Küresel  zanaat şarap pazarının büyüklüğü  , şaraba çeşitli malzemeleri karıştırarak egzotik ve yenilikçi ürünler geliştirmeye yönelik artan ihtiyaçtan çekiş kazanacak şekilde ayarlanmıştır. Bu bilgi  Fortune Business Insights™ tarafından “Butik Şarap Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Köpüklü Şarap, Gazsız Şarap ve Diğerleri), Lezzet (Kırmızı Şarap, Beyaz Şarap)  başlıklı yeni bir çalışmada  verilmektedir. , ve Rose Wine), Dağıtım Kanalı (Ticaret ve Ticaret Dışı) ve Bölgesel Tahmin, 2020 – 2027.”  Çalışma ayrıca, pazar büyüklüğünün   2019’da  35,39 milyar ABD doları olduğunu  ve tahmin döneminde % 4,4’lük  bir CAGR sergileyerek  2027’nin sonunda 48,77 milyar ABD dolarına ulaşmasının öngörüldüğünü belirtiyor.

COVID19 Etkisi ile Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/craft-wine-market-102262

Global Craft Şarap  Pazarında Profili Oluşturulan Lider Şirketlerin Listesi  :

  • A Blooming Hill Üzüm Bağı ve Şaraphanesi (Amerika Birleşik Devletleri)
  • Chateau Niagara Şaraphanesi (Amerika Birleşik Devletleri)
  • ALDI Inc. (Essen, Almanya)
  • Saka Evi (Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri)
  • Koi Zen Mahzenleri (Amerika Birleşik Devletleri)
  • LGI Şarapları (Fransa)
  • Auscraft Şarap (Avustralya)
  • CRFT Şarapları (Avustralya)
  • Clover Hill Şarapları (Avustralya)
  • Scotch Church Road Vineyard (Amerika Birleşik Devletleri)

Bu Raporu Nasıl Hazırladık?

Bu rapor için gereken tüm bilgileri toplamak için kapsamlı birincil ve ikincil araştırmalar yürüttük. Özgün kaynaklarımızdan bazıları, Gıda İşleme ve Sertifikasyon Kuruluşları, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı, Codex Alimentarius, Gıda Teknologları Enstitüsü, Eurostat ve diğerleridir. Buna ek olarak, özellikle gıda hizmeti sağlayıcıları ve üreticileri olmak üzere son kullanıcı tesislerinin basın bültenlerinden, raporlarından ve web sitelerinden bilgiler topladık.

COVID-19 Pandemisi: Barların ve Meyhanelerin Kapatılması Büyümeyi Olumsuz Etkileyecek

COVID-19 salgını, hükümetler tarafından uygulanan sokağa çıkma yasağı ve sosyal mesafe gibi katı normlar nedeniyle dünya genelinde çeşitli barların, restoranların, şarap imalathanelerinin ve meyhanelerin kapatılmasına neden oldu. Ancak süpermarketler ve e-ticaret platformları, birçok ülkede el yapımı şarap ve diğer alkollü içeceklerin eve teslim hizmetleri sunmaktadır. Piyasa birkaç ay içinde ivme kazanacak.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Büyümeyi Desteklemek için E-Ticaret Kanallarının Arttırılması

Günümüzde tüketiciler, benzersiz tadı olan ve sofistike içeceklere hızla yönelmektedir. International Wines and Spirits Record (UK), ABD’de premium ve üzeri şarap tüketiminin 2018’de %5’ten fazla arttığını belirtiyor. Piyasada bulunan şaraplar. Ayrıca, insanlar bu içecekleri satın almak için giderek daha fazla e-ticaret kanallarını kullanıyor. Bu faktörlerin, önümüzdeki yıllarda zanaat şarap pazarının büyümesini sağlaması bekleniyor. Bununla birlikte, piyasada özel alkollü içecekler ve zanaat biraları gibi diğer alkollü içeceklerin mevcudiyeti büyümeyi engelleyebilir.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/craft-wine-market-102262

segment

Köpüklü Şarap Segmenti, Çeşitli Tatlardaki Bulunabilirlik ile Sürekli Büyümek için

Menşe bazında, köpüklü şarap segmenti, 2019’da zanaat şarap pazar payı açısından %40,79’luk bir büyüme sağladı. Bu büyüme, bu şarapların armut, narenciye, çiçek ve şeftali gibi çeşitli tatlarda bulunabilirliğine bağlanabilir. Ayrıca hafif tatlıdırlar ve gevrek bir asit dengesine sahiptirler.

Bölgesel Görüşler

Avrupa, Kutlama Günlerinde Artan Tüketim Tarafından Stoklanan Ön Planda Kalacak

Coğrafi olarak, 2019’da Avrupa 21,36 milyar ABD doları gelir elde etti. Bölge, dünya çapında bu tür şarapların en büyük üreticilerinden biri olarak kabul edilir. İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa gibi gelişmiş ülkeler bu bölgedeki önemli şarap üreten ülkelerdir. Bununla birlikte, birçok kutlama vesilesiyle artan zanaat şarabı tüketimi büyümeye katkıda bulunacaktır.

Kuzey Amerika’nın ise tüketicilerden gelen yüksek zanaat bira ve şarap talebi nedeniyle ikinci sırada kalması bekleniyor. Asya Pasifik’te orta sınıf nüfusun artan harcanabilir gelirleri ve batılılaşmış kültürlerin artan kullanımı büyümeyi hızlandıracaktır.

İlgili Haberleri Okuyun:

local-urban-eats.mn.co/posts/24567346

one-jam-productions.mn.co/posts/24567388

putlockerstv.mn.co/posts/24567397

skillcrush.mn.co/posts/24567424

spider-web.mn.co/posts/24567428

crystal.mn.co/posts/24567439

network-1033912.mn.co/posts/24567444

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter