Küresel poliolefin elastomer pazarı, elastomerler için sağlık sektöründen gelen talepteki sürekli büyümeden çekiş kazanmaya hazırlanıyor ve bu da endüstriyi büyümeye doğru yönlendirecek. Bu bilgi , “Polyolefin Elastomer Market, 2022-2029” başlıklı bir raporda bahsedilen Fortune Business Insights™ tarafından sağlanmaktadır . Gözlemlere göre, sağlık ve otomotiv endüstrilerinde poliolefinlerin artan talebi ve benimsenmesi nedeniyle pazar büyüklüğünün artması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/polyolefin-elastomer-market-105296

segmentler-

Poliolefin elastomerler tipine göre Polietilen, polipropilen, etilen propilen dien monomer olarak ikiye ayrılır.

Üretim yöntemine göre, pazar, enjeksiyonlu kalıplama, Ekstrüzyon kalıplama, Şişirme kalıplama, Dökme ve şişirilmiş film Ekstrüzyon, Köpük, Kalenderleme ve diğerlerine ayrılmıştır.

Uygulamaya göre pazar, yapışkan, kalıplanmış kauçuk ürünler, teller ve kablolar, otomotiv iç mekanları, filmler, tıbbi ekipman vb.

Nihai kullanım açısından, Otomotiv, Sağlık, Tüketim malları, Paketleme, Elektrik, Elektronik ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır.

Bölge bazında pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilebilir.

Rapor Kapsamı-

Rapor, piyasada meydana gelen tüm olası yönleri ve olayları kapsamayı amaçlamaktadır. Bu, poliolefin ailesi, onun ortaya çıkışı ve poliolefin endüstrisindeki son gelişmeler hakkında bilgi veren endüstri anlayışlarını içerir. Rapor, pazarın kayda değer katkısını ele alıyor. Ürün lansmanları, geliştirme, işbirlikleri ve birleşmelerin ayrıntılı bir profilini gösterir. Rapor ayrıca büyüme oranına ve geleceğe yönelik beklentilere de ışık tutuyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesine Yol Açan Poliolefin Elastomerlerdeki Değişim

Sağlık sektörünün poliolefin elastomerlere yönelik artan talebinin pazar büyümesine öncülük etmesi bekleniyor. Sağlık ve otomotiv endüstrisinde poliolefinlerin artan şekilde benimsenmesi, poliolefin elastomer pazarında büyük bir fayda olduğunu kanıtlıyor. Artık endüstrinin büyümesine katkıda bulunan farklı bir tıbbi uygulama yelpazesi tanıtıldı.

Bununla birlikte, bilgi ve uygulama eksikliği, poliolefin elastomer pazar payını engelleyecektir. Pazardaki fiyat değişimi pazar büyümesini engelleyebilir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/poliolefin-elastomer-market-105296

Bölgesel Görüşler-

İngiltere ve Almanya’yı Ambalaj Endüstrisinin Büyümesinde Başlıca Katkıda Bulunanlar Yapacak Poliolefinin Sürekli Ürün Kabulü

İngiltere ve Almanya, poliolefin elastomer pazarının büyümesine en çok katkıda bulunan ülkelerdir. Elektrik ürünleri ve elektronik endüstrisindeki hiç bitmeyen talep nedeniyle pazarın büyük bir artış göstermesi bekleniyor. Poliolefin ürünlerinin benimsenmesindeki sürekli artış, Avrupa’daki pazar büyümesinin ana nedeni olacaktır.

Latin Amerika, sürekli polietilenin benimsenmesiyle ambalaj endüstrisini destekleyecektir. Aynı zamanda, Orta Doğu ve Afrika, endüstrinin bu önemli büyümesine boyun eğmeyecektir.

Rekabetçi Peyzaj-

Baskın Oyuncular Büyümeye Katkı Sağlamak İçin Çok Çeşitli Ürün Lansmanlarına Odaklanıyor

Küresel poliolefin pazarı oyuncuları, rakipleriyle rekabet edebilmek için yeni ürün lansmanlarına odaklanıyor. Çok sayıda önde gelen oyuncu şu anda endüstrinin büyümesini hızlandıracak uygulanabilir ve yeni ürünleri piyasaya sürmeye odaklanıyor. Birçok önemli oyuncu, yeni ürün lansmanları için yeni teknikler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

  • Şubat 2020: Dow Packaging and Specialty Plastics tarafından yüksek performanslı afinite GA poliolefin Elastomerlerine Biyo-Bazlı afinite RE eklendi. Bu genişleme, Affinity RE’nin Henkel’in Technomelt markasının yakın tarihli Supra Eco sıcakta eriyen yapışkan hatlarında karbon ayak izini azaltmasında öncülük ediyor.

Pazarda Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi :

  • Exxon Mobil Şirketi.
  • LG Kimya.
  • LyondellBasell Industries Holdings BV.
  • Mitsubishi Kimya Holding A.Ş.
  • Mitsui Kimya.
  • Polmann Hindistan Ltd.
  • PolyOne Şirketi.
  • RTP Şirketi.

İlgili Haberleri Okuyun:

 

Epoksi Reçine Pazar Talebi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Alev Geciktirici Pazar Analizi

Alev Geciktirici Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter