Otomotiv endüstrisinde artan kauçuk rengi tüketiminin pazarın sağlıklı büyümesine yardımcı olması bekleniyor, hafif malzemelere yönelik artan talebin tahmin döneminde pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Koronavirüsün neden olduğu felaket, dünyadaki her endüstrinin tedarik zincirini bozdu. Bu sağlık acil durumunun dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Aşağı yukarı, hemen hemen her sektörün bu salgından etkilendiği tahmin ediliyor.

Kauçuk renkli masterbatch pazarına ilişkin rapor şunları içermektedir :

 • Pazara ilişkin daha kapsamlı içgörüler
 • Seçkin oyuncular hakkında değerli veriler
 • Yükselen trendler
 • Bölgesel içgörüler
 • Piyasa sürücüleri ve kısıtlamalar
 • En son gelişme

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/rubber-color-masterbatch-market-103412

 

Pazar Sürücüsü :

Geliştirmeyi Desteklemek için Clariant AG’nin Üretim Tesisinin  Genişletilmesi

Kilit oyuncular, çeşitli endüstrilerin talebini karşılamak için üretim kapasitelerini genişletiyor ve bu da pazarın büyümesini teşvik edebilir. Örneğin, Şubat 2016’da özel bir kimya şirketi olan Clariant AG, dünya genelinde üretim kapasitesini artırmayı planladığını duyurdu. Bu genişleme, şirketin yalnızca ürün tekliflerini artırarak dünya çapında masterbatch’ler konusundaki görevini yerine getirmesini sağlayacaktır. Ayrıca, otomotiv endüstrisinde artan kauçuk rengi uygulamasının pazar için fırsatlar yaratması bekleniyor. Son kullanım endüstrilerinde devam eden yenilik ve hafif malzemelere olan talep, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine olumlu katkıda bulunabilir. Polimer hacim renklendirmesi için masterbatch’ler, esas olarak termoplastik polimerleri parlak renklere dönüştürmeye odaklanır. Araçların toplam ağırlığını azaltmak için metallerin plastik ve kauçuk bileşenlerle değiştirilmesi ihtiyacının pazar için kazançlı fırsatlar yaratması bekleniyor. Ancak, alternatiflerin mevcudiyetinin öngörülebilir gelecekte benimsemeyi kısıtlaması beklenmektedir.

Bölgesel Analiz :

Avrupa’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Hızlı Sanayileşme

Asya-Pasifik’in gelişen otomotiv endüstrisi sayesinde en büyük paya sahip olması bekleniyor. Japonya, Çin ve Hindistan’daki destekleyici hükümet düzenlemeleri, Asya Pasifik’teki pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olabilir. Avrupa’nın hızlı sanayileşme nedeniyle tahmin döneminde genişlemesi bekleniyor. Artan ihracat oranının bölgedeki pazara yön vermesi bekleniyor. Kuzey Amerika’nın rekabetçi iş durumu ve yüksek teknik yeteneklere sahip gelişmekte olan yerli şirketler nedeniyle muazzam bir şekilde yükselmesi muhtemeldir. Ortadoğu ve Afrika’nın, bölgelerin harcama gücü eksikliği nedeniyle yavaş bir büyüme hızı yaşayacağı tahmin ediliyor. Ayrıca sınırlı sayıda üreticinin bölgedeki büyümeyi daha da sınırlaması bekleniyor. Latin Amerika’daki pazarın, pazar nedeniyle durgun bir büyüme yaşaması bekleniyor’

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/rubber-color-masterbatch-market-103412

 

Anahtar Geliştirme

Nisan 2016: Amerikalı bir plastik bileşik malzeme üreticisi olan A. Schulman, Inc., Çin’deki renkli masterbatch tesisini genişletme planlarını açıkladı. Yeni tesis, şirketin renk katkı maddeleri üretmesine ve Çin pazarlarındaki ayak izini genişletmesine olanak sağlamak için inşa edildi.

Rapor, Küresel Kauçuk Renkli Masterbatch Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor :

 • Aron Evrensel Sınırlı
 • Prizma Renk Sınırlı
 • Hangzhou Xiaoluan Imp & Exp Co., Ltd
 • Evrensel Masterbatch LLP(UNICOL)
 • PT Baz Pankakarya
 • Thai Bamroong Chemicals Co., Ltd.
 • Shanghai Yuku Chemical Technology Co., Ltd.

İlgili Mesajlar:

Endüstriyel Boya Pazar Büyüklüğü

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Payı

Endüstriyel Boya Pazar Büyümesi

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Tahmini

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Analizi

Endüstriyel Boyalar Pazar Fırsatları

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları