ABD  et pazarı  büyüklüğünün 2028 yılına kadar 215,76 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %3,21’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, “ ABD Et Pazarı, 2021 – 2028”  başlıklı bir raporda, tüketicilerin protein açısından zengin ve ketojenik diyetlere artan ilgisinin tahmin döneminde piyasayı yönlendireceğini belirtiyor. Pazar büyüklüğü 2020 yılında 170,38 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/us-meat-market-105342

 

ABD Et Pazarında Profili Bulunan En İyi 10 Oyuncu  :

  • Tyson Foods, Inc. (Arkansans, ABD)
  • Cargill, Inc. (Minnesota, ABD)
  • Smithfield Foods, Inc. (Virginia, ABD)
  • Hormel Foods Corporation (Minnesota, ABD)
  • Conagra Brands, Inc. (Illinois, ABD)
  • Koruyucu Çiftlikler (Kaliforniya, ABD)
  • Sysco Şirketi (Teksas, ABD)
  • National Beef Packing Co., LLC (Missouri, ABD)
  • Perdue Farms, Inc. (Maryland, ABD)
  • OSI Group, LLC (Illinois, ABD)

Pazar Segmentleri :

Dondurulmuş Gıda Segmenti En Büyük Payı Alacak

Et, günlük enerji, protein ve yağ alımının sırasıyla %15, %40 ve %20’sinden fazlasını oluşturan tipik Amerikan diyetinin önemli bir parçasıdır. Bölgede çok çeşitli taze, dondurulmuş, soğutulmuş ve konserve et başta perakendeciler ve yemek servisi satış noktaları olmak üzere satılmaktadır. Daha uzun raf ömrü, daha yüksek talep ve taşıma kapasitesi nedeniyle, soğutulmuş et sektöre hakim oldu. Restoranlar başta olmak üzere yemek servis kanallarında artan donmuş ürün tüketimi segmenti yönlendiriyor. Ayrıca dondurulmuş ürünler, konserve ürünlere sağlıklı bir alternatif olarak görülüyor ve işlem süresinin kısalması nedeniyle daha uygun. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki et endüstrisi, dondurulmuş gıda üreticilerinin yeni ürünlerin piyasaya sürülmesine artan ilgisi nedeniyle genişleyecektir.

Ayrıca, beyaz et tüketimine yönelik artan eğilim nedeniyle kanatlı segmentinin daha hızlı artması bekleniyor. Süpermarket/hipermarket segmentinin önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Yatırımcılar, uygun bir alışveriş deneyimine sahip olmak için müşterilerin konforundan yararlanıyor ve bu da süpermarket/hipermarket segmentini artıracak.

Pazar raporu, pazara ilişkin parlak görüşler, kapsamlı analiz içeren metodik veriler, pazar dinamikleri ve gelişme ve büyümeyi gösteren yönler, kilit pazar oyuncuları hakkında titiz ayrıntılar ve baskın bölgeler hakkında elde edilen istatistikler sağlar. COVID-19 da çalışmada derinlemesine ele alınmaktadır.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/us-meat-market-105342

 

Sürüş Faktörü :

Büyümeyi Desteklemek İçin Fitness Meraklıları Arasında Et Bazlı Ürünlere Artan Talep

Tüketicilerin günümüzün telaşlı yaşam tarzları, dünya genelinde diyabet, kardiyovasküler hastalık ve obezite gibi yaşam tarzıyla ilgili sağlık sorunları riskini artırdı. Yaşam tarzıyla ilgili bu sağlık koşullarının riskini azaltmak için yüksek proteinli diyetleri benimseme eğiliminin artmasının bir sonucu olarak, protein açısından zengin gıda maddelerine yönelik tüketici talebi artmıştır. Sonuç olarak, endüstrinin büyümesine yardımcı olunacaktır.

Yüksek proteinli diyetler, sporcular ve fitness tutkunları arasında daha yaygın hale geliyor. Sonuç olarak, üreticiler ABD’de satışları artırması beklenen artan reklam kampanyalarının yanı sıra yeni et bazlı ürünlere yatırım yapıyor Tavuk, sığır eti ve domuz eti, üreticiler tarafından sağlıklı atıştırmalıklar yapmak için giderek daha fazla kullanılıyor. Buna ek olarak, müşteriler arasında yüksek proteinli hareket halindeyken atıştırmalıklara yönelik artan talepten yararlanmak için üreticiler sağlıklı atıştırmalıklar geliştiriyor.

Rekabet Ortamı :

Tanınmış Şirketlerden Satışları Artıracak Ürün Lansmanları

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki et endüstrisi, önemli bir pazar payına sahip sadece birkaç çokuluslu şirket ile orta derecede yoğunlaşmıştır. Tyson Foods, Inc., Cargill, Inc. ve Smithfield Foods, Inc. gibi büyük oyuncular, sektörü daha da sağlamlaştırmak için yeni ürün büyümesi, birleşme ve satın almalara odaklanıyor. Küçük oyuncuların sektöre girişinin pazar üzerinde büyük etkisi var.

Anahtar Geliştirme :

Ekim 2019 : Foster Farms, merkez vadide 19 kümes hayvanı çiftliği satın alarak şirketin Kaliforniya’daki mevcut tesislerine ekleme yaptı. Satın alma, şirketin antibiyotik içermeyen, sertifikalı organik ve serbest dolaşan işlenmiş tavuk ürünlerine yönelik artan talebi karşılamasını sağlayacak.

İlgili Haberleri Okuyun:

elk-city.mn.co/posts/24529501

englishclub.mn.co/posts/24529502

d6united.mn.co/posts/24529504

fromstarttofinish.mn.co/posts/24529510

stemfemmes.mn.co/posts/24529513

metabolic-hackers.mn.co/posts/24529514

smashscore.mn.co/posts/24529516

shaunbook.mn.co/posts/24529518

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter