Küresel doymamış polyester reçinesi (UPR) pazarı, denizcilik, elektrik ve elektronik, havacılık ve otomotiv gibi çok sayıda son kullanım endüstrisinden artan talepten ivme kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Doymamış Polyester Reçine Pazar Büyüklüğü, Pay & COVID-19 Etki Analizi, Türe Göre (Ortoftalik, İzoftalik ve DCPD), Uygulamaya Göre (Bina ve İnşaat, Denizcilik) başlıklı yeni bir raporda verilmektedir. , Borular & Tanklar, Elektrik & Elektronik, Kara Taşımacılığı, Rüzgar Enerjisi ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027” Raporda ayrıca, pazar büyüklüğünün 2019 yılında 11.579.6 milyon ABD Doları olduğu ve 2019 yılında 16.965.7 milyon ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. 2027, tahmin döneminde% 5,9’luk bir CAGR sergiliyor.

Bu Raporu Sizin İçin Nasıl Hazırladık?

Aşağıdan yukarıya ve yukarıdan aşağıya yaklaşımlar temelinde veri üçgenlemeyi içeren yenilikçi bir araştırma metodolojisi izliyoruz. Öngörülen pazar numaralarını doğrulamak için kapsamlı birincil araştırmalar yapıyoruz. Ülke, bölge ve küresel düzeylerde çeşitli bölümler için tahmini tahmin etmek için kullanılan veriler, çeşitli önde gelen paydaşlarla yapılan görüşmeler yoluyla toplanır. Ayrıca ücretli veritabanlarından, sektör dergilerinden, SEC dosyalarından ve diğer özgün kaynaklardan da bilgi alıyoruz. Rapor, pazarın itici güçleri, fırsatları, zorlukları ve dinamikleri gibi birçok ayrıntıyı içeriyor.

Örnek PDF Broşürü İsteyin: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/undoymamış-polyester-resin-upr-market-104760

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak için Mükemmel Yüzey Cilası ve Su İticilik

Malzeme banyo armatürleri, yer karoları, çatı kiremitleri ve pencere panelleri üretmek için gerekli olduğundan, yapı ve inşaat endüstrisi doymamış polyester reçinelerin ana kullanıcısıdır. Aynı zamanda iyi elektrik yalıtımı, sağlamlık, aşınmaya karşı direnç, su geçirmezlik ve mükemmel yüzey kalitesi gibi belirli faydalı özelliklere de sahiptir. Bu faktörlerin, önümüzdeki yıllarda doymamış polyester reçine pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ancak, piyasada çok sayıda ikamenin bulunması büyümeyi engelleyecektir.

Segment-

Deniz Segmenti Sörf Tahtalarında ve Tekne Güvertelerinde Kullanımla Sürekli Büyümek için

Uygulamaya dayalı olarak, denizcilik segmenti 2019’da doymamış polyester reçine pazar payı açısından %8,84 üretti. Sörf tahtalarında, fiberglas panellerde, iç ve dış parçalarda ve UPR’nin artan kullanımıyla desteklenen önemli bir büyüme gösterecek. tekne güverteleri.

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik, İnşaat ve Deniz Endüstrilerinden Gelen Talebin Sağladığı Öncülük Edecek

Coğrafi olarak, Asya Pasifik, gelir açısından 2019’da 6.606,2 milyon ABD doları tedarik etti. Havacılık, denizcilik, inşaat ve inşaat ve otomotiv gibi çok sayıda endüstride doymamış polyester reçinelerine yönelik artan talep nedeniyle önümüzdeki yıllarda hakim konumunu koruması muhtemeldir. Gelişmekte olan ülkelerin, yani Japonya, Hindistan ve Çin’in, sürekli ekonomik gelişme nedeniyle bu büyümeye katkıda bulunmaları bekleniyor.

Öte yandan, Kuzey Amerika, bölgedeki artan harcanabilir gelir ve teknolojik gelişmelerden kaynaklanan önemli bir pay sergilemeye hazırlanıyor. Avrupa’da Almanya, otomobil satışları ve üretimi nedeniyle en yüksek büyümeyi sergileyecekti.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Pazarda Rekabet Edebilmek İçin Çeşitli Organik ve İnorganik Stratejilere Odaklanıyor

Doymamış polyester reçineleri için küresel pazar, birçok ünlü üreticiye ev sahipliği yapmaktadır. Çoğu, işbirliği, satın almalar, yeni ürün lansmanları ve dağıtım kanallarının genişletilmesi stratejilerini benimsiyor. Aşağıda sektördeki en son gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Aralık 2020 : AOC, Çek Cumhuriyeti’nde doymamış polyester reçineleri için bir Spolchemie tesisi satın aldı. Şirketin lojistik ve hizmetlerini geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/doymamış-polyester-resin-upr-market-104760

Küresel pazarda faaliyet gösteren tüm önde gelen UPR üreticilerinin listesi:

 • Reichold (ABD)
 • Kraliyet DSM (Hollanda)
 • Deltech (ABD)
 • Polynt (İtalya)
 • Dow (ABD)
 • BASF SE (Almanya)
 • INEOS (İngiltere)
 • U-PICA Şirketi. Ltd. (Japonya)
 • UPC Technology Corporation (Tayvan)
 • Scott Bader Company Ltd. (İngiltere)
 • Diğer Önemli Oyuncular

İlgili Raporları Görüntüle: –

 

Önde Gelen Oyunculara Göre Kıymetli Madenler Piyasa Analizi ve Tahmin

Kıymetli Madenler Piyasası Fırsatları

Kıymetli Madenler Piyasası Geliri

Kıymetli Madenler Piyasası Talebi

Kıymetli Madenler Piyasası Fırsatları

Kıymetli Madenler Piyasası Gelecek Trendleri

Kıymetli Madenler Pazar Büyümesi

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar