Askeri uygulamalarda GPS Teknolojisine artan talep nedeniyle, küresel anti-parazit pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Pazar hakkında daha fazla bilgi Fortune Business Insights’ın “ Karışıklık Önleme Pazar Büyüklüğü, Hisse & Endüstri Analizi, Alıcı Türüne Göre (Askeri ve Devlet Derecesi, Ticari Taşıma Derecesi), Tekniğe Göre (Sıfırlama Sistemi, Işın Yönlendirme Sistemi, Sivil Sistem), Uygulamaya Göre (Uçuş Kontrolü, Gözetleme ve Keşif, Konum, Seyrüsefer ve Zamanlama), Son Kullanıcıya Göre (Askeri, Sivil) ve Bölgesel Tahmin, 2022-2029.”

COVID-19 pandemisi dünya üzerinde yıkıcı etkiler yarattı. Bu ani ve hızlı sağlık krizinden dünyanın dört bir yanındaki işletmeler etkileniyor. Ancak, yakında bu zor aşamayı geçmeyi umuyoruz. Çeşitli hükümetlerden ve birçok şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Kısacası, hemen hemen her sektör bu salgından etkileniyor. Fortune Business Insights, bu COVOD-19 pandemisine rağmen farklı pazarların gelir elde etmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyor. Niteliksel ve niceliksel analizimize dayanarak, gelecekte önceden plan yapmanıza yardımcı olmak için çeşitli sektörlerde yeni koronavirüs salgınının etki analizini sunuyoruz.

Örnek Rapor PDF İsteyin –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/anti-jamming-market-102594

 

Raporun Kapsamı Nedir?

Rapor, pazarın ve sürücüler, kısıtlamalar, yaklaşan fırsatlar ve olası zorluklar gibi büyüme parametrelerinin derinlemesine bir analizini sunar. Piyasanın rekabet ortamından bahseder ve piyasadaki önemli oyuncuların isimlerini listeler. Rapor ayrıca önemli endüstri gelişmelerini ve diğer trend faktörlerini de listeliyor.

Raporda Profili Yer Alan Şirketlerin Listesi:

 • Furuno Electric Company Ltd.(Japonya)
 • Collins Aerospace, bir United Technologies şirketi (ABD)
 • Raytheon Şirketi (ABD),
 • BAE Systems plc (İngiltere)
 • U-Blox Holding AG (İsviçre)
 • Mayflower Communications Co. Inc. (ABD)
 • Infinidome Ltd. (İsrail)
 • Novatel Inc. (Kanada)
 • Harris Şirketi (ABD)
 • Cobham PLC (İngiltere)
 • Diğerleri

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Büyümeyi Artırmak için Teknolojik Olarak Gelişmiş GPS Altyapısının Geliştirilmesi

Küresel parazit önleyici pazar büyümesini artıran birçok faktörden biri, teknolojik olarak gelişmiş GPS sistemlerine artan talebi ve GPS altyapısını iyileştirmek için sürekli yatırımı içerir. Buna ek olarak, çeşitli elektronik cihazlardan gelen dış gürültünün parazitlerini azaltma ihtiyacının artması da pazarın büyümesine ivme kazandıracaktır.

Olumsuz tarafı, Hassas Arazi Destekli Navigasyon (PTAN) gibi GPS için alternatif seçeneklerin mevcudiyetinin, tahmin döneminde pazar büyümesine engel olması bekleniyor. Bununla birlikte, çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere askeri sektörlerden gelen sıkışma önlemeye yönelik artan talebin, uzun vadede pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması bekleniyor.

Raporda Özelleştirme için bize ulaşın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/anti-jamming-market-102594

 

segmentasyon-

Sıkışma Önleme Pazarının Ayrıntılı Segmentasyonu:

Küresel parazit önleme pazarı, alıcı, teknikler, uygulama, son kullanıcı ve bölge temelinde gruplandırılmıştır. Alıcı bölümü, ticari ulaşım sınıfı, askeri ve hükümet sınıfı olarak ikiye ayrılır. Teknik segment nulling sistemi, kiriş yönlendirme sistemi ve sivil sistem. Uygulama açısından, pazar, yaralı tahliyesi, hedefleme, konum, navigasyon ve zamanlama, gözetleme ve keşif, uçuş kontrolü ve diğerlerine ayrılmıştır. Son kullanıcılar arasında pazar, sivil ve askeri olarak ikiye bölünmüştür.

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika’nın Hakimiyeti Ortaya Çıkarmasına Yardımcı Olan Önemli Oyuncuların Varlığı

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika, Novatel Inc., Raytheon Company, Harris Corporation ve diğerleri gibi büyük oyuncuların varlığı nedeniyle önemli bir sıkışma önleyici pazar payına sahiptir. Bunun yanı sıra, ABD ordusuyla güçlü askeri ticaret ilişkilerinin, bu bölgenin önümüzdeki yıllarda pazara hakim olmaya devam etmesine yardımcı olması bekleniyor.

Öte yandan, Asya Pasifik pazarının, savunma sektörüne yapılan harcamalardaki artış ve GPS anti-parazit çözümlerinin verimli fiyatlarla genişletilmesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Ayrıca, ticari sektör tarafından GPS teknolojisinin artan oranda benimsenmesi nedeniyle Avrupa pazarı da önümüzdeki yıllarda kayda değer bir büyümeye tanık olacaktır.

Rekabetçi Peyzaj-

Birleşme ve Satın Alma Stratejileri – Oyuncuların Temel Amacı

Karıştırma önleme pazarının bazı satıcıları, pazar rekabetinde rekabet avantajı elde etmek için gelişmiş dijital süreç prototipleri oluşturmaya odaklanıyor. Diğer bazı oyuncular, pazar rekabetinde güçlü bir dayanak sağlamak için ortak girişimler, birleşmeler ve satın almalar ve ortaklıklar gibi işbirlikçi stratejiler benimsiyor.

Sektörel Gelişmeler

Haziran 2018 – İsrail Havacılık ve Uzay Sanayii (IAI) ve Honeywell, entegre bir navigasyon sisteminin geliştirilmesi için stratejik bir işbirliğine girdi. Bunun arkasındaki temel amaç, sinyalde harici parazit olasılığını azaltmaktır.

Kasım 2018 – Savunma ve havacılık şirketi SEAKR Engineering tarafından ABD Hava Kuvvetleri’ne (USAF) uydu iletişiminde kullanılmak üzere uzay dijital işlemesi için gelişmiş prototipler inşa etmek üzere bir sözleşme verildi.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/anti-jamming-market-102594

 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
9. Kat, Simge Kulesi,
Baner-Mahalunge Yolu,
Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar