolama ve raf gereksinimlerini iyileştirmek için yeni katlanabilir endüstriyel tel sepetleri piyasaya sürdü.

 

Küresel Kaynaklı Hasır Pazarındaki Kilit Oyuncular:

 • Jeetmull Jaichandlall Madras Özel Limited
 • Veena Endüstrileri
 • Makro Özel Çelik
 • Metal Hasır
 • Doğrudan Metaller Şirketi LLC
 • Newark Tel Kumaş Şirketi
 • Kaynak Mesh
 • California Tel Ürünleri Corp.
 • Edward J Darby ve Oğlu A.Ş.
 • Riverdale Değirmenleri
 • Dorstener Tel Teknolojisi

 

İlgili Mesajlar:

www.easyfie.com/read-blog/858361_geogrid-market-massive-industry-development-amp-upcoming-trends-forecast-2019-20.html

imgur.com/a/bXUmeOI

kaalama.org/read-blog/65384

medium.com/@niteshvhaval1111/agriculture-films-industry-4d9fbc8c6668

sites.google.com/view/dsfbdgnfgds/home

github.com/niteshvhaval1010/kugjkhbh/issues/1

bigkis.com/post/184041_agriculture-films-market-covered-players-abraniplastoy-armando-alvarez-basf-ber.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar