Uçak yakıt sistemi pazarı, yakıt deposundan uçak motoruna sürekli temiz yakıt akışına yönelik artan ihtiyaçtan çekiş kazanacak. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Uçak Yakıt Sistemi Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Uygulamaya Göre (Askeri, Ticari, İHA), Motora Göre (Jet uçak motoru, Helikopter motoru, Turboprop motor) başlıklı bir raporda verilmektedir. , İHA motoru), Türe Göre (Yerçekimi beslemeli yakıt sistemi, Yakıt enjeksiyon sistemi, Pompa besleme sistemi), Bileşene Göre (Yakıt deposu, Yakıt valfi, Yakıt pompası, Yakıt filtresi, Yakıt göstergesi, Yakıt hattı) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029Rapor ayrıca, uçak yakıt sistemlerinin, uçağın karmaşıklığına ve boyutuna bağlı olarak çeşitli tiplerde olduğunu belirtiyor. Pompa besleme sistemleri, yakıt enjeksiyon sistemleri ve yerçekimi beslemeli yakıt sistemleri, en yaygın olarak kullanılan uçak yakıt sistemlerinden bazılarıdır.

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/aircraft-fuel-system-market-102591

 

Fortune Business Insights™, küresel pazarda faaliyet gösteren tüm önde gelen uçak yakıt sistemi sağlayıcılarının bir listesini sunar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Eaton Şirketi (ABD)
 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • Triumph Group Inc. (ABD)
 • GKN PLC (İngiltere)
 • Parker Hannifin Şirketi (ABD)
 • United Technologies Corporation (ABD)
 • Woodward Inc. (ABD)
 • Diğer tanınmış şirketler

 

Endüstrinin Uçak Motorlarına Sürekli Temiz Yakıt Akışına Artan İhtiyacından Kazanacağı

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İHA’ların Büyümeyi Hızlandırması İçin Yüksek Talep

İnsansız hava araçlarına (İHA) yönelik artan talep, artan uçak teslimatları ve uygun maliyetli uçakların benimsenmesi, uçak yakıt sistemi pazarının büyümesinin ana itici güçleridir. Ayrıca, hafif uçak yakıt sistemlerinin dünya çapındaki hızlı gelişimi, yakın gelecekte pazarı olumlu yönde etkileyecektir. Ancak günümüzde uçak operatörleri, petrol fiyatlarındaki sık değişikliklerle başa çıkmak için yakıt verimli motorlar geliştiriyorlar. Bu faktör, önümüzdeki yıllarda uçak yakıt sistemi pazarının büyümesini engelleyebilir.  

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Pazar dinamikleri ve fırsatlar nelerdir?
 • Hangi şirketler pazardaki en büyük geliri elde edecek?
 • Uçak yakıt sistemlerinin satışlarını artırmak için kilit şirketler tarafından benimsenen stratejiler nelerdir?
 • Küresel pazarda en yüksek büyümeyi hangi bölge sergileyecek?

Asya Pasifik’te Büyümeyi Sürdürmek İçin Çin ve Hindistan’da Artan Askeri Harcamalar

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Destekleyen Birkaç Üreticinin Varlığı

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika’nın en büyük uçak yakıt sistemi pazar payını oluşturarak tahmin dönemi boyunca hakim olması bekleniyor. ABD, havacılık endüstrisi için en büyük üretim merkezi olarak kabul edildiğinden, bu büyümeye büyük ölçüde katkıda bulunmaya hazırlanıyor. Bu ülkede çok sayıda küçük ölçekli hammadde tedarikçisi, MRO oyuncusu ve üretici bulunmaktadır.

Asya Pasifik’in ise önümüzdeki beş yıl içinde gerçekleşmesi muhtemel artan uçak teslimatları nedeniyle önemli ölçüde büyümesi bekleniyor. Ayrıca, Hindistan ve Çin gibi ülkelerde orduya yapılan harcamaların artması, bu bölgedeki büyümeyi hızlandıracaktır. Avrupa, bu bölgedeki Cobham, Safran ve Meggit gibi endüstri devlerinin varlığıyla istikrarlı bir şekilde büyüyecekti.

Uçak Yakıt Sistemi Pazarı Dünya Çapında Hafif Sistemlerin Gelişiminden Olumlu Etkilenecek

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Şirketler Uçaklarını Yeni Özelliklerle Yükseltmeyi Hedefliyor

Uçak yakıt sistemleri pazarı, dünya çapında çok sayıda şirketin mevcudiyeti nedeniyle oldukça parçalıdır. Çoğu, halihazırda mevcut uçaklarını benzersiz yakıt sistemleriyle yükselterek rekabeti yoğunlaştırmaya çalışıyor. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Ocak 2020 : Tanınmış bir turizm operatörü olan Maverick Helicopters, Heli-Expo 2020’de 34 EC130 B4 helikopterinin tamamını yükseltme planlarını açıkladı. Şirket, bu helikopterleri Airbus çarpışmaya dayanıklı yakıt sistemi ile donatacak.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/aircraft-fuel-system-market-102591

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar