Küresel dijital MRO pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde araçlardaki hidrolik fren sistemlerinin artan değişimi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgiler  Fortune Business Insights™ tarafından “ Dijital MRO Pazarı, 2022-2029  ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Endüstrinin, havacılık endüstrisinin genişlemesi üzerinde emsalsiz etkileri olması muhtemeldir. Son derece yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesi ve bunların çok çeşitli bakım faaliyetlerinin performansı için kullanılması, muhtemelen pazar büyümesine önemli bir yanıt verecektir.

COVID-19 Etkisi-

Büyümeyi Engelleyen Arz-Talep Düzensizliği

Dijital MRO endüstrisi, COVID-19 salgını tarafından engellenen ve dünya genelinde ilerlemesinde büyük bir durgunluğa tanık olan ticari bir pazardır. Sokağa çıkma yasağı ve diğer kısıtlamaların neden olduğu sönük talep, piyasayı yöneten kilit oyuncular için engeller yarattı. Pazar, küresel olarak havayolları tesisindeki düşüş nedeniyle önemli ölçüde etkilendi ve rakipsiz bir belirsizliğin ortasında mevcut.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/digital-mro-market-105199

Segmentler:

Teknolojiye dayalı dijital MRO pazarı, kestirimci bakım, AR/VR, 3D baskı, yapay zeka, büyük veri, Nesnelerin İnterneti, robotik, blok zincir, dijital ikiz ve diğer alanlara dağılır. Uygulamaya bağlı olarak, pazar inceleme, izleme, parça değiştirme, büyük ve küçük değişiklikler, hareketlilik ve işlevsellik ve diğerleri olarak ayrılır. Son kullanıcıya göre pazar, uçak OEM’leri, motor OEM’leri, MRO hizmet sağlayıcıları ve havayolları olarak ayrılmaktadır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak sınıflandırılır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Tahmine dayalı, perspektif ve duruma dayalı bakım talebindeki genişleme nedeniyle dijital MRO pazarının büyümesi muhtemeldir. Bakım yapılarını ve üretim operasyonlarını kolaylaştırmak için yükseltilmiş ve gelişmiş teknolojilere yatırım yapmak isteyen uçak, motor üreticileri, MRO servis sağlayıcıları ve havayolu şirketlerinde önemli bir artış, pazar talebinde önemli bir artışa neden olabilir. Ancak, MRO yazılımının yüksek kurulum maliyeti, katı düzenleyici ve yetki kısıtlamaları gibi faktörler piyasayı engelleyebilir.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Sağlamak için Artan Dijitalleşme

Artan uçak teslimatları, OEM’ler ve havacılık sektörü arasında MRO’nun dijitalleşmesindeki muazzam artış, MRO portföylerindeki genişleme, baskın oyuncuların artan yatırımları ve artan eğilim nedeniyle Kuzey Amerika’nın baskın dijital MRO pazar payına sahip olması muhtemeldir. Tüketiciler arasında yapay zeka destekli çözümler.

Gelişmiş ülkelerdeki havacılık endüstrisindeki artan genişleme nedeniyle Avrupa’nın ikinci en büyük paya sahip olması muhtemeldir.

Rekabetçi Peyzaj-

Oyuncuların Pazar Duruşlarını Güçlendirecek Teknolojik Yenilikler

Hakim piyasa katılımcılarının varlığı ve birincil yükselen piyasa eğilimleri; endüstrinin orta ila yüksek giriş engelleri vardır. Tasarım yenilikleri, ortaklıklar, birleşmeler, satın almalar, hamallar beş kuvvet analizi ve düzenleyici senaryolara ilişkin görüşler dijital MRO endüstrisini yönlendirir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/digital-mro-market-105199

Sanayi Geliştirme-

 • Şubat 2021:  GMR Group, Airbus ile havacılık hizmetlerindeki fırsatları keşfetmeleri için muhtemelen yol gösterecek bir Mutabakat Zaptı (Mou) imzaladığını duyurdu. Hizmetler, uçak bakımı, bileşen eğitimi ve dijital ve havaalanı hizmetlerini içerir.
 • Temmuz 2020:  GE Digital, endüstriyel öğrenme dijital tesis portföyündeki en son gelişmeleri ortaya çıkardı. Güncellenen sürüm, havacılık endüstrisi için iyileştirmeler ve öğrenmeler sağlamaya devam edecek.
 • Haziran 2019:  Capgemini ve Airbus, Skywise platformunun veri politikalarının geliştirilmesi ve amacı için bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Dijital MRO için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • Lufthansa Teknik
 • Boeing Şirketi
 • Airbus
 • IBM Şirketleri
 • Fransa Hava Yolları
 • KLM Mühendislik
 • ST Havacılık
 • SIA Mühendislik
 • bal kuyusu
 • Genel elektrik
 • RAMCO Sistemleri
 • İsviçre Havacılık Yazılımları
 • Delta teknoloji operasyonları
 • türk tekniği
 • Hexaware Teknolojileri

 Daha İlgili Bağlantılar:

Ultrasonik Test Pazar Büyümesi

Ultrasonik Test Pazar Fırsatları

Ultrasonik Test Pazar Büyüklüğü

Ultrasonik Test Pazar Payı

Ultrasonik Test Pazar Analizi

Ultrasonik Test Pazar Geliri

Ultrasonik Test Pazar Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter  Blogları