Brezilya deniz yağı pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 15.01 milyon ABD Dolarına ulaşması ve 2020 ile 2027 arasında %1.9’luk bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Bu, önümüzdeki yıllarda çevre dostu Brezilya deniz yağı ürünlerine yönelik artan talebe bağlanabilir. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından en son raporunda yayınlandı Rapor, pazarın 2019’da 14,17 milyon ABD doları seviyesinde olduğunu ve tahmin döneminde ivme kazanacağını belirtiyor.

ÖRNEK BİR PDF BROŞÜR EDİNİN

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/brazil-marine-lubricant-market-104286

Brezilya Deniz Madeni Yağ Pazarında Profili Bulunan En İyi Şirketlerin Listesi:

  • TOPLAM Brezilya (Brezilya)
  • ExxonMobil (ABD)
  • Repsol (İspanya)
  • Royal Dutch Shell plc (Hollanda)
  • UniMarine (Singapur)
  • Cockett Grubu (Singapur)
  • Chevron Deniz Yağları (ABD)
  • Idemitsu Kosan Co., Ltd. (Japonya)

Deniz yağları, gemi bileşenlerinin işleyişini geliştirmek için özel olarak benimsenmiştir. Brezilya deniz yağı talebi, bölgedeki gelişen su yolu taşımacılığı nedeniyle son derece yüksek. Bu yağlar, motorun aşınmasını ve aşınmasını önlemek için yüksek veya düşük sıcaklıklarda verimli bir şekilde çalışır.

Rapor Neleri İçeriyor?

Brezilya deniz yağları pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli büyüme faktörleri ve kısıtlamaları, fırsatları ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sağlar. Çeşitli metodolojileri kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklıklar, birleşmeler ve satın almalar ve şirketler tarafından 2020 ile 2027 arasında pazardaki güçlü yeri korumak için benimsenen işbirlikleri gibi stratejiler hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunar. 

BÖLÜMLEME

Deniz Silindir Yağı Segmenti 2019’da En Yüksek Pazar Payına Sahip Oldu

Ürüne dayalı deniz silindir yağı segmenti, 2019 yılında gelir açısından Brezilya deniz yağı payı pazarını elinde tuttu ve tahmin döneminde üstel bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, korozyon ve aşınmaya karşı koruma sağlamak için bu tip yağın giderek daha fazla benimsenmesi gibi faktörlere atfedilebilir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Büyümeyi Artırmak için Çevre Dostu Yağlayıcılara Artan Talep

Düşük kükürt içerikli yakıtlar üretmeye yönelik katı hükümet düzenlemeleri, üreticilerin çevre dostu Brezilya deniz yağlayıcı ürünleri üretmesine yol açmıştı. Biyo-bazlı yağlayıcılar polialkilen glikollerden, hayvansal yağlardan, sentetik esterlerden ve bitkisel yağlardan türetilir. Ek olarak, mükemmel ısıl kararlılık ve daha iyi performans sunarak işletme maliyetlerinin düşmesine ve yakıt verimliliğinin artmasına neden olurlar. Üstün yetenekleri nedeniyle, çevre dostu madeni yağa yönelik artan talebin, tahmin süresi boyunca Brezilya deniz madeni yağ pazarının büyümesini desteklemesi muhtemeldir.

REKABETÇİ PEYZAJ

Seçkin Şirketler Pazardaki Konumlarını Güçlendirmek İçin Ürün Lansmanlarına Odaklanıyor

Brezilya deniz yağları pazarı, konumlarını güçlendirmek için gelişmiş Brezilya deniz yağı ürünlerini piyasaya sürmeye odaklanan önde gelen şirketlerin varlığıyla güçleniyor. Diğer kilit oyuncular, son derece rekabetçi pazarda rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için ortaklık, birleşme ve satın alma ve işbirliği gibi stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

Nisan 2019 – SHELL MARINE, IMO 2020 yönetmeliklerine uygun yeni iki zamanlı motor silindir yağı Shell Alexia 40’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre, motor %0,5’lik düşük bir kükürt içeriğine sahiptir ve motor bileşenlerinin performansını optimize etmeye yardımcı olur.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/brazil-marine-lubricant-market-104286

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar