Küresel atmosferik su üreticisi pazarının, artan içme suyu talebi ve tatlı su mevcudiyetindeki düşüş nedeniyle 2027 yılına kadar 6.214,9 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Atmosferik Su Jeneratörü Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Ürün Türüne Göre (Soğutma Yoğunlaşması ve Kurutucu Bazlı), Uygulamaya Göre (Endüstriyel, Ticari ve Evsel) ve Bölgesel başlıklı yakın tarihli bir rapora göre Tahmin, 2020-2027,” bu pazarın değeri 1,940,8 milyon ABD Doları idi ve 2020 ile 2027 arasında %18,1’lik bir CAGR’de artacak.

Raporun Önemli Noktaları

 • Atmosferik su üreticisi pazarına kapsamlı bir bakış
 • Anahtar itici güçler, kısıtlamalar, zorluklar ve gelecekteki fırsatlar
 • Önemli endüstri gelişmeleri ve pazarın mevcut eğilimleri
 • Ürün tipi, uygulama ve bölge gibi faktörlere dayalı segmentasyon tablosu
 • Pazar rekabetinde önem kazanmak için benimsenen oyuncuların ve ana stratejilerin listesi

Örnek PDF Broşürü İsteyin: – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/atmospheric-water-generator-market-103321 

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Hız Katmak için Su Jeneratörlerine Akıllı Teknolojinin Gelişi

Sanayileşme ve kentleşmedeki artış, makinelerin doğal yaşam alanını alt etmesine neden oldu. Yeni binalar ve rekreasyon alanları için daha fazla alan sağlamak amacıyla tatlı su kaynaklarında azalma gözlemlenmiştir. Artan sanayileşme ve kentleşme ile birlikte tatlı su kaynaklarının seviyesindeki düşüş, atmosferik su üreticisi pazarının büyümesini destekleyen temel faktörlerdir. Bunun yanında çevre ve su güvenliği konusunda getirilen katı düzenlemeler de piyasanın lehine olacaktır.

Bununla birlikte, karbon ayak izindeki artış ve tüm konut, ticari ve endüstriyel sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yüksek elektrik üretimi gereksinimi, önümüzdeki yıllarda pazar için büyük zorluklar doğurabilir. Bununla birlikte, akıllı teknoloji, soğutma yoğuşmalı ıslak kurutma ve diğerleri gibi teknolojik yeniliklerin ortaya çıkışı, önümüzdeki yıllarda pazarda kazançlı büyüme fırsatları yaratmaya yardımcı olacaktır.

Endüstriyel Segment Yüksek Su Talebi Sayesinde Hakimiyet Kazandı

Atmosferik su üreticisi için küresel pazara, 2019’da kazanılan %74,5’lik pay ile uygulamaya göre segmentasyona dayalı endüstriyel bölüm hakimdir. Bu bölümün büyümesi, endüstrilerde ve üretim birimlerinde kullanılan büyük miktarda suya bağlanmaktadır. Büyük ölçekli endüstriler, artan su talebini karşılamak için artık atmosferik su üreticisi gibi ekonomik ve sürdürülebilir su çözümleri ediniyor.

Bölgesel Analiz-

Orta Doğu ve Afrika Aşırı Su Kıtlığı Nedeniyle Pazara Hakim Oldu

Orta Doğu ve Afrika’daki hava koşulları, su kıtlığından büyük ölçüde sorumludur. Bahsedilen bölgeler, günlük ihtiyaçlarını karşılamak için tuzdan arındırma tesislerine ve su şişelerine büyük ölçüde bağımlıdır. Bu bölgede havadan suya sistemlerin kullanılması, bu bölgenin daha ekonomik olarak daha içilebilir su üretmesine yardımcı olur. Bu nedenle, bu bölge 2019’da pazara hakim oldu ve önümüzdeki yıllarda da bunu sürdürmesi muhtemel.

Ek olarak, Kuzey Amerika 2019’da 217,8 milyon kazandı ve Asya Pasifik’in Güneydoğu Asya Ülkelerinde artan su kıtlığı sorunlarından sorumlu olan tahmin döneminde %21,1’lik bir CAGR’de yükselmesi bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/atmospheric-water-generator-market-103321 

Rekabetçi Peyzaj-

Lion’s Payını Kazanmak İçin Yeni Ürünler Tanıtan Şirketler

Bu pazarda faaliyet gösteren bazı şirketler yeni ürün lansmanları yapıyor ve bu nedenle en son teknolojiye büyük yatırımlar yapıyor. Diğer satıcılar, işbirliği içinde önemli gelirler elde etmek için ortak girişimlere ve ortaklıklara giriyor ve böylece pazar rekabetinde önemli bir açıklama yapıyor.

Atmosferik Su Jeneratörleri Pazarının Önemli Sektörel Gelişmeleri:

Aralık 2019 –  GENAQ Technologies SL, Orta Doğu’daki “The Big 5” adlı en büyük bina ve inşaat etkinliğinde hava jeneratörlerini sergiledi. Ayrıca S50 jeneratörünün tanıtımını yaptı ve hava ve su teknolojileri hakkında kısa bilgiler verdi .

Bu Pazarın Kilit Oyuncularından bazıları şunlardır:

 • Water-Gen Ltd. (Kuzey Karolina, ABD)
 • Akvosphere (Batı Bengal, Hindistan)
 • İçilebilir Hava Teknolojileri (Florida, ABD)
 • Eshara Suyu (Abu Dabi, BAE)
 • Water Technologies International, Inc. (Florida, ABD)
 • Temiz Dalga Ürünleri (ABD)
 • Atmosferik Su Jeneratörü, LLC (Florida, ABD)
 • GENAQ Technologies SL (Lucena, İspanya)
 • Zhongling Xinquan (Fujian) Hava İçme Suyu Technology Co., Ltd. (Fujian Eyaleti, Çin)
 • Atlantis Solar (New York, ABD)
 • Island Sky Corporation (Florida, ABD)
 • WaterMaker Hindistan Pvt. Ltd. (Maharashtra, Hindistan)
 • Çiğ Noktası İmalatı (British Columbia, Kanada)
 • PlanetsWater Ltd. (Londra, Birleşik Krallık)
 • Eurosport Active World Corporation (Florida, ABD)
 • Diğerleri

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın: – 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/atmospheric-water-generator-market-103321 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter