Fortune Business Insights bir raporda, artan kağıt talebinin hipoklorit ağartıcı pazarı üzerinde muazzam bir etkisi olabileceğini belirtiyor: Pazar boyutunun, gelişen paketleme ve nakliye endüstrisi nedeniyle tahmin döneminde radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hypochlorite-bleaches-market-102182

COVID-19 Etkisi

Koronavirüs olayı, dünya genelinde çeşitli endüstrilerde büyük kayıplara ve aksamalara neden oldu. Bu sağlık felaketinin dünyadaki çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Aşağı yukarı, hemen hemen her sektörün bu salgından etkilendiği tahmin ediliyor.

Zamanın bu çok önemli ihtiyacında işletmeleri yükseltmek için sonsuz çaba sarf ediyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgının yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için muazzam faydalar sağlayabilir. 

Hipoklorit ağartıcı pazarına ilişkin rapor şunları içerir :

 • Pazara ilişkin olağanüstü görüşler
 • Segmentlerin titiz bir şekilde incelenmesi
 • Son gelişmeler ve sürücüler
 • Önemli oyuncular hakkında hayati bilgiler
 • baskın bölgeler
 • Anahtar geliştirme

Pazar Sürücüsü :

KLJ Organic ve Katar Endüstriyel Üretim Şirketi Arasında Pazarı Artırmak İçin Anlaşma

Şirketler arasında artan ortaklıklar ve birleşmelerin hipoklorit ağartıcı pazar büyümesinin büyümesini teşvik etmesi bekleniyor. Örneğin, Güney Asya’daki Plastifiyanlar ve Polimer bileşiklerinde en büyük üretici ve pazar lideri olan KLJ Organic, Qatar Industrial Manufacturing Company ile ortaklığını duyurdu. İşbirliği, her iki şirketin de Orta Doğu ve Körfez ülkelerindeki Klor-Alkali işlerini genişletmelerine yardımcı olacak. Şirketin ürün yelpazesinde kostik soda, kalsiyum klorür, sodyum hipoklorit ve hidroklorik asit bulunmaktadır.

Ayrıca, artan kağıt ve mukavva talebinin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Gazete kağıdı, kağıt mendil ve yazı kağıdı ve kartonlarda kağıt için artan uygulama, muhtemelen pazarın gelişimini teşvik edecektir. Ayrıca, dünya çapında artan ambalaj talebinin pazar için fırsatlar yaratması bekleniyor. Bununla birlikte, hipoklorit ağartıcıların toksik doğası, pazarın büyümesini azaltabilir. Kalsiyum hipoklorit ve sodyum hipoklorit, sırayla pazarın büyümesini engelleyebilecek aşındırıcı özellikler sergiler. Ayrıca, hipoklorite maruz kalmak ülserlere, ciltte ve gözlerde tahrişe ve mide-bağırsak sisteminde aşındırıcı hasara neden olabilir ve bu da pazarın büyümesini kısıtlayabilir.

Pazar Segmentleri :

En Büyük Payı Tutacak Kağıt ve Kağıt Hamuru

Ürün türüne göre pazar, sodyum hipoklorit, kalsiyum hipoklorit, lityum hipoklorit ve potasyum hipoklorit olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama, dezenfektan, su arıtma, kağıt ve kağıt hamuru, tekstil ve diğerlerine göre.  

Coğrafi açıdan, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/hypochlorite-bleaches-market-102182

Bölgesel Analiz :

Tekstil Endüstrisi Asya Pasifik’te Pazarı Güçlendirecek

Coğrafi olarak, küresel hipoklorit ağartıcı pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Bölgede büyüyen ilaç endüstrisi nedeniyle Kuzey Amerika’nın küresel hipoklorit ağartıcı pazarına hakim olması bekleniyor. Artan su arıtma endüstrisinin Kuzey Amerika’daki pazar için fırsatlar yaratması bekleniyor. Çin, seri kağıt üretimi nedeniyle bölgedeki hipokloritin önemli bir katkısıdır. Ayrıca, Hindistan ve Çin gibi ülkelerde gelişen tekstil endüstrisinin Asya Pasifik’teki pazarı genişletmesi bekleniyor. Tekstil ve ilaç endüstrisinde hipoklorit ağartıcılara yönelik yüksek talep nedeniyle Avrupa pazarının hızlı bir büyüme göstermesi bekleniyor. Orta Doğu &

Rapor, Hipoklorit Ağartıcılar Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor:

 • Aditya Birla Kimya
 • Arkema
 • Odyssey İmalat A.Ş.
 • Olin Corporation
 • Occidental Kimya Şirketi
 • yenilikçi
 • Tosoh Şirketi
 • Krevit & Şirketi
 • Nuryon
 • Shijiazhuang Xinlongwie Chemical Co. Ltd.
 • ShouguangTianwei Chemical Co., Ltd.

İlgili gönderileri okuyun:

Silikon Kaplı Kumaş Pazar Talebi

Brown Fused Alümina Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter