Kozmetik ve AMP’deki çinko tozu için artan talep; Kişisel bakım endüstrilerinin pazarın sağlıklı bir büyümesini ilerletmesi, devletlerin fortune iş görüşlerini ve ldquo; Çinko Toz Piyasası Boyutu, Share Endüstri analizi, not (kimyasal sınıf çinko tozu, boya derecesi çinko tozu, diğerleri), son kullanımla (kimya endüstrisi, boya endüstrisi, ilaç endüstrisi, kozmetik ve amp; kişisel bakım, diğerleri) ve bölgesel tahmin, 2020-2028 . & rdquo; PROSPERING KOZMETİKLERİ Kişisel bakım endüstrisinin pazarın büyümesini sağlaması bekleniyor.

Saatin bu önemli ihtiyacı olan işletmeleri yükseltmek için sonsuz çabalar yapıyoruz. Uzmanlığımız ve tecrübemiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için muazzam yararlar sunabilir.

çinko tozu :

içeren rapor

 • piyasaya çıkan olağanüstü bilgiler
 • Segmentlerin özenli incelemesi
 • Son gelişmeler ve şoförler
 • Anahtar oyuncular hakkında hayati bilgi
 • baskın bölgeler

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/zinc-dust-market-103017

Rusya-Ukrayna Savaşı Etkisi
Rusya-Ukrayna savaşı, Avrupa’nın Çinko Toz Pazarı dinamiklerini sonsuza kadar değiştirebilir. Ayrılık, Soğuk Savaş’ın zor durumunu yeniden canlandırdı ve Avrupa’yı büyük bir askeri çatışmanın eşiğine getirdi. Ukrayna’daki Rus saldırganlığı, küresel manzarayı iş açısından yeniden tanımladı. Küresel Çinko Toz Pazarı, COVID-19 pandemisinin yol açtığı tahribattan kurtulurken, Rusya-Ukrayna savaşı birçok sektör paydaşını şüpheci hale getirdi.

Avrupa Birliği, Rusya’dan nükleer yakıt ithalatını durdurmak ve Rusya’nın en büyük borç verenlerini SWIFT bankacılık sisteminden hariç tutmak da dahil olmak üzere Rusya’ya karşı daha fazla yaptırım için bastırıyor. Ayrıca, Rusya da çoğu AB ülkesine benzer yaptırımlar uyguladı. Savaş krizi ve yaptırımlar küresel yatırım, ticaret ve ekonomik faaliyet üzerinde baskı yarattı.

pazar sürücüsü :

zochem’in gelişimini yoğunlaştırmak için çinko oksitle elde etme

Temel oyuncular arasındaki artan devralmalar ve ortaklıklar piyasa üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Örneğin, Eylül 2017’de Zinko Oksit LLC, Zindem, Çinko Tozu üreticisi edindiğini açıkladı. Bu, Çinko Oksit LLC’nin satış ağını ve Kuzey Amerika’daki tesislerini genişletmeye yardımcı olacaktır. Aynı şekilde, Ocak 2019’da, Atersian Yatırım Ortakları ABD çinko, çinko tozu ve çinko oksit üreticisinin satın alındığını açıkladı. Bu devralma, hem şirketlerin hem de yerel ve uluslararası pazarlardaki genişlemedeki şirketlere yardımcı olacaktır. Ayrıca, Kozmetik ve AMP’de talk ve yüz tozlarının üretimi için çinko tozunun artan uygulanması; Kişisel bakım endüstrisinin pazarın büyümesini artırması bekleniyor. Benzer şekilde, bebek losyonları, banyo sabunları ve ayak tozlarının artan talep, pazar için fırsatlar teşvik etmesi bekleniyor. Çinko Stearat ile ilgili artan farkındalık ve cilt bakımı için yapışma özellikleri, pazarın sağlıklı büyümesini teşvik etmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, daha yüksek miktarda çinko tozu, sırayla piyasanın büyümesini nemlendirebilecek metal duman ateşi adı verilen spesifik kısa vadeli bir hastalığa neden olabilir. Çinko tozu, kusma, bulantı, metalik tadı, ishal ve mide hasarı gibi yan etkilere neden olabilir

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/zinc-dust-market-103017

bölgesel analiz :

HealthCare endüstrisini Kuzey Amerika’da büyümeye teşvik etmek için

Asya Pasifik, Çin, Hindistan, Japonya gibi gelişmekte olan gelişmekte olan gelişen kozmetik endüstrisi borcundaki tahmin döneminde en büyüğünü tutması bekleniyor. Büyüyen kimya endüstrisinin bölgedeki pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor. Booming İlaç ve Sağlık endüstrilerinin bölgedeki pazar için fırsatlar yaratması bekleniyor. Avrupa’daki pazarın, Kozmetik ve AMP’deki çinko tozu için artan talep nedeniyle küresel pazardaki en büyük payı tutması bekleniyor; kişisel bakım endüstrisi. Orta Doğu ve AMP; Afrika’nın, boya ve amp geliştirmek sayesinde tahmin süresi boyunca global pazarda en yüksek payı hesaba katması bekleniyor; Bölgedeki kaplama endüstrisi. Artan ekonomik gelişme, Orta Doğu ve Afrika’daki piyasada mükemmel bir etkiye sahip olabilir.

anahtar geliştirme :

Temmuz 2019 : Vizor LLC, Süper Çinko 1000 ve Çinko Doğal’ı başlattı, bir sonraki nesil güneş koruyucu malzemeler yüzey modifikasyon teknolojisi kullanılarak. Bu yeni ürünler, şirketin ürün portföyünü genişletmesine yardımcı olacaktır.

 • s. Çinko
 • zochem
 • vishnupriya kimyasalları özel sınırlı
 • saflık çinko metalleri
 • uluslararası corp.
 • loba chemie pvt ltd.
 • pars çinko tozu
 • alfa aesar
 • termo fisher bilimsel.
 • transpek-siloks pvt ltd
 • Palm Commodities International, LLC.

İlgili Haberleri Okuyun:

Cam Sintilatör Pazarı

Termal Arayüz Malzemeleri Pazarı

Şarap Şişesi Sızdırmazlık Balmumu Pazarı

Hassas Paslanmaz Çelik Pazarı

Kobalt Asetat Çözüm Pazarı

Lityum Pil Sınıfı Lityum Karbonat Pazarı

Doğal Zeolitler Pazarı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter