Küresel ahşap döşeme pazarının 2027 yılına kadar 41.682.2 milyon USD’ye ulaşarak önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, ahşap ürünleri inşaat faaliyetlerine teşvik etmek için artan hükümet desteğine ve talebi artıran tüketici dostu bina tasarımlarına yönelik artan talebe atfedilebilir. dünya çapında gelişmiş çözümler. Rapor, pazarın 2019’da 33.279,5 milyon ABD doları seviyesinde olduğunu ve 2020 ile 2027 arasında %3,6’lık bir CAGR sergilemesinin muhtemel olduğunu belirtiyor.

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, öngörülen ufuk boyunca pazarın karşılaşacağı çeşitli itici güçlerin ve kısıtlamaların, fırsatların ve zorlukların ayrıntılı bir değerlendirmesini içerir. Ek olarak, rapor, tahmin döneminde büyümesini etkileyen pazarın bölgesel gelişmeleri hakkında kapsamlı bilgiler sağlar. Çeşitli araştırma metodolojilerini kullanan araştırma analistlerimiz tarafından sektördeki uzman profesyonellerin tavsiyelerinden elde edilen bilgileri içerir. Rekabet ortamı, ürün lansmanları, ortaklık, birleşme ve satın alma gibi stratejiler ve şirketler tarafından 2020 ve 2027 yılları arasında pazardaki kaleyi korumak için benimsenen işbirlikleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler sunuyor. 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/wood-flooring-market-104011

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Talebi Arttırmak İçin Ahşap Ürünleri Teşvik Etmek İçin Devlet Desteğinin Artırılması

Çakıl, çimento, çelik ve plastik gibi yapı ürünlerinin yaygın olarak benimsenmesi, çevresel strese yol açar. Sürdürülebilir ürünlerin benimsenmesine yönelik artan talep, hükümeti doğal ve kolayca parçalanabilen ahşap ürünleri teşvik etmeye itiyor. Bunun, dünya genelinde gelişmiş ahşap döşeme çözümlerine olan talebi artırması bekleniyor. Buna ek olarak, estetik açıdan çekici, tüketici dostu tasarımın benimsenmesinin, önümüzdeki yıllarda küresel pazarın büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor.

BÖLÜMLEME:

Konut Segmenti Büyük Pazar Payı Elde Edecek

Uygulamaya dayalı konut segmentinin, dünya genelinde konut projeleri için kereste bazlı ahşap döşeme ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeye Yardımcı Olması İçin Asya-Pasifik’te Ahşap Ürünlerin Teşvik Edilmesine Yönelik Olumlu Hükümet Politikaları

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in 2019’da 19.665.1 milyon ABD Doları seviyesinde yer alması ve önümüzdeki yıllarda gelir açısından en büyük küresel ahşap döşeme pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki inşaat endüstrisinde ahşabın hammadde olarak benimsenmesini teşvik eden olumlu hükümet politikalarına atfedilebilir.

Avrupa pazarının, 2020 ve 2027 yılları arasında bölgede ısı uyumlu ahşap döşeme ürünleri geliştirmeye yönelik şirketlerin artan odaklanmasıyla desteklenen önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/wood-flooring-market-104011

REKABETÇİ PEYZAJ:

Kilit Oyuncular Ürün Portföylerini Genişletmek İçin Ortaklıklara Odaklanıyor

Küresel ahşap döşeme pazarı, ahşap döşeme portföylerini genişletmek ve rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için ortaklıklar kurmaya odaklanan büyük şirketlerin varlığı ile parçalanmıştır. Diğer kilit oyuncular ise önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine katkı sağlayacak işbirliği, yeni ürünlerin tanıtımı, birleşme ve satın alma gibi stratejiler benimsemektedir.

Bu Araştırmada Kilit Oyuncu Değerlendirmesi:

 • Rapor, dünya genelinde pazardaki lider şirketlerin ayrıntılı analizini sunuyor.
 • Bu pazarda yer alan büyük satıcıların ayrıntılarını sağlar
 • Şirket profili, elde edilen gelir, malların fiyatlandırılması ve üretilen ürünler dahil olmak üzere her şirkete kapsamlı bir genel bakış rapora dahil edilir.
 • Raporda, piyasadaki rakipler hakkındaki gerçekler ve rakamlar ile önde gelen piyasa oyuncularının bakış açıları sunulmaktadır.
 • Söz konusu kilit oyuncularla ilgili son gelişmeler, birleşmeler ve satın almalar piyasa raporunda sunulmaktadır.

Küresel Ahşap Döşeme Pazarında Profili Oluşturulan Lider Şirketlerin Listesi:

 • Mohawk Industries, Inc. (ABD)
 • Armstrong Flooring, Inc. (ABD)
 • Shaw Industries Group, Inc. (ABD)
 • LL Döşeme (ABD)
 • Junckers Industrier A/S (Danimarka)
 • İngiliz Sertağaçları (İngiltere)
 • Connor Sports (ABD)
 • Tarkett SA (Fransa)
 • Boral (Avustralya)
 • Daiken Şirketi (Japonya)
 • Kährs Holding AB (İsveç)
 • Barlinek SA (Polonya)

İlgili Haberleri Okuyun:

 

Kıymetli Madenler Piyasası Coğrafi Segmentasyonu

Önde Gelen Oyunculara Göre Kıymetli Madenler Piyasa Analizi ve Tahmin

Kıymetli Madenler Piyasası Fırsatları

Kıymetli Madenler Piyasası Geliri

Kıymetli Madenler Piyasası Talebi

Kıymetli Madenler Piyasası Fırsatları

Kıymetli Madenler Piyasası Gelecek Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları