Küresel yapışmaz pişirme kapları pazarının , artan gıda tüketimiyle desteklenen öngörülebilir gelecekte önemli ürün satışları sergilemesi bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights’ın ” Yapışmaz Tencere Pazarı, 2022-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Küresel olarak artan nüfus, yerel ve uluslararası düzeyde bir göç modeli oluşturmaktadır. Göç eden bu nüfus, çeşitli bölgelere kalıcı veya geçici olarak yerleşir ve yemek pişirmek için tesislere ihtiyaç duyar. Bu aynı zamanda, geleneksel yangın sobalarına kıyasla güvenliği nedeniyle, büyüyen otel ve restoran işletmesinde ürün kullanımını da artırıyor.   

COVID-19 Etkisi

Düşen Ürün Talebi Nedeniyle Pandemi Ortasında İstikrarsız Pazar Büyümesi

Piyasa, koronavirüs pandemisinin neden olduğu karantina sırasında karışık bir gelişme yaşadı. Bir yandan, üretimin yanı sıra kilitlenme sırasında yemek yemenin kısıtlanması nedeniyle restoran satışları büyük kayıplar yaşadı. Öte yandan, paket servisler kapatıldı ve bu da birçok insanın evde yemek pişirmeye başlamasına neden oldu. Bu nedenle sektör, karantina kısıtlamaları nedeniyle son kullanıcılarından talep gördü. Sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırılırken, yapışmaz pişirme kaplarının ticari kullanımının büyük bir talep görmesi muhtemeldir.

Fortune Business Insights™, şu anda Covid-19 pandemisinin piyasa üzerindeki etkisini azaltmaya çalışan tüm yapışmaz tencere pazarı şirketlerini listeliyor:

 • Madeni Para Tencere
 • Farberware Lisans Şirketi, LLC
 • Bradshaw Uluslararası, Inc.
 • Meyer Şirketi
 • Berndes

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/non-stick-cookware-market-10506

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, yapışmaz pişirme kapları endüstrisinde mevcut olan en son teknolojilerin tümü hakkında ayrıntılara sahiptir. Sektörde gerçekleştirilen teknolojik gelişmeler ve bununla ilişkili potansiyel fırsatlar vurgulanmıştır. Rapor, pazarın zorluklarını belirlemekte ve bunlara çeşitli çözümler önermektedir. Ayrıca büyümeyi teşvik eden faktörlerden, kısıtlamalardan, tüketim modelinden, dağıtım kanallarından ve pazarla ilgili diğer tüm hayati bilgilerden bahseder.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Pazar Büyümesine Yardımcı Olması İçin Küresel Olarak İkram Hizmetlerinin Artırılması

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yemek ikram hizmetlerinin popülaritesi artıyor ve bunun da yapışmaz tencere pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Örneğin, Çevre, Gıda ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından Kasım 2020’de yayınlanan verilere göre, Birleşik Krallık’ta konut dışı catering endüstrisi 2018’de 48,13 milyar ABD doları değerindeydi.

Ek olarak, Airbnb, Flip Key ve Go to Home gibi artan sayıda kiralık ev hizmetleri, misafirleri için yemek pişirme olanaklarına sahip bile tam mobilyalı kuruluşlar sunmaktadır. Bunlar, şu anda pazar büyümesini artıran önde gelen faktörlerdir.

Bölgesel Görüşler

Yiyecek ve İçecek Sektörünün Satışa Yardımcı Olması İçin Genişletilmesi

Kuzey Amerika’nın 2028 yılına kadar hayati bir yapışmaz pişirme kapları pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki artan restoran ve paket servis restoranlarından kaynaklanmaktadır. Ayrıca bölge, pazar büyümesine önemli katkı sağlayan yemek pişirme şovlarının önde gelen tüketicilerinden biridir.

Asya Pasifik’in yakın gelecekte oldukça büyük bir ürün büyümesi sergileyeceği tahmin ediliyor. Bu, hızlı kentleşmenin bir sonucu olarak mutfak gereçleri ürünlerine yapılan harcamaların artmasıyla bağlantılıdır. Ayrıca, bölgenin önde gelen oyuncuları, yerel tüketicilerin tüketici tabanlarını büyütmeleri için bilinçli olarak uygun maliyetli ürünler sunuyor.

Pazar Segmentasyonu

Malzeme türüne göre, yapışmaz pişirme kapları pazarı Teflon kaplamalı, anotlanmış alüminyum kaplamalı, seramik kaplamalı, emaye kaplamalı demir kaplamalı ve diğerlerine bölünmüştür. Nihai kullanıma dayalı olarak, pazar konut ve ticari olarak ikiye ayrılır. Satış kanalına göre pazar, süpermarket/hipermarket ve e-ticaret mağazalarına ayrılmıştır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/non-stick-cookware-market-10506

Küresel Yapışmaz Pişirme Gereçleri Pazar Araştırması/Analiz Raporu, aşağıdaki Sorularınızın Yanıtlarını İçerir:

 • Yapışmaz Pişirme Gereçlerinde Hangi Üretim Teknolojisi Kullanılır? O Teknolojide Ne Gelişmeler Oluyor? Bu Gelişmelere Hangi Trendler Neden Oluyor?
 • Bu Yapışmaz Tencere Pazarında Küresel Kilit Oyuncular Kimlerdir? Şirket Profilleri, Ürün Bilgileri ve İletişim Bilgileri nelerdir?
 • Yapışmaz Tencere Pazarı Küresel Pazar Durumu Neydi? Yapışmaz Pişirme Gereçleri Pazarının Kapasitesi, Üretim Değeri, Maliyeti ve Kârı Neydi?
 • Yapışmaz Tencere Sektörünün Mevcut Pazar Durumu Nedir? Bu Sektörde Hem Şirket Hem de Ülke Bazında Pazar Rekabeti Nedir? Yapışmaz Tencere Pazar Trendlerinin Uygulamalar ve Çeşitleri Dikkate Alınarak Pazar Analizi Nedir?
 • Küresel Yapışmaz Tencere Sektörünün Kapasite, Üretim ve Üretim Değeri Açısından Öngörüleri Nelerdir? Maliyet ve Kar Tahmini Ne Olacak? Pazar Payı, Arz ve Tüketim Ne Olacak? İthalat ve İhracat ne durumda?
 • Upstream Hammaddeler ve Downstream Sanayi tarafından Yapışmaz Tencere Pazar Zinciri Analizi Nedir?
 • Yapışmaz Tencere Sektörüne Ekonomik Etkisi Nedir? Global Yapışmaz Tencere Analizi Sonuçları Nelerdir? Küresel Yapışmaz Tencere Geliştirme Trendleri Nelerdir?
 • Yapışmaz Tencere Pazarının Pazar Dinamikleri Nelerdir? Zorluklar ve Fırsatlar Nelerdir?
 • Yapışmaz Tencere Sektörü için Giriş Stratejileri, Ekonomik Etkiye Karşı Önlemler ve Pazarlama Kanalları Ne Olmalı?

Rekabetçi Peyzaj

Daha İyi Pazar Görüntüleri Elde Etmek İçin Ürün İnovasyonuna Odaklanacak Kilit Oyuncular

Sektördeki rekabet ortamının önde gelen şirketleri, ürün yeniliğine odaklanıyor. Açık hava etkinliklerinin artan miktarı, bu etkinliklere uygun ürünleri talep etmektedir. Buna ek olarak, üreticiler tüketicilere uygun fiyat aralığı ve ürün yelpazesi sunmaya çalışıyor. Ayrıca, özellikle dış ortamda taşınabilirlik için piyasaya sağlam ancak hafif yapışmaz pişirme kapları sunmak için malzemelerle deneyler yapıyorlar. Bahsedilen faktörler, şirketlerin rakiplerine karşı üstünlük kazanmasına sürekli olarak katkıda bulunmaktadır.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/non-stick-cookware-market-10506

İlgili Haberleri Görüntüle:

www.wboc.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.newschannelnebraska.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.rfdtv.com/story/46744426/saç kurutma makinesi-market-to-sergi-monumental-büyüme-küresel-yükselen-sayılar-of-hair-salons-to-yakıt-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.wicz.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.wrde.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.snntv.com/story/46744426/saç kurutma makinesi-market-to-sergi-monumental-büyüme-küresel-yükselen-sayılar-of-hair-salons-to-yakıt-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.americanrodeo.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.thecowboychannel.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.yournewsnet.com/story/46744426/hair-dryer-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

www.newjerseynewsnetwork.com/story/46744426/saç kurutma makinesi-market-to-exhibit-monumental-growth-globally-rising-numbers-of-hair-salons-to-fuel-market-expansion-says- servet-iş-sezgi

 

 

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter