Küresel domuz yemi pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 148,17 milyar ABD Dolarına ulaşacağı ve 2020 ile 2027 arasında %3,06’lık bir CAGR sergilediği tahmin edilmektedir. Domuz sağlığı ve refahı ile ilgili artan endişeler, pazarın büyümesini hızlandıran çok önemli bir faktör olabilir. Tahmin dönemi, Fortune Business Insights’ı ” Domuz Yemi Pazar Büyüklüğü, Paylaşım & Endüstri Analizi, Türe Göre (Başlangıç ​​Yemi, Domuz Yemi ve Yetiştirme Yemi), Katkı Maddeleri (Vitaminler, Amino Asitler, Antibiyotikler, Enzimler ve Diğerleri) başlıklı bir raporda belirtir. ), Form (Pellets, Mash ve Crumbles) ve Regional Forecast, 2020 – 2027” , pazar büyüklüğü 2019’da 117,54 milyar ABD doları olarak gerçekleşti. Dünyanın çeşitli bölgelerinde yüksek kaliteli domuz etine yönelik artan talep, daha sonra fırsatlar yaratacaktır. Önümüzdeki yıllarda pazar için.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/swine-feed-market-103090

 

Covid-19’un ortaya çıkması tüm dünyayı şiddetle rahatsız etti. Kriz, çeşitli bölgelerdeki işletmeler üzerinde alışılmadık bir etkiye neden oldu. Bununla birlikte, hükümet girişimleri ve katı önlemler, bu son derece bulaşıcı virüsün yenmesine yardımcı olabilir. Çok sayıda endüstri, bu felaketten yükselmeye devam ediyor. Araştırma ekibimiz, küresel pandemi sırasında işletmelerin ayakta kalmasına yardımcı olmak için mevcut COVID verilerini analiz etti ve yeni taktik bilgiler içeren raporlar hazırladı.

Domuz yemi pazarına ilişkin raporda şunlar öne çıkıyor :

 • COVID-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisinin açıklayıcı analizi;
 • Kriz yönetimi için taktik içgörüler;
 • Piyasayı Etkileyen Faktörlerin Her Şey Dahil Değerlendirilmesi; ve
 • Tüm bölgeler ve pazardaki önde gelen oyuncular hakkında kapsamlı veriler

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Artırmak için Hayvan Refahına Artan Konsantrasyon

Organik et ürünlerine yönelik artan tüketici eğiliminin pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor. Hayvan refahı bilinciyle artan organik domuz eti üretimi piyasaya ivme kazandıracak. İyi yetiştirilmiş domuz etine yönelik artan talep, üreticileri üretim kapasitelerini artırmaya yöneltti ve bu da pazar için iyiye işaret edecek. Tüketiciler arasında jambon, domuz pastırması, pirzola ve aslan gibi çeşitli şekillerde artan domuz eti tüketimi, pazarın daha hızlı genişlemesini sağlayacaktır. Batı ülkelerinde domuz etinin artan popülaritesi, yakın gelecekte domuz ticaretini ve üretimini artıracaktır. 

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/swine-feed-market-103090

 

Pazar Kısıtlaması :

Küresel Pandemi Sırasında Azalan Et Tüketimi Pazar Büyümesini Düşürüyor

Koronavirüs salgını hayvan yemi sektörünü yoğun bir şekilde rahatsız etti. İşletmelerin ve faaliyetlerin geçici olarak kapatılması, domuz yemi pazarını birkaç kez tetikledi. Ayrıca et tüketimine ilişkin dedikoduların yaygınlaşması ve et tüketiminin toksik etkilerine ilişkin yanlış bilgilerin piyasaya çıkması da piyasayı olumsuz etkileyecektir. aynı şekilde, dünyanın çeşitli bölgelerindeki karantina nedeniyle tedarik zincirinin kesintiye uğraması da pazar büyümesini engelleyecektir. Ayrıca, COVID-19’un mevcut durumuyla ilişkili belirsizlik, sonuç olarak önümüzdeki yıllarda sektör için yeni zorluklar yaratacaktır.

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’te Pazar Yararına Tüketici Harcamalarının Artırılması

Asya Pasifik’teki pazar büyüklüğünün, Çin, Japonya, Güney Kore, Malezya gibi Asya ülkelerinde artan domuz eti tüketimi nedeniyle küresel pazardaki maksimum payı oluşturması bekleniyor. Ülkelerde domuz yemi kullanımının artması pazarın büyümesine olumlu katkı sağlayacaktır. İthalat ve ihracat faaliyetlerindeki artış bölge için yeni fırsatlar yaratacaktır. Üreticilerin düşük maliyetli üretime, gelişmiş dağıtım ağlarına ve yüksek kârlılığa odaklanması, Asya Pasifik’te pazar büyümesini destekleyecektir. Artan kentleşme ve tüketici harcamaları, tahmin döneminde pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacaktır. Kuzey Amerika’nın bölgedeki çok sayıda büyük oyuncunun varlığı nedeniyle tahmin döneminde önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Ekim 2018: Canadian Bio-Systems Inc. (CBS Inc.), Feed Science Platforms’un (FSP’ler) piyasaya sürüldüğünü duyurdu. FSP’ler kümes hayvanları, domuz, geviş getiren hayvanlar ve su ürünleri üretimine fayda sağlamak için son teknoloji biyo-tabanlı hayvan yemi teknolojisi çözümlerinden oluşan kapsamlı bir portföy sunmak üzere tasarlanmıştır.

Önemli Oyuncular :

 • Cargill Incorporated – Amerika Birleşik Devletleri
 • BASF SE – Almanya
 • Okçu Daniels Midland – Amerika Birleşik Devletleri
 • Novus International Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Nutreco NV – Hollanda
 • Lallemand Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Kent Beslenme Grubu – Amerika Birleşik Devletleri
 • Alltech Inc. – Amerika Birleşik Devletleri
 • Chr Hansen Holding A/S – Danimarka
 • Land O’Lakes Inc. – Amerika Birleşik Devletleri

İlgili Haberleri Okuyun:

smashscore.mn.co/posts/24529000

shaunbook.mn.co/posts/24529002

encourage-youth-ministry-uganda.mn.co/posts/24529007

network-2880936.mn.co/posts/24529010

hubvin.mn.co/posts/24529014

loveisthekey.mn.co/posts/24529016

tbc-coin.mn.co/posts/24529018

profilebook.mn.co/posts/24529020

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter