Küresel izoparafin çözücüler pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda astronomik bir şekilde büyümesi muhtemeldir. Petrol ve madencilik endüstrisindeki hızlı gelişmeler, dünya çapında izoparafin çözücülere olan talebi artırıyor. Ek olarak, izoparafin çözücüler, parafin çözücülerden daha iyi yakıt özellikleri sağlar. Bu çok önemli bir büyüme itici gücüdür. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi “Isoparafin Solvents Market, 2022-2029” başlıklı bir sonraki raporda sundu .

Rapora göre, piyasa çeşitli nedenlerden dolayı dik bir ivme kazanıyor. İç mekan çalışmaları için kokusuz boyaların üretiminde artan parafin çözücü uygulaması, pazarın büyümesini sağlayabilir.

COVID-19 Etkisi-

İzoparafin çözücüler, kişisel bakım endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Küresel salgın kişisel bakım endüstrisini olumlu yönde etkiledi ve endüstrinin büyümesini genişletti. Bu, temel olarak, karantina sırasında kişisel bakım ürünleri satışlarındaki çarpıcı artışa atfedilebilir. Bununla birlikte, Hindistan gibi ekonomilerde temel malların çevrimiçi satışına izin verildiğinden, satışların düştüğü bildirildi. Pazarın pandemi sonrası çarpıcı bir büyüme gözlemlemesi bekleniyor.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/isoparaffin-solvents-market-104118

Segmentasyon-

Ürün türüne göre, pazar segmentleri C15 ve üzeri, C13-C14, C12, C9-C11, C4-C8, vb. Uygulama temelinde, pazar kişisel bakım, zirai ilaç formülasyonu, boyalar ve kaplamalar olarak ayrılır. , polimerler, metal işleme vb. Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, piyasanın siyasi ve ekonomik senaryolarına dair içgörüler sağlıyor.
 • Rapor, pazarın büyüme potansiyeli, demografisi ve yetenekleri hakkında ayrıntılı bir değerlendirme sunar.
 • Rapor, piyasadaki mevcut ve yaklaşan yatırım fırsatlarını analiz eder.
 • Rapor, önümüzdeki yıllarda büyüme stratejilerinin altını çiziyor.
 • Rapor ayrıca COVID-19 pandemisinin etkisini de analiz ediyor.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Pazar Büyümesini Artırmak İçin Çeşitli Sektörlerde Montaj Ürün Uygulaması

Kaliteli sentetik solventlere yönelik artan talebin pazar büyümesini artırması bekleniyor. İzoparafin çözücüler, parafin çözücülerden daha maliyetlidir. Bu nedenle üreticiler, tüketici gereksinimlerini karşılamak için yüksek değerli solventler geliştirmektedir. Bunun pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir. Ek olarak, parafin çözücülere göre daha teknik avantajlar sunarlar. Bunun ürün talebini artırması ve pazar büyümesini artırması muhtemeldir. Petrol ve madencilik sektöründeki artan gelişmeler, ürün talebini artırıyor ve küresel izoparafin çözücüler pazar büyümesini artırması muhtemel. Bina içleri ve ahşap için kokusuz boyalar üretmek için boya ve kaplama endüstrisinde montaj ürünü uygulamasının pazar büyümesini artırması bekleniyor. Artan güvenlik ile talebin daha da artması bekleniyor.

Bununla birlikte, pazarın, ürünün artan üretim maliyetlerinden etkilenmesi bekleniyor.

Bölgesel Görüşler-

Kuzey Amerika Aslan Payını Elinde Tutacak

Kuzey Amerika’nın küresel izoparafin çözücüler pazar payının en büyük bölümünü kazanması muhtemeldir. Hızla genişleyen kişisel bakım sektörü, hızlı kentleşme ve güçlü bir otomotiv endüstrisinin varlığının Kuzey Amerika’daki pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme gözlemlemesi muhtemeldir. Hindistan ve Çin gibi ülkelerde hızlı kentleşme ve artan inşaat faaliyetlerinin pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor. Birinci sınıf kaplama ve boyalara yönelik artan talebin pazar büyümesini artırması bekleniyor. Ek olarak, hızla genişleyen zirai ilaç ve tarım endüstrilerinin pazar büyümesine önemli ölçüde katkıda bulunması bekleniyor.

Brezilya gibi yükselen ekonomilerde büyüyen son kullanıcı sektörünün, Latin Amerika’nın önümüzdeki yıllarda önemli bir büyümeye tanık olmasına yardımcı olması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Başlıca Oyuncular İnovasyon ve Gelişime Vurguluyor

Küresel pazar oldukça parçalıdır ve bölgesel ve küresel düzeyde faaliyet gösteren çok sayıda oyuncudan oluşur. Büyük oyuncular, ürün portföylerini genişletmek ve nihayetinde gelirlerini artırmak için geliştirme ve yeniliğe vurgu yapıyor. Bu oyuncular ayrıca coğrafi erişimi, işbirliklerini, ortaklıkları vb. geliştirmeye odaklanıyorlar.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/isoparaffin-solvents-market-104118

Küresel İzoparafin Çözücüler Pazarındaki Anahtar Oyuncular:

 • ExxonMobil Kimya
 • Royal Dutch Shell Kimyasalları
 • İdemitsu Koşan Ltd.
 • RB Ürünleri
 • Braskem
 • Chevron Phillips Kimya Şirketi
 • Toplam SA
 • Mehta Petro Rafinerileri Limited Şirketi
 • Maruzen Petrokimya Ltd.

İlgili Mesajlar:

Düzcam Kaplama Pazar Talebi

Düzcam Kaplamalar Pazar Fırsatları

Düz Cam Kaplamalar Pazarının Gelecek Trendleri

Düz Cam Kaplama Pazar Büyümesi

Düz Cam Kaplama Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter