Küresel endüstriyel yalıtım pazarı, çeşitli faydalı özelliklere sahip olmasından ivme kazanmaya hazırlanıyor. Ekipmanı aşındırıcı ortamlardan koruma, çalışma verimliliğini artırma, soğuk yüzeylerde su yoğuşmasını veya buhar akışını önleme ve yüzey sıcaklıklarını kontrol etme yeteneğine sahiptir. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından gelecek bir raporda sunulmaktadır. Rapor ayrıca endüstriyel yalıtımların enerji israfını azaltmak için yaygın olarak kullanılır.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/industrial-insulation-market-102350

Bu Raporun Önemli Noktaları:

 • Önde gelen şirketler tarafından benimsenen önemli sürdürülebilirlik stratejilerine ilişkin ayrıntılı bilgiler.
 • Küresel pazarın tarihsel, tahmini ve mevcut boyutları.
 • Koronavirüs enfeksiyonunun endüstriyel yalıtım üretimi üzerindeki etkileri üzerine derinlemesine araştırma.
 • Pazar büyümesinin itici güçleri, engelleri, zorlukları, fırsatları ve dinamikleri hakkında ayrıntılı bilgi.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Enerji Üretimi Sektöründen Artan Talep Büyümeyi Artırıyor

Endüstriyel izolasyonlar, esas olarak enerji üretim sektöründen yüksek talep görmektedir. Ayrıca, kimya ve petrokimya gibi çok sayıda başka endüstriden de talepleri artıyor. Ayrıca, en verimli yalıtımların sağladığı süreç ekonomisini de yeniden şekillendirebilirler. Bununla birlikte, hammadde fiyatlarındaki sık değişiklikler, endüstriyel yalıtımların maliyetini doğrudan etkileyecek şekilde ayarlanmıştır. Ek olarak, çeşitli yalıtım malzemelerinin maliyetlerinde farklılıklar vardır. Bu nedenle, insanlar yavaş yavaş diğer mevcut alternatiflere doğru kaymaktadır. Bu faktörler, önümüzdeki yıllarda endüstriyel yalıtım pazarının büyümesini engelleyebilir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/industrial-insulation-market-102350

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik, Çin’deki Çok Sayıda Son Kullanıcının Varlığı Sayesinde Liderlik Edecek

Pazar coğrafi olarak Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Kuzey Amerika ve Latin Amerika’ya bölünmüştür. Bunların dışında Asya Pasifik’in en yüksek endüstriyel yalıtım pazar payını yaratarak önümüzdeki yıllarda lider olması bekleniyor. Bu büyüme, esas olarak Çin’de çok sayıda son kullanıcının varlığından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında, bu ülkenin hükümeti, emisyonları azaltmak için üreticiler hakkında çok sayıda katı yasa ve yönetmelik ortaya koyuyor. Tayland ve Hindistan gibi diğer ülkelerin, ekonomik faydalar için endüstriyel yalıtımların artan kullanımı nedeniyle yakın gelecekte önemli bir büyüme göstermesi muhtemeldir.

Kuzey Amerika’nın ise yerel piyasanın adil olgunluk seviyesiyle desteklenen düşük büyüme göstermesi bekleniyor. Ancak, yenilenebilir enerji kullanımının artmasıyla, bu bölgede ürünlere olan talep artacaktır. Latin Amerika, sosyo-ekonomik koşullardaki hızlı iyileşmelerin sağladığı yüksek büyüme sergileyecektir. Meksika ve Brezilya, bu bölgedeki pazarın büyümesine en büyük katkıda bulunanlardır. Brezilya hükümeti, ülkenin elektrik üretimi için yenilenebilir kaynaklara olan bağımlılığını artırmayı planladığını belirtti.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Diğer Şirketleri Satın Alarak Rekabet Avantajı Kazanmayı Amaçlıyor

Pazar, dünya çapında birkaç şirketin varlığı ile oldukça rekabetçi. Çoğu, pazarda rekabet avantajı elde etmek için birleşme ve satın alma stratejisini benimsiyor. Diğerlerinden bazıları, satışları artırmak için üretim kapasitelerini genişletmekle meşgul. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden ikisi yer almaktadır:

 • Haziran 2019 : ABD ve Avrupa merkezli tanınmış bir endüstriyel yalıtım üreticisi olan Knauf Insulation, Batı Avrupa’da bulunan Maden Taşyünü üretim tesisini genişletti. Artık 110 kilotondan fazla ürün üretebiliyor.
 • Ekim 2018 : Merkezi Fransa’da bulunan inşaat ve yüksek performanslı malzeme sağlayıcısı Saint Gobain, Avrupa merkezli elastomerik yalıtım malzemeleri üreticisi Kaimann’ı satın aldığını duyurdu. Bu satın alma, Saint Gobain’in Avrupa pazarındaki konumunu güçlendirmesine yardımcı olacaktır.

Fortune Business Insights™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm endüstriyel yalıtım üreticilerinin bir listesini sağlar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Johns Manville
 • rolan
 • Amerikan Taşyünü İmalatı, LLC
 • Aziz Gobain
 • Hollingsworth & Vose Şirketi
 • düğme yalıtımı
 • Taş Yünü İmalat Şirketi
 • Owens Corning
 • USG Şirketi
 • silah
 • Kingspan Grubu
 • Cabot Şirketi
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

İlgili Haberleri Okuyun:

Epoksi Reçine Pazar Geliri

Epoksi Reçine Pazar Talebi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter