Küresel antimon pazar büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca gelişmiş alev geciktirici ürünlerin imalatına yönelik artan talebin desteğiyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ Antimon Piyasası, 2021-2028 ” başlıklı yeni bir raporda yayınlanmıştır.Fiberglas kompozitlerde katkı maddesi olarak kullanılır. Bu kimyasallar reçineye hemen eklenir ve standart karıştırma ekipmanı ile dağıtılır. Üstün yüksek mukavemeti ve kimyasal direnci nedeniyle yaygın olarak benimsenmiştir. Örneğin, Mayıs 2021’de Far East Antimony Ltd (FEA), Uzak Doğu Rusya’nın Zabaykalsky Krai bölgesindeki Solonechenskoye mülkünün %100 hissesini satın aldığını duyurdu. Hareketin, mülkün dünya çapındaki en büyük tek üretim birimlerinden biri olmasını sağlaması bekleniyor.

COVID-19 Etkisi-

COVID-19, tahmin döneminde endüstriyel büyümeyi boğması beklenen uzun vadeli sonuçları olan, hemen hemen her işletmeyi etkileyen eşi görülmemiş bir küresel halk sağlığı krizidir. Devam eden araştırmalarımız, temel oluşturan COVID-19 endişelerinin ve önümüzdeki olası yolların ele alınmasını sağlamak için yaklaşımımızı geliştiriyor.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antimony-market-104295

Segmentler-

Türüne göre, pazar metal külçe, trioksit, pentoksit, alaşımlar ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama temelinde, pazar kurşun asitli piller, alev geciktirici, alaşım güçlendirme maddesi, fiberglas kompozitler, katalizör ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Rapor, pazar analizi, ürün tanımı, pazar segmentasyonu, önemli gelişmeler ve mevcut satıcı ortamı dahil olmak üzere pazara kapsamlı bir genel bakış sunar. Rapor, birçok alandaki mevcut değişikliklerin boyutlarına göre bölünmüş bir araştırma değerlendirmesini içeriyor. Bu çalışmanın analizi, endüstrilerin statik ve dinamik sütunlarına odaklanmaktadır. Aynı zamanda kurumsal büyüme için itici güçleri ve beklentileri tanımlar.

 

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Elektrikli Araçlara Artan Talep

Elektrikli araçlara yönelik artan talebin, tahmin döneminde küresel antimon pazarı büyümesini artırması bekleniyor. Genel talep, plastik gibi çeşitli son kullanıcı sektörlerinde elektrikli araçlara ve alev geciktiricilere yönelik artan talep tarafından yönlendiriliyor. Ayrıca, GSYİH büyümesi ve satın alma gücündeki fark gibi makroekonomik faktörler, piyasanın temel itici güçleridir. Örneğin, Haziran 2021’de Singapur Borsası (SGX), gelecek yıl şirketlerin fiyatlandırma risklerinden ve oynaklıktan korunmalarına olanak tanıyan metal pil sözleşmeleri başlatmayı planlıyor. Elektrikli araçlar (EV’ler) için hammadde ticareti, daha yeşil ulaşıma küresel bir geçiş sırasında hız kazanırken.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik Hakim Kalacak; Büyümeyi Desteklemek için İşgücü Havuzunun Kullanılabilirliği

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel antimon pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, daha düşük maliyetle büyük bir işgücü havuzunun bulunması ve Çin’de büyük rezervlerin bulunmasıdır.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni yüksek talep ve bölgede alev geciktirici ürünlerin benimsenmesine ilişkin katı düzenlemelerin bulunmasıdır.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanacak

Pazarlar, uygulamalar ve coğrafyalar açısından iş stratejisi vizyonu, rekabet ortamını inceler. Rekabetçi Stratejik Pencere, satıcıya, yeterlilikleri ve gelecekteki büyüme fırsatları arasında bir uyum veya senkronizasyon tanımlamasında yardımcı olur. Bir tahmin dönemi boyunca, işletmelerini genişletmek ve büyütmek için müteakip birleşme ve satın alma planlarını, coğrafi kapsamı, araştırma ve inovasyonu ve yeni ürünlerin tanıtımını yürütmek için satıcılar için en uygun veya en uygun eşleşmeyi seçer.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/antimony-market-104295

Sanayi Geliştirme-

  • Mayıs 2018 : Meksika, Queretaro’daki Los Juarez yatağı için liç tesisi USAC tarafından inşa ediliyor. USAC’ın en önemli ve pahalı projelerinden biridir. 

List of Key Players Profiled in the Global Market for Antimony:

  • Campine
  • BASF
  • Korea Zinc Co ltd
  • United States Antimony Corporation
  • Huachang Antimony Industry

 

About Us:

Fortune Business Insights™ offers expert corporate analysis and accurate data, helping organizations of all sizes make timely decisions. We tailor innovative solutions for our clients, assisting them to address challenges distinct to their businesses. Our goal is to empower our clients with holistic market intelligence, giving a granular overview of the market they are operating in.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar