Küresel hodan yağı pazarının büyüklüğünün, egzama gibi cilt hastalıklarının artan prevalansı ve dünya genelinde hodan yağı gibi ürünleri içeren doğal takviyelerin artan tüketimi nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından “Hodan Yağı Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Uygulamaya Göre (Kozmetik, İlaçlar, Besin takviyeleri, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026” başlıklı yaklaşan raporunda yayınlanmıştır .

COVID-19 salgını, çeşitli ekonomilerde yaygın etkileri nedeniyle ciddi yankılara yol açmıştır. Çeşitli endüstriler, dünya genelinde hükümetler tarafından ilan edilen ve işletmelerin tamamen kapanmasına neden olan karantina nedeniyle benzeri görülmemiş kayıplarla karşı karşıya. Bununla birlikte, sakatlanan ekonomi, hükümetin ve endüstrilerin ortak çabalarıyla yeniden canlandırılıyor ve önümüzdeki yıllarda toparlanması bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/borage-oil-market-102763

Borage yağı, Borago bitkisinin tohumlarından elde edilir. Yağ esas olarak esansiyel yağ asidi gama-linolenik asitten (GLA) yapılır ve vücudun bağışıklık sistemini düzenlemeye ve eklem iltihabıyla daha fazla savaşmaya yardımcı olur. Bunun dışında, anti-trombotik ve anti-inflamatuar özellikler gibi tıbbi özelliklere sahiptir ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak benimsenmiştir.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, pazar büyümesini etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin nicel ve nitel analizini içerir. Rapor, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. Önde gelen şirketleri içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, 2019 ve 2026 yılları arasında pazarın büyümesine katkıda bulunacak yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları ve işbirliklerini duyurmak gibi benimsedikleri stratejilerden de bahseder. Ayrıca araştırma analisti, PESTEL ve SWOT gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir. Önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi elde etmek için analiz.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Talebi Artırmak için Cilt Hastalıklarının Artan Yaygınlığı

Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre cilt hastalıkları, herhangi bir zamanda dünya genelinde yaklaşık 900 milyon insanı etkileyen en yaygın sağlık rahatsızlıklarından biridir. Artan cilt hastalıkları insidansı, atopik egzamayı tedavi etmek için iyileştirici özelliklere sahip hodan yağı talebini artırıyor. Buna ek olarak, artan genç nüfus, akne tedavisi ve cildi pürüzsüz ve canlandırıcı tutmak için yağ içeren kozmetik ürünlere olan talebi artırıyor. Bu faktörlerin artan Ar-Ge faaliyetleri ile birleşerek firmaların yeni ürünler geliştirmesi, önümüzdeki yıllarda küresel hodan yağı pazarının büyümesine katkı sağlaması beklenmektedir.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik’te Talebi Artırmak için Doğal Takviyelerin Artan Tüketimi

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in ön planda kalması ve tahmin döneminde gelir açısından en büyük küresel hodan yağı pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu baskınlık, bölgedeki genç nüfusun artması nedeniyle hodan yağı içeren doğal takviyelerin artan oranda benimsenmesine bağlanabilir.

Avrupa pazarının, 2019 ve 2026 yılları arasında bölgedeki ürün talebini artırması beklenen yoğun yaşam tarzları nedeniyle artan fitness meraklıları ve artan besin takviyesi tüketimi ile desteklenen önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

REKABETÇİ PEYZAJ

Jiangxi ve Avestia, Pazar Fırsatlarından Yararlanmak İçin Yenilikçi Ürünler Sunmaya Odaklanıyor

Küresel hodan yağı piyasası, diğerlerinin yanı sıra Avestia Pharma ve Jiangxi Baico gibi büyük şirketler tarafından kullanılan umut verici fırsatlar sunuyor. Şirketler, pazar beklentilerini aydınlatmak ve kalelerini korumak için yenilikçi hodan yağı ürünleri geliştirmeye odaklanıyor. İşbirliği, ortaklık ve birleşme ve satın alma gibi stratejilerin kilit oyuncular tarafından benimsenmesinin, tahmin döneminde pazar büyümesine daha fazla katkıda bulunması bekleniyor.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/borage-oil-market-102763

Sanayi Geliştirme:

 • Temmuz 2020 – MUTHA, yeni ürünü MUTHA Face Oil’in lansmanını duyurdu. Şirkete göre yağ, hodan yağı, Kalahari tohumu yağları ve kamelya japonica gibi bileşenler içeren hızlı emilen bir nemlendirici türüdür.

Borage Oil Global Pazarında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

 • BO Uluslararası
 • Gustav Heess GmbH
 • WINCOBEL
 • Jiangxi Baicao İlaç Co, Ltd
 • ConnOil LLC
 • Aos Ürün Pvt. Ltd.
 • K Kurumsal
 • Parchem ince ve özel kimyasallar
 • William Hodgson ve Co.
 • Avestia İlaç
 • Jiangxi Baicao Pharmaceutical Co., Ltd.
 • Diğerleri

 

İlgili Mesajlar:

Biyoplastik Pazar Trendleri

Biyoplastik Pazar Büyüklüğü

Biyoplastik Pazar Payı

Biyoplastik Pazar Büyümesi

Biyoplastik Pazar Tahmini

Biyoplastik Pazar Analizi

Biyoplastik Pazar Fırsatları

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları