Jojoba boncuk piyasası, tahmin süresi boyunca hava fırtınası ile tahmin edilmektedir. Jojoba Bead’in cildi ve saç arttırıcı özelliklerinin piyasa büyümesini artırması bekleniyor. Fortune Business Insights & Ticaret; Bu bilgiyi Jojoba Boncuk Pazarı, 2021-2029. başlıklı raporunda sunar.

Jojoba boncukları Jojoba yağı sertleştirilerek elde edilir ve saç ve cilde mükemmel besleniyor. Toz ve diğer safsızlıkları temizler ve cilt gözeneklerini azaltır. Jojoba tohumlarını kullanarak kozmetik ürünler, cildin ürünün sağladığı faydaları emme yeteneğini arttırır. Aynı zamanda cilt kalitesini arttırmak ve hoş bir koku sunmak için sabunlarda da kullanılır. Ek olarak, saç bakımı, deodorantlar, makyaj ve başkalarındaki artan uygulamaları öngörülebilir dönemde piyasa büyümesini ilerletmesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/jojoba-beads-market-104197

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Jojoba Boncuk Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Jojoba Boncuk Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Jojoba Boncuk Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

segmentler

Formülasyona göre, piyasa krem, sıvılar, losyonlar, jeller, yağlar ve diğerlerine ayrılır. Türe göre, kırmızı Hibiscus, Buzulu, Sierra gökyüzü, okyanus mavi, sekoya, tatlı bal, yaprak dökmeyen ve diğerlerine ayrılmıştır. Uygulamaya dayanarak, ürün saç bakımına, cilt bakımına, kokusuna ve amp’a ayrılmıştır; Deodorantlar, Makyaj ve Amp; Renk kozmetik ve diğerleri. Coğrafi olarak, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye göre gruplandırılmıştır; Afrika.

Raporun vurgulanması

 • Bu rapor, en iyi segmentlerin ve en son pazar trendlerinin bir analizini sunuyor.
 • Bu, Covid-19’un piyasadaki etkisinin ve sürüş ve kısıtlama faktörlerinin etkisinin kapsamlı bir analizini yürütmektedir.
 • Rapor, piyasanın kilit oyuncusu tarafından uygulanan stratejileri ve bölgesel gelişmeleri incelemektedir.

sürücüler ve kısıtlamalar

kişisel bakım sektöründeki artan uygulamalar piyasa büyümesini ilerletmek için

Jojoba boncukları, ölü cilt hücrelerinin pul dökülmesi için cilt bakım kozmetik ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Cilt sağlığını arttırır ve parlamasını arttırır. Yaşam tarzını değiştirmek ve gelişmekte olan ülkelerde artan harcama kapasitesi, ürünün satışlarındaki artıştan sorumludur. Sağlıklı ürünlerin tüketimine karşı tüketici eğim, Jojoba boncuklarına olan talebi yakıtlar. Ayrıca, deodorantlarda mükemmel kokusu nedeniyle kullanılır. Jojoba boncuklarının görsel çekiciliği ve besleyici özellikleri nedeniyle kozmetik ve makyaj ürünlerinde de kullanılır. Böylece, bu faktör Jojoba Boncuk Piyasası Büyümesini sürebilir.

Ancak, sürekli rekabetçi pazarın piyasa büyümesini engellemesi muhtemeldir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/jojoba-beads-market-104197

bölgesel görüşler

Jojoba Boncukları için Sağlam Talep Asya Pasifik

Asya Pasifik, nüfusun sağlam talep nedeniyle Jojoba Boncuk pazar payına hükmetmek için öngörülmektedir. Buna ek olarak, bölge önde gelen bir tüketici ve Jojoba boncuk üreticisidir. Böylece, bu faktör piyasa büyümesini sağlayabilir.

Kuzey Amerika’da, sağlık bilincinde tüketiciler arasında ürün için artan talep, piyasa büyümesini teşvik etmekten sorumludur.

Avrupa’da, üretim endüstrisinin prevalansı ve Jojoba boncuklarını kullanarak kişisel bakım ürünlerine olan talebi, piyasa büyümesini teşvik etmekten sorumludur.

rekabetçi manzara

önde gelen oyuncuların marka görüntüsünü geliştirmek için önde gelen oyuncuların başlatılması

Piyasadaki önde gelen şirketler, marka imajını geliştirmek için gelişmiş özelliklere sahip yeni ürünleri başlatıyor. Örneğin, Vantage özel malzemeler, polietilen boncukları değiştirmek için 2016 yılında boncuklar başlattı. Kişisel bakım ve güzellik ürünleri için başlatılan biyolojik olarak parçalanabilir ve uygun maliyetli bir üründür. Bu fırlatma, şirketin marka görüntüsünü artırabilir. Ayrıca, şirketler, küresel pazardaki pazarlarını iyileştirmek için genişlemeyi üstlenmiştir.

Jojoba Boncuk Piyasa Raporunda Profil Edilen Anahtar Oyuncuların Listesi

 • Vücut dükkanı
 • Shieshdo
 • 3lab inc.
 • yüz dükkanı
 • Tonymoly Co. Ltd.
 • l’oreal
 • Forest Essentials Sephora Inc.
 • Innisfree Corporation

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter