Global Spandex Kumaş piyasası büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca spor giyim ve spor giyim talebi nedeniyle momentum kazanması bekleniyor. Spor giyim, spor giyim, gevşek, çorap, çorap, spor giyim ve diğerlerinin artan talebi, pazardaki spandex kumaş talebini sürdürmesi bekleniyor. Ek olarak, tıp sektörü için bandajlar üretmek için de kullanılır ve kumaşın geliştirilmesi için büyüyen teknoloji, önemli katkıda bulunan faktördür. Örneğin, Invista, Kasım 2020’de Şangay Kimya Endüstrisi Bölgesi Polimer Fabrikasında 40.000 ton / yıl naylon 6,6 polimer kapasite genişlemesi başlattı.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/spandex-fabric-market-104683

Raporun Kapsamı:
Mevcut ve ortaya çıkan trendlere ilişkin istatistiklerin derinlemesine analizi, Spandex Kumaş Pazarı dinamikleri hakkında netlik sağlar. Rapor, Porter’ın tedarikçileri ve müşterileri anlama, çeşitli acentelerin oluşturduğu riskler, rekabet gücü ve bir kaynağı anlamak için gelecek vaat eden işadamları gibi çeşitli özelliklerin önemini analiz etmeye yönelik beş gücünü içeriyor. değerli. Ayrıca rapor, çeşitli şirketlerin Spandex Kumaş Pazarı araştırma verilerini, faydaları, brüt kar marjını, küresel Spandex Kumaş Pazarı stratejik kararlarını ve daha fazlasını tablolar, grafikler ve rakamlar aracılığıyla kapsar. bilgi grafikleri.

segmentler –

Üretim sürecine göre, piyasa eriyik ekstrüzyona, reaksiyon spin, çözelti ıslak eğirme, çözelti kuru eğirme içine bölümlenmiştir. Uygulama temelinde, pazar spor taytlarına, iç çamaşırlara, bandajlara, hortumlara, ortopedik diş tellerine, cerrahi hortumlara ve diğerlerine ayrılır. Coğrafya temelinde, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve AMP’ye ayrılmıştır; Afrika.

Raporun ne teklif ediyor?

Rapor, endüstri analistleri tarafından birinci el bilgisi, nitel ve kantitatif analizleri toplar ve endüstri profesyonellerinden ve değer zinciri oyuncularından ve MDASH; güncel araştırmalara ve piyasadaki klinik ilerlemelere genel bakış. Bu coğrafyadaki mevcut beklentileri değerlendirmek için tüm coğrafi bölgelerde kapsamlı bir pazar payı analizi sunulmaktadır.

sürücüler ve amp; Kısıtlamalar –

, tekstillerin büyümesini teşvik etme talebinin artması

, küresel spandex kumaş pazarının artması, projelendirilen dönemde tekstildeki artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. Tekstil talebi, spandex endüstrisinin genişlemesini yakıtlandırıyor ve spor kıyafetlerinin üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Tüketicilerin artan tek kullanımlık geliri, çeşitli tekstillere olan talebi yakıyor. Ayrıca, büyüyen nüfus üssü, spandex pazarının genişletilmesini körükleyen tekstillere olan talebi geliştirir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/spandex-fabric-market-104683

bölgesel görüşler

Asya Pasifik’teki büyümeyi teşvik etmek için tekstil ürünlerinin artan talepleri

Asya Pasifik, tahmin süresi boyunca en büyük küresel spandex kumaş pazar payını tutması beklenmektedir. Çin, Hindistan, Endonezya ve Japonya gibi yükselen ekonomilerde üretim tabanının hızlı genişlemesi. Ayrıca, bölgedeki artmış yabancı yatırımın piyasa büyümesini artırması bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın pazarın oldukça büyük bir payına sahip olması bekleniyor. Artan sağlık kaygıları ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki üretim tesislerini genişleyen, sağlık tesislerinin geliştirilmesiyle birlikte, çeşitli son kullanım endüstrilerinde ürün talebini artırması beklenmektedir.

rekabetçi manzara –

üreticileri, konumlarını güçlendirmek için R D yatırımlarına odaklanır

Önemli sayıda köklü firmanın varlığından dolayı, bu sektördeki yeni katılımcılar yoğun bir şekilde rekabetçi bir arazide karşı karşıya. Küresel sektörde daha iyi bir pozisyon geliştirmek için, büyük firmalar birleşme ve devralmalar, ittifaklar ve yeni ürün gelişimi dahil olmak üzere çeşitli pazarlama yöntemlerini kullandılar.

endüstri geliştirme –

  • Haziran 2019 : Hyosung Corporation, Creora markasıyla küresel denim endüstrisine giriyor, dünyanın 1 numaralı spandex kumaş endüstrisi.

Spandex kumaş için global pazarda profillenmiş anahtar oyuncuların listesi:

  • Asahi Kasei Corporation
  • Uzak Doğu Yeni Yüzyıl Kurumu
  • du pont
  • Toray Endüstrileri
  • Yantai Tayho Advanced Material Corporation

İlgili Haberleri Okuyun:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter