Küresel vulkanize fiber levha pazarı, yüksek sıkıştırma ve çekme gücü, güçlü ark direnci, mükemmel ısı, soğuğa dayanıklılık ve yüksek mekanik mukavemet sağlama yeteneğinden ivme kazanmaya hazırlanıyor. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi yakında yayınlanacak olan bir raporda yayınladı, Rapor ayrıca vulkanize fiber levhaların çoğu sıcaklık ve yağa dayanıklı olduğunu belirtiyor. Ayrıca standart araçlarla verimli bir şekilde geliştirilebilirler.

Küresel pazarda bulunan tüm ünlü vulkanize fiber levha üreticilerinin listesi:

 • Sağdan Nuttall
 • ITEN Endüstrileri
 • RRL İhracat
 • Franklin Elyafı
 • Lamitex Şirketi
 • Xuchang Chengrui Yalıtım Malzemesi
 • Oliner Elyaf
 • ESPE İmalat A.Ş.
 • Elyaf Malzemeler A.Ş.
 • Polimer Plastikler
 • Emco Endüstriyel Plastikler
 • Diğer önemli pazar oyuncuları

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/vulcanised-fibre-sheet-market-103086

 

Bu Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, bölgeleri, son kullanıcıları, teknolojileri, türleri ve uygulamaları içeren bu pazarın belirleyici bölümlerini inceliyor. Satış hacmini, büyüme beklentilerini, gelir payını ve talebi dikkate alarak her bir segmentin performansını ve önemini detaylandırır. Buna ek olarak, müşterilerin iş büyümeleri için doğru segmenti seçmelerine rehberlik etmek için pazar büyüklüğünü doğru bir şekilde belirlemelerine yardımcı olacaktır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak İçin Akıllı Telefonlar ve Oyun Konsollarına Yönelik Artan Talep

Oyun konsolları, ev aletleri, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar gibi elektrikli ve elektronik cihazlara olan talep her geçen gün artıyor. Vulkanize fiber levhalara olan ihtiyacı artıracak şekilde ayarlanmıştır. Hafiftirler, yüksek mukavemete, esnekliğe ve sertliğe sahiptirler. Ancak bu ürünlerin üretim süreci yüksek maliyetler içermektedir. Yakın gelecekte vulkanize fiber levha pazarının büyümesini engelleyebilir.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik’te Büyümeyi Hızlandırmak için Elektronik Cihazların Üretimi ve Satışında Artış

Coğrafi olarak, Asya Pasifik’in en büyük vulkanize fiber levha pazar payını oluşturarak önümüzdeki yıllarda lider konumunu sürdürmesi muhtemeldir. Bu büyüme, artan harcanabilir gelirler ve bu bölgede yaşayan insanların değişen yaşam tarzları nedeniyle elektronik cihazların artan kullanımı ve üretiminden kaynaklanmaktadır. Öte yandan, Kuzey Amerika, hızlı sanayileşme nedeniyle bölgedeki yüksek elektrik yalıtımı talebiyle desteklenen istikrarlı bir büyüme sergilemeye hazırlanıyor. Ayrıca, otomotiv endüstrisinde vulkanize fiber levhaların artan kullanımı bu bölgedeki büyümeyi destekleyecektir.

Avrupa’da, kablosuz teknoloji geliştirmek için artan rekabet ve otomobil parçalarının daha yüksek çıktısı büyümeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bu bölgede yaşayan insanların artan gelir fazlası büyümeyi hızlandıracak. Son olarak, Orta Doğu ve Afrika’nın otomotiv sektöründe vulkanize fiber levhaların artan kullanımıyla önemli ölçüde büyümesi bekleniyor.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/vulcanised-fibre-sheet-market-103086

 

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Rakipleriyle Rekabet Edebilmek İçin Benzersiz Ürünler Sunmaya Odaklanıyor

Küresel pazarda bulunan önde gelen şirketler, yeni vulkanize fiber levhaları piyasaya sürerek rekabet avantajı elde etmeye çalışıyor. Ayrıca, konumlarını güçlendirmek için satın alma ve işbirliği stratejilerine giriyorlar. Aşağıda önemli endüstri gelişmelerinden biri yer almaktadır:

 • 2015 : Oliner Fiber, Vulcanex adlı vulkanize fiber levhalar kategorisindeki en son ürün serisini piyasaya sürdü. Pazarlanabilir vulkanize elyafla karşılaştırıldığında, daha yüksek yapısal doğruluğa sahiptir, daha pürüzsüzdür ve neme karşı daha dirençlidir. Bu lansman, şirketin pazardaki konumunu güçlendirmesine yardımcı olacaktır.

İlgili gönderileri okuyun:

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Büyüklüğü

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Payı

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Büyümesi

Sıvı Atık Yönetimi Piyasa Tahmini

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Analizi

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Fırsatları

Sıvı Atık Yönetimi Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]ssinsights.com

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları