Küresel sentetik mum emülsiyonu pazar büyüklüğünün, inşaat endüstrisinden boya ve kaplamalara yönelik artan talebin desteğiyle kayda değer bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, bu bilgiyi gelecek raporunda yayınladı. Ayrıca, kozmetik üretiminde sentetik mum emülsiyonunun artan kullanımının, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

Pazar Segmentasyonu:

Pazarı türe, uygulamaya ve bölgeye göre bölümlere ayırdık. Tür bazında pazar, LDPE, HDPE, Maleik Anhidrit Aşılı Polipropilen, Fischer Tropsch ve Diğerleri olarak ayrılmıştır. Ayrıca, uygulamaya dayalı olarak, pazar Boyalar ve Kaplamalar, Yapıştırıcılar ve Mastikler, Kozmetikler, Tekstiller ve Diğerleri olarak kategorize edilir. Son olarak, bölgeye göre pazar, Kuzey Amerika, Orta Doğu ve Afrika, Asya-Pasifik, Avrupa ve Latin Amerika’ya bölünmüştür.

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/synthetic-wax-emulsion-market-103468

 

Rapor Neleri İçeriyor?

Sentetik mum emülsiyonu için küresel pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin ayrıntılı analizini içerir. Ayrıca rapor, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analizlere ilişkin içgörüler sağlar. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını ve 2021 ile 2029 yılları arasında pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünler tanıtmak ve işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içerir. Ayrıca, araştırma analisti çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. Tahmin dönemi boyunca pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için SWOT ve PESTEL analizi gibi.

SÜRÜŞ FAKTÖRÜ

Boya ve Kaplama Endüstrisinden Artan Talep Büyümeyi Artırıyor

İnşaat endüstrisinde parlak, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı ve parlak boya ve kaplamalara yönelik artan bir tercihe tanık olunmaktadır. Bu tür özelliklere sahip olan sentetik mum emülsiyonlarının artan oranda benimsenmesinin yanı sıra, blokaj ve çizilmeye karşı koruma sağlamanın, ürünün dünya çapında talebini artırması bekleniyor. Ayrıca, kozmetikte mum emülsiyonlarının artan şekilde benimsenmesinin, önümüzdeki yıllarda küresel sentetik mum emülsiyonu pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Rapor Amacı ve Kapsamı:

 • Raporda, coğrafi kapsam, segmentasyon ve kilit oyuncuların finansal performansına dayalı olarak pazara genel bir bakış sunulmaktadır.
 • Rapor, tahmin döneminin sonuna kadar tahmini pazar büyüklüğünü sunar. Ayrıca, tarihsel ve güncel pazar büyüklüğü de raporda incelenmektedir.
 • Çeşitli göstergelere dayalı olarak, verilen tahmin dönemi için Yıllık büyüme (%) ve bileşik yıllık büyüme oranı (CAGR) sunulmaktadır.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik Hakim Kalacak; Büyümeye Yardımcı Olan Yerleşik Üreticilerin Varlığı

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in baskın kalması ve tahmin süresi boyunca gelir açısından en büyük küresel sentetik mum emülsiyonu pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki büyük üreticilerin varlığından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, inşaat sektöründen boya ve kaplamalara yönelik yüksek talebin Asya-Pasifik pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi muhtemeldir.

Avrupa pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, otomotiv, inşaat, boyalar ve kaplamalar vb. gibi çeşitli endüstriyel uygulamalar için sentetik mum emülsiyonlarına olan yüksek talep gibi faktörlere atfedilebilir.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/synthetic-wax-emulsion-market-103468

 

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Tesis Genişletmeye Odaklanıyor

Pazar, kozmetik, otomotiv ve inşaat gibi endüstriyel uygulamalarda artan ürün talebini karşılamak için tesislerini genişletmeye odaklanan büyük şirketlerin varlığıyla konsolide oluyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, 2021 ve 2029 yılları arasında pazar büyümesine katkıda bulunacak ortaklık, birleşme ve satın alma ve işbirliği gibi stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme:

 • Mayıs 2019 – ExxonMobil, Teksas kimyasal projesini petrol ve petrol bazlı özel ürünler için genişletti. Genişleme, küresel pazardaki konumunu sağlamlaştırmayı ve ayak izini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

 • BASF SE
 • Altana AG
 • Sasol Ltd.
 • Lubrizol Şirketi
 • ExxonMobil Şirketi
 • Wacker Kimya AG
 • Diğerleri

İlgili gönderileri okuyun:

Nanokompozitler Pazar Büyüklüğü

Nanokompozitler Pazar Payı

Nanokompozitler Pazar Büyümesi

Nanokompozitler Pazar Tahmini

Nanokompozitler Pazar Analizi

Nanokompozitler Pazar Fırsatları

Nanokompozitler Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları